Gönderen Konu: Minoxtan maximum verim için?  (Okunma sayısı 811 defa)

Design

• Full Member
Minoxtan maximum verim için?
« : 29 Nisan 2021, 02:57:49 »
Tedavim günlük omega 3, 500 mg magnezyum sitrat, 3 gr taurin ve 15 ml oral hint yağı şeklinde ve üstelik kafamda da botoks var 2 ay gibi bir süredir. Haftada 1-2 konazol şampuan ve yine haftada 1-2 dermaroller 1mm. Minoxidil eklemek istiyorum tam minoxluk saçlarım olduğuna inanıyorum ama döngü, bir yerden sonra etki etmemesi ve bırakıp başlanınca aynı etkiyi alamamak gibi kafama takılan noktalar var. Düzensiz mi kullanılmalı arada şok amaçlı yoksa düzenli mi? Bir süre kullanıp biraz bırakıp tekrar başlayanları da okuyorum görüyorum fikirleriniz önemli.

Vücut kılı problemim de var aşırı fazla vücut kıllarım o konuda sorun olmayacaksa ve aldığım verimi, verim alabileceğim süreyi artırabilecekse çok küçük miktarlarda oral kullanımını da düşünebilirim.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Minoxtan maximum verim için?
« Yanıtla #1 : 29 Nisan 2021, 03:12:59 »
 4 sene sonunda basladığın yere donersin çalışma çizelgesine göre basla bırak saçı mahveder bırakcaksan baslama.tepede etkili.onde etkisini retonik azeli asitlerle arttırabilirsin dermollerle kullanmak bence daha mantıklı.içine kırmızı biber hapı atabilirsin.bunlar etkisini arttırır ama çok arttırcağını sanmıyorum.bloker losyonla kullanabilirsin veya finateridle falan minox saçı buyutsede gunluk uretilen birde saçı kuculten dht var.arada bırakıyorlar ayın belli günleri bazıları bence gerek yok.alışma olayı varmı yokmu bu daha belli değil.varsa bloker losyonla değiştirenler falanda oluyor.acaba alışıyormu yoksa saça saldıran dht agresifleşiyormu bu baska konu.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Diyar1234A

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 29 Nisan 2021, 05:12:08 »
Botoks dökülmeyi yavaşlsttımı ve uyguladığın tedavi ile yarıyor mu

Design

• Full Member
« Yanıtla #3 : 13 Mayıs 2021, 18:16:56 »
Botoks dökülmeyi yavaşlsttımı ve uyguladığın tedavi ile yarıyor mu

Çok bir fark hissettiğimi söyleyemeyeceğim. Ama tekrar yaptırıcam bir şans daha vermek istiyorum botoksa.
  • Medikal Tedavi .

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2021, 19:40:29 »
Önlerde en etkili tedaviler nedir?
  • Yaşınız 26

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Mayıs 2021, 02:26:52 »
Önlerde en etkili tedaviler nedir?

Belki dutasterid. Saç durumuna bağlı olarak. Misal bende önde işe yaramadı.

Haa bu forumda finas kullanıp ön çizgisi belirginleşen, dolgunlaşan örnekler de var. Bazı bünyeler finasa bile çok iyi tepki veriyor.

Facebook Twitter Instagram