Gönderen Konu: Sizce nasil bir Yol izlemeliyim?  (Okunma sayısı 7677 defa)

Dionx

• Full Member
Sizce nasil bir Yol izlemeliyim?
« : 19 Kasım 2020, 23:11:18 »
Arkadaslar merhaba. 2-3 hafta önce bir konu acmisdim: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17291.0
O konuda sac durumumu belirtmistim.

Tam 14 gündür finasterid kullaniyorum. Bugün cok asiri kepeklenme ve sac kaybim oldu. Demin sacimi yikadim rahat 35-40 tel dokülmüsdür. Zaten gün gectikce saclarim hizla azaliyor gibi geliyor.

Ekledigim islak sacli resimlere göre sizce nasil bir yol izlemeliyim? Sizce finasteride devam etsem az da olsa toparlarmi? Yoksa elimi cabuk tutup sac ekimimi yapmaliyim? Donör bölgemden sizce kac greift cikar? Görünüse Bakilirsa tüm kafayi ektirmem gerekicek. Yardimci olursaniz cok sevinirim arkadaslar :'(

Dionx

• Full Member
Ynt: Sizce nasil bir Yol izlemeliyim?
« Yanıtla #1 : 19 Kasım 2020, 23:14:58 »
Buda 1. konudaki kuru sacli bir kac gün önceki resimler.
  • Yaşınız 30

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Kasım 2020, 23:29:32 »
Yan etki gormuyorsan devam etmende fayda gar
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2020, 23:32:07 »
Yan etki gormuyorsan devam etmende fayda gar

Menide sivilasma haric bir yan etki görmedim hocam.
  • Yaşınız 30

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2020, 23:45:09 »
dm’ye bak

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #5 : 15 Ocak 2021, 22:14:57 »
Arkadaslar Finasterid, Biotin ve Vitamin tedavimde 2,5 ayi geride biraktim. Pekte bi degisiklik olmadi :( yarindan itibaren ignelemeyide eklicem tedaviye. Ama acikcasi pek toparlicakmis gibi durmuyor. Asagdaki resimler islak, isik alti hali. Baska önerebileceginiz birsey varmi arkadaslar?
  • Yaşınız 30

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 15 Ocak 2021, 22:17:49 »
fin için 2.5 ay çok erken ayrıca masaja başla ve magnezyum takviyesi al yazdığım kılavuzu oku mutlaka

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 15 Ocak 2021, 22:45:03 »
 devam et.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #8 : 16 Ocak 2021, 01:52:31 »
  • Yaşınız 30

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #9 : 16 Ocak 2021, 02:12:16 »
fin için 2.5 ay çok erken ayrıca masaja başla ve magnezyum takviyesi al yazdığım kılavuzu oku mutlaka

Tamamdir hocam magnezyum takviyesi siparis verdim, Iod zaten aldigim vitaminde varmis. Sence bendemi avodarta gecsem?
  • Yaşınız 30

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 16 Ocak 2021, 07:09:58 »
Biotin veya vitamin eksikliğin yoksa bırak onları hiçbir şekilde faydaları yok. Forum efsanesi, keriz silkeleme yöntemi böbreklerine hamallık yaptırma

Sev veya sevme minoksidil ekle tedavine, minoksidil finasterid ve iğneleme en rasyonel en faydalı tedavi olur sana ancak minoksidili iki kez kullanma, günde bir kez akşamları 8 fıs olarak kullan. Haftada bir kaç gün konazol şampuan kullan minoksidil kepek yaparsa engeller kafa derini temizler. Konazol dışında kullanacağın günlük şampuan kepeğe karşı etkili herhangi bir şampuan kullan. Kafa derisini temizlesin kepeği engellesin yeter zaten başka da bir fonksiyonu yok. Pahalı şampuan alma hiçbirinin saç dökülmesine en ufak yararı yok. Anlayacağın başka bir keriz silkeleme yöntemi. 9. Aydan sonra minoksidili haftada 5 güne 15.aydan sonra gün aşırı kullanım şekline geç.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #11 : 16 Ocak 2021, 11:39:09 »
Biotin veya vitamin eksikliğin yoksa bırak onları hiçbir şekilde faydaları yok. Forum efsanesi, keriz silkeleme yöntemi böbreklerine hamallık yaptırma

Sev veya sevme minoksidil ekle tedavine, minoksidil finasterid ve iğneleme en rasyonel en faydalı tedavi olur sana ancak minoksidili iki kez kullanma, günde bir kez akşamları 8 fıs olarak kullan. Haftada bir kaç gün konazol şampuan kullan minoksidil kepek yaparsa engeller kafa derini temizler. Konazol dışında kullanacağın günlük şampuan kepeğe karşı etkili herhangi bir şampuan kullan. Kafa derisini temizlesin kepeği engellesin yeter zaten başka da bir fonksiyonu yok. Pahalı şampuan alma hiçbirinin saç dökülmesine en ufak yararı yok. Anlayacağın başka bir keriz silkeleme yöntemi. 9. Aydan sonra minoksidili haftada 5 güne 15.aydan sonra gün aşırı kullanım şekline geç.

Reis Vitaminlerin öyle fayda Eden birsey oldugunu Bende düsünmüyorum acikcasi, Ama iste ister istemez düzenli beslenrmiyorum herzaman. Ondan vitaminleri takviye olarak kullaniyorum sadece. Reis minoxdan korkuyorum biraz acikcasi, su döngü ve birakirsan daha cok dökülür meselesinden
  • Yaşınız 30

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #12 : 16 Ocak 2021, 11:45:20 »
Arkadaslar bana mi öyle, yoksa yeni resimlerde 2,5 ay icinde bir tik gerilememi olmus? Gerci 2,5 ay önce saclarim daha uzundu Ama.
  • Yaşınız 30

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 16 Ocak 2021, 11:51:16 »
 banada ilk gerileme olmuş gibi geldi.kişi dokulme agresifleşince ya hemen ektirir ya tedaviye basvurur en basta finasteridinde işe yaramadığı agresif dokulme olur finasterid saçlı edride dhtyi yüzde 38 baskılar .yarıdan az.içerden dısardan baskılamaya calısabilirsin.kalanıda aralara giricek bir yer bulursan riskli ama arkadan transferle yani ekimle kapatabilirsin.minox denesen donguleri var.oncelikli amacın dokuulmeyi yavaslatmak olmalı.mezoterapi iş yaparmı bu kafada diye dusundum ama kafa ekim istio galiba kalınlaşma ile olcak iş değil gibi
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #14 : 16 Ocak 2021, 12:01:33 »
Kardeşim, herkes kendi fikrini söylemiş, bende söylüyorum, Bu hayatta sana kendini iyi hissettirecek, Aynaya baktığında yüzünde tebessüm oluşturacak birşey varsa, bunu erteleme hemen yap, neden 40 yaşına kadar bekleyeceksin, kullandığın ilaçlar çektiğin eziyete beklentine mutsuzluğuna yazık, kendini kötü hissettiğine değmez, burda 20 yaşında Ekim yaptıranlar varken, senin yaş çok daha müsait ekime, Donörde yeterli fazla greft gitmez ve 2. Ekim içinde yeterli Olur zaten, Git bi kere 7-8 saat Bi yatakta yat, gözlerini kapat anı yaşa, 5-6 ay sonrasının hayalini kur, 10 yıl sonrasının değil.. (^_^)

Çünkü 2020 yi gördükten sonra, ne kadar ömrümüz kaldı bellimi sence..? Ondan öncede Belli değildi Aslında..  :D Seni mutlu sona ulaştıracak Saç ekimi, 8-15.000 TL, Ekim yatağında geçireceğin Süre, 8-10 saat, Ekim Sonrasında işini görmeye başlayacak olan süre 120. Günler ve sonrası, Ama aynaya baktığında yüzünde Oluşacak olan Tebessüm ve öz güven, İnan bana, Pahabiçilemez.. :D |-onayisareti-| (^_^)

Biraz şey gibi Oldu,

Bi tektaş yüzük 3.000 TL
Bi Kutu Çikolata 100 TL
Bi Demet Gül 20 TL

Sevgililer Gününü Yalnız Geçirmek, Pahabiçilemez.. :D
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2021, 14:56:37 Gönderen: SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D »
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram