Gönderen Konu: Yüksek greft temiz calisan bir sac ekim merkezi tavsiye edebilirmisiniz?  (Okunma sayısı 716 defa)

Sinem

• Yeni üye
  • *
Merhaba, ben de ailemdekiler için oldukça araştırdım. Aylardır toplamadığım data kalmadı :) Tavsiyeler ve araştırmalarım sonucu bir yere karar verdim önden kardeşimi de gönderdim bugün. Önemli olan az greftle maksimum alan kapatmak ki, bir daha ihtiyaç duyduğunuzda donör alandan tekrar gerekli yerleri doldurabilesiniz. Böylece doğallığı da korumuş oluyorsunuz çünkü donör alanınız bir anda seyrekleşmemiş oluyor. Arada yüksek fiyat farkı yoksa ( bu fark bazı yerlerin reklamla kazandığı popülerlikten oluşuyor ) vereceğiniz tutarı düşünmeyin çünkü basit gibi görünse de aslında ciddi bir operasyon yapıyorsunuz. Operasyonun sadece size özel olması, aşamalarınızı işinde profesyonelleşmiş bir doktorun yapması gerçekten çok önemli. Doktoru direkt olarak hastayla muhatap olan, size özel hissettiren bir yer olunca zaten gerekli hassasiyet, titizlik de doğru orantılı gerçekleşiyor.

emekli kel

• Hero Member
 az greftlede çok alan kapanmıyor malesef donor kuvvetli olması gerekirse sakaldan almalı sayıda çok onemli.az greft sınırlar sonra araları doldur saçma geliyor bana.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

sacekimigereklimi

• Yeni üye
  • *
Hocam benim düsüncemde öyle. Baslarda diyordum ki 3000-3500 greft yeter, donör yeterki hirpalanmasin. Ama bakiyorum, 5500-6000-6500 greft ektirenler sonuc olarak gercekten cok güzel oluyor ve adamlar sac probleminden kurtuluyorlar. 3000-3500 greft hafif bir saclandirma yapiyor gibi ama cok kücük bir alan kapanabiliyor. Büyük acikliklar olunca sanki daha fazla greft daha mantikliymis gibi geliyor.

emekli kel

• Hero Member
 alana ve saçın kalınlığına gore greft 2 sene bekleyemicem bir seferde çok sayıda ekim olsun diyorsun ama tek seferde çok sayıda ekim mantıklı değil diyorlar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

John Keller

• Sr. Member
Önemli olan 5000-6000 bin grefti ekmesi değil, ektiklerinin genel anlamda birçok ekiminde çıkması önemli.Bir merkez marka olmuştur ve markayı 40-50 bin tl'ye satar. Bir merkez markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemek istiyordur ve 40-50 bin tl verilen bir saç ekimini 15-20 bin tl ye yapar.İşte bu noktada orta vadeli bir araştırma ile kafanda 1-2 saç ekim merkezi oluşturmalısın.Senin açıklığına benzer ekimlerinin sonuçlarını takip edip bir karar verebilirsin.Mega seans, gold seans vb. ambalajlı sözcüklerle insanları avlamaya çalışan tüccar zihniyetli kişi ve merkezlerden uzak durmanı tavsiye ederim.

Facebook Twitter Instagram