Gönderen Konu: Şok dökülme sonrası derinin kapanmasi  (Okunma sayısı 1451 defa)

Mehmet ali

• Yeni üye
  • *
Şok dökülme sonrası derinin kapanmasi
« : 01 Temmuz 2021, 22:09:27 »
Merhaba. Benim saç ekimi 25. günüm. Ekilen Saçlarim 16. günden sonra  dökülmeye başladı her geçen gün daha fazla döküldü. Şuan hala dökülme devam ediyor  ama 70% nerdeyse tamamen döküldü.
Tam olarak beni endişelendiren şey şu.  Ekilen saç bölgesindeki saçlar dökülüyor ve genellikle hiç saç ucu görünmüyor. Bazılarının deriden azıcık çıkan uçları var. Çoğununsa  üzeri kafa derisi ile tamamen kapanmış durumda. ekilen saç dökülüyor ve üzeri deriyle pürüssüzce kapanıyor sanki hiç saç ekilmemiş gibi
Daha önce saç ekimi yapanlar yardim ederse sevinirim. Bu durum  normalmi? sizlerdede oldumu?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Şok dökülme sonrası derinin kapanmasi
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2021, 22:40:42 »
Normal, evet oldu.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

IzaanHaney

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2021, 03:04:51 »
Merhaba. Benim saç ekimi 25. günüm. Ekilen Saçlarim 16. günden sonra  dökülmeye başladı her geçen gün daha fazla döküldü. Şuan hala dökülme devam ediyor  ama 70% nerdeyse tamamen döküldü.
Tam olarak beni endişelendiren şey şu.  Ekilen saç bölgesindeki saçlar dökülüyor ve genellikle hiç saç ucu görünmüyor. Bazılarının deriden azıcık çıkan uçları var. Çoğununsa  üzeri kafa derisi ile tamamen kapanmış durumda. ekilen saç dökülüyor ve üzeri deriyle pürüssüzce kapanıyor sanki hiç saç ekilmemiş gibi
Daha önce saç ekimi yapanlar yardim ederse sevinirim. Bu durum  normalmi? sizlerdede oldumu?

evet gayet normal.

Patroo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Ekim 2021, 21:51:57 »
Sonuç ne oldu usta

Facebook Twitter Instagram