Gönderen Konu: Facenin kapanması  (Okunma sayısı 580 defa)

emekli kel

• Hero Member
Facenin kapanması
« : 27 Nisan 2021, 00:52:44 »
 Bu işlerden hiç anlamam çok eski bir facem vardı adımla olmayan.2 gece once şifreyi değiştir dedi biri sizin yerinize girmeye calısıyor olabilir dedi teminde topluluk kurallarına uymayan cart curt bişiler dedi facemi kapadı ne bir paylaşım yapmıştım ne baska birsey nede kimse ekliydi sade hatna yazıyordum ne oldu buna niye kapadı faceden anlayan varmı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

onurr39

• Full Member
Ynt: Facenin kapanması
« Yanıtla #1 : 27 Nisan 2021, 03:47:54 »
abicim ekran görüntüsü atarmısın
  • Yaşınız 19

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2021, 03:48:42 »
 ilgin için saol anlamıyorum onlardan ekran goruntusu falan herneyse zaten çakma faceydi sanal hesap kullanmıyorum ben onemi yoktu.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onurr39

• Full Member
« Yanıtla #3 : 27 Nisan 2021, 18:17:47 »
ilgin için saol anlamıyorum onlardan ekran goruntusu falan herneyse zaten çakma faceydi sanal hesap kullanmıyorum ben onemi yoktu.
fake hesap olduğu için kapanmıştır muhtemelen. ya da topluluğa aykırı bişey paylaştıysan ondan olabilir abi.
  • Yaşınız 19

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Nisan 2021, 19:23:32 »
 hiçbişi paylaşmadım yıllar yılı fake hesaptı.

mehmetural

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2021, 00:27:47 »
Herhangi bir şey paylaşmamanız, arkadaşınızın olmaması gibi sebeplerden dolayı fake olarak algılamış olabilir. Aynı zamanda uzun yıllar kullanılmayan hesaplara farklı bir tarayıcı ve IP adresi üzerinden giriş yapıldığında bu tarz durumlar olabiliyor. Daha önce benim de başıma geldi fakat ihtiyacım olmayan bir hesap olduğu için araştırmadım pek fazla.
  • Yaşınız 24

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Nisan 2021, 15:28:09 »
 ya ondan yada sadece eski hatuna yazıyordum o tek taraflı devam ediyor baskasınla yakınlaştığımı yazdım ona once faceye birileri girmeye calısmış şifre değiştirdim sonra 2 gün sonra aykırı hareket falan ya karı şikayet etti yada biri girdi kufur etti sağa sola mahsus yaptılar zaten salladığım bir face değildi.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 30 Nisan 2021, 03:20:13 »
 kendi kendine açmış faceyi

mehmetural

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 30 Nisan 2021, 04:48:33 »
Eğer politika ihlali olan bir sohbet yaşadıysanız şikayet etmiş olabilir.
  • Yaşınız 24

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 30 Nisan 2021, 12:43:33 »
 karı yaptı bırakılcağını anladığı için manipilasyon yaptı artık sanal dısında konusmuoz dısarda goruzmuoz teldende engelledim  tam sutlanıyordu oda kafasında kendi kendine oyle engel oldu.boş işler.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 02 Mayıs 2021, 02:33:51 »
 facemi açmıştı sonrada bu mail gelmiş az once gene kapadı gene itiraz ettim.facebook kafayı yedi yada ben
Hizmet Sözleşmeniz daha anlaşılır hale getirildi
Merhaba,
Bu e-postayı, kullanmakta olduğunuz bir veya daha çok Microsoft ürünü ya da hizmeti için geçerli olan Microsoft Hizmet Sözleşmesi'ni güncelleştirdiğimiz için aldınız. Bu güncelleştirmeleri, koşullarımızı açıklamak, koşulların sizin için şeffaf kalmasını sağlamak ve yeni Microsoft ürün, hizmet ve özelliklerini sözleşme kapsamına eklemek için yapıyoruz.

Microsoft Hizmet Sözleşmesi, sizinle Microsoft arasında olan ve Microsoft'un çevrimiçi tüketici ürün ve hizmetlerinin kullanımının tabi olduğu sözleşmedir.
Microsoft Hizmet Sözleşmesi'nin tamamını buradan okuyabilirsiniz. Ayrıca, buradan SSS sayfamıza giderek en kayda değer değişikliklerin bir özeti de dahil olmak üzere söz konusu güncelleştirmeler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Microsoft Hizmet Sözleşmesi'nde yapılan güncelleştirmeler 15 Haziran 2021 tarihinden itibaren geçerli olacaktır. 15 Haziran 2021 tarihinde veya sonrasında ürün ve hizmetlerimizi kullanmaya devam ettiğiniz takdirde, güncelleştirilmiş Microsoft Hizmet Sözleşmesi'ni kabul etmiş olursunuz.
Kabul etmiyorsanız bu koşullar geçerlilik kazanmadan önce ürün ve hizmetlerimizi kullanmayı bırakabilir ve Microsoft hesabınızı kapatabilirsiniz. Ebeveyn veya yasal vasiyseniz, satın alma işlemleri de dahil olmak üzere çocuğunuzun kullandığı Microsoft ürün ve hizmetleri de sizin sorumluluğunuzdadır.
Microsoft ürünlerini ve hizmetlerini kullandığınız için teşekkür ederiz.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 02 Mayıs 2021, 04:59:15 »
cakma spiro daha önemli abi salla çakma hesabı
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 02 Mayıs 2021, 22:24:16 »
 saç faceden üstündür en sevmediğim sey instagram face mail falan sanal hesapları sevmiom hatunla kapışınca yanımızda istemeyince sanaldan dandinliyoruz işte ilgi egosunu tatmin ediyoruz.dısarda dır dır cektmekten iyidir sanalda cekmek millet sanalda bulur dısarda buluşur ben denk gelince ara bozulunca sallıom işi sanala.daha iyi gezdirme para yedirme yok afra tafra cekme yok dırdır yok gerci ordanda yetiyorlar ya insanın canına

Facebook Twitter Instagram