Gönderen Konu: Hiçbir şey kullanmadan ekilen saçlardan verim almak  (Okunma sayısı 985 defa)

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
Hiçbir şey kullanmadan ekilen saçlardan verim almak
« : 12 Aralık 2020, 13:13:47 »
Arkadaşlar merhaba, Saç ektiriyoruz ardından ekim merkezleri bir ton takviye kullanmamızı tavsiye ediyorlar. Bazı merkezler özellikle Minoksidil, finastared, xpecia şart koşuyorlar. Bunların hepsi tamamen geçici çözümler, bıraktıktan sonra durum daha kötüye gidiyor, olan sağlığımıza oluyor. Asuman hanıma saç ektirdim, özellikle minoksidil spreyi sabah akşam kullanmam gerektiğini söylüyor.

Forumda Asuman hanıma saç ektiren ''Ahmet power'' nikli arkadaş, minoksidil kullandıktan sonra saçları çok güzel olmuş çevresinden olumlu yorumlar aldıktan sonra minoksu bırakmış ve  ekilen saçlarının birçoğu dökülmüş. Konusu burada inceleyebilirsiniz >>> https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=10358.0

Saçlarımın orta kısımlara sıklaştırma yapıldı. Asuman hanım bu saçların canlanması ve ekim esnasında zarar görmemesi için minoksidili tavsiye etti.  Ekim sürecim burada inceleyebilirsiniz >>> https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17726.msg358037#msg358037

Şu an tüm takviyelerden geçici olarak vazgeçmiş durumdayım ;D Saça iyi gelen besinleri araştırdım onları kullanacağım. Birde herhalde kullanılabilecek en masum takviye solgarın biotini. Oda sivilce yapıyor.

Hiç bir takviye kullanmasam, üzücü bir sonuç mu olur arkadaşlar? ne diyorsunuz bu duruma? Bir yol gösterin. Olur derseniz, mecburen Asuman hanımın tavsiyelerine uyacağım.. minoksidil, xpecia kullanacağım mecburen..

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Hiçbir şey kullanmadan ekilen saçlardan verim almak
« Yanıtla #1 : 12 Aralık 2020, 13:37:45 »
 Konuna baktım.Ekilen çıkarda kendi saçlarınıda koruman gerekiyor.Kapatıcılık açısından onları tutmak zorundasın o yüzden ürünler önemli
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #2 : 12 Aralık 2020, 13:44:24 »
Konuna baktım.Ekilen çıkarda kendi saçlarınıda koruman gerekiyor.Kapatıcılık açısından onları tutmak zorundasın o yüzden ürünler önemli

Teşekkür ederim hocam sağol. Varolan saçlarıda korumak lazım dediğiniz gibi. Yoksa yine seyrek kalacak.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2020, 13:48:14 »
 rica ederim hocam.olanın korunması minyaturleşenlerin kalınlaşması tepede yeni kazanım için ilaç lazım
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hakan Çak?r

• Full Member
« Yanıtla #4 : 12 Aralık 2020, 15:37:58 »
En cok merak ettigim konulardan biri kullansak ne gibi sonuclar olur yan etki olarak,kullanip birakinca dokulurmu kullansak faydasi olur illaki ama kullanmasak olmazmi givbi sorula kafami kurcalamaya basladi.Ekimin 22. gunundeyim ufaktan dokulmeleri gormeye basladim.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Aralık 2020, 16:12:11 »
xpecia felan oyle saca aman aman bır etkısı yok kullansanda kulllanmasanda bıraksanda aynı olur fınasterıd eger sacında ıse yaradıysa gercekjten koruduysa korudugu saclarda zayıflama yapabılır ama mınox vs devamlıglıgı mecbur
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #6 : 12 Aralık 2020, 18:07:45 »
xpecia felan oyle saca aman aman bır etkısı yok kullansanda kulllanmasanda bıraksanda aynı olur fınasterıd eger sacında ıse yaradıysa gercekjten koruduysa korudugu saclarda zayıflama yapabılır ama mınox vs devamlıglıgı mecbur

Peki minoxu 6. aydan sonra azaltarak bıraksam sıkıntı yaşar mıyım sizce?
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2020, 21:52:06 Gönderen: javelin »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Aralık 2020, 00:43:04 »
Dostum bu kararı sen vermelisin kullanmak istemiyorsan tabi ki kullanma ama kullanırsan da faydalı olur senin için denemek te fayda var

Gelişimi desteklemek önemli

Fin+biotin düşünebilirsin kullanıcaksan

Yok diyorsan da nasıl istersen o sekilde devam et için nasıl rahat edecek ise.
Global Moderator

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Aralık 2020, 00:53:50 »
Her kel adayın saçlara bakış açısı farklıdır.
Kimisi bir kaç tel olsada benim için yeterli deyip. Ekime malzemesiz girer artık ne çıkarsa bahtına.
Kimisi ne kadar sık ve dolu olursa o kadar kendini rahat hisseder ve elinden ne gelirse yapar. Başta takviyelerle ekimini taclandırır.

Burada sen kendini saç yoksunluğundan ne kadar yoksun görüyorsan ona dikkat et

Ekim merkezleri de ne kadar başarılı sonuç verirse o kadar iyi deyip, adlarını yükseğe taşımak için  ellerinden geleni yaparlar. O yüzden takviye önerisi de yaparlar

Bazı saç tipleri güçlüdür, takviye olmadan da harika sonuçlar alınabilir.  Güçsüz saçlar için ilaç kullanılmaz ise hem ekim esnasında hem sonrasında kayıplar çok olur, dökülmeler de devam eder.
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2020, 01:09:16 Gönderen: dinodin11 »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 13 Aralık 2020, 10:03:10 »
 minox basla bırak yapıcaksan kesinlikle baslama

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 13 Aralık 2020, 11:18:01 »
bence mınoxa hıc baslama ben mınoxu soyle dusunuyorum bır donem protez sac kullanırsınız sonra bıkar cıkarır atarsınız ya mınoxunda kazandırdıgı etkı oyle ılk sene mukemmel belkıde ekımle bıle alınamayacak sonuclar alınıyor ama sonrasında buraya tekrar gelıp ekılen saclarım dokuldu vs tarzı bır cok konu var ben mınoxun hem ekım sacına hemde kendı sacına her turlu zarar verdıugını  dusunuyorum zaten bu ılacı omur boyuda kullanamazsın hem maddı acıdan hem manevı acıdan
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Hakan Çak?r

• Full Member
« Yanıtla #11 : 13 Aralık 2020, 11:19:29 »
Her kel adayın saçlara bakış açısı farklıdır.
Kimisi bir kaç tel olsada benim için yeterli deyip. Ekime malzemesiz girer artık ne çıkarsa bahtına.
Kimisi ne kadar sık ve dolu olursa o kadar kendini rahat hisseder ve elinden ne gelirse yapar. Başta takviyelerle ekimini taclandırır.

Burada sen kendini saç yoksunluğundan ne kadar yoksun görüyorsan ona dikkat et

Ekim merkezleri de ne kadar başarılı sonuç verirse o kadar iyi deyip, adlarını yükseğe taşımak için  ellerinden geleni yaparlar. O yüzden takviye önerisi de yaparlar
Merak ettigimiz konu bu takviyeler kalicimi birakinca eskiye donermi onu ogrenmek yoksa herkes bol sac ister zaten amac o ben propecia kullanayim ok saclarimi guclendirecek belki zayif saclar canlanip uzayacak ama biraktiktan sonra bunlar puff ucacaksa neden kullanipta yan etkilerini alalim,mesela minoxil sac cikariyor ama birakinca eskiye donuyorsun sonuc bumudur bu tur ilaclarin genelinde.

Bazı saç tipleri güçlüdür, takviye olmadan da harika sonuçlar alınabilir.  Güçsüz saçlar için ilaç kullanılmaz ise hem ekim esnasında hem sonrasında kayıplar çok olur, dökülmeler de devam eder.

Facebook Twitter Instagram