Gönderen Konu: Bu saçlardan bi yol olur mu?  (Okunma sayısı 1744 defa)

uglyboy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saçlardan bi yol olur mu?
« : 02 Nisan 2018, 19:22:51 »
Merhaba benim saçlarım ve kafa yapım resimdeki gibidir. Saçlarım oldukça ince ve cansız, şekillendirme ürünleri yüzünden iyice yıpranmış durumda. Yalnızca ön kısımlarda seyrelme ve dökülme var. Tepe ve arkalarda bir sorun yok. Ailemizdeki herkeste böyledir.
Soruma gelince, acaba bu saçlara ekim  yapılır mı? Kaç adet greft gerekli olur. Bilgi verir misiniz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu saçlardan bi yol olur mu?
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2018, 01:25:53 »
başarılı bir ekımcı ıle tabıkı olabılır açıklığın fazla degil harıkada olur.. donör bolgenınde bır fotografını eklersen saç kalıtenı daha ıyı anlarız.

Bu tarz açıklıklara sahıp olan insanların dikkat etmesi gereken

Donör bölgesının ileriye dönük dökülmelere göre en sağlıklı ve doğru şekilde kullanan merkezleri tercih etmesi teknik leri iyi araştırmalı.

Ve ekilen saçlar var olan saçlarına yakın sıklıkta olması gerek ve aynı zamanda var olan saçlarının yönlerine uyum sağlamalı.. senin için önemli olan 3 faktör

Sıklık
Doğallık
Ve donörün doğru kullanımı.

Ve saç geçişleri buda doğallığa+ katacaktır çıplak alan ile var olan saçlar arasında bir geçiş/ buda tabı profosyonel ellerde var olan saçlarının köklerine zarar verilmeden yapılmalı.
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2018, 12:07:32 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

snowbeyaz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2018, 11:41:42 »
Tepenin dökülmemesi tamamen nimet şuan dökülme yaşıyormusun elini attıgında saç kalıyor mu?
Bütçe ne?

vlknn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2018, 00:39:45 »
hocam benim saçlarımda aynı şekildeydi ekim yaptırdım maalesef ki var olan saçlarımda nekroz yaptılar resmen çıkan saçlarda sol tarafım çok güzel oldu sağ taraf nekrozdan dolayı çok kötü oldu 2ci ekimi yaptılar şuanda boşu boşuna zaman ve strest kaybı yaşıyorum. ama seninkinde nekroz vs olaylar yaşanmazsa çok güzel olur ondan eminim

uglyboy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2018, 17:30:39 »
Tepenin dökülmemesi tamamen nimet şuan dökülme yaşıyormusun elini attıgında saç kalıyor mu?
Bütçe ne?

Elimi attığımda hafif çekiştirmelerde evet birkaç saç teli geliyor. Yıkarken de birkaç sat teli geliyor. Bütçe 3000-4000 arası.

uglyboy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 23 Nisan 2018, 17:32:09 »
hocam benim saçlarımda aynı şekildeydi ekim yaptırdım maalesef ki var olan saçlarımda nekroz yaptılar resmen çıkan saçlarda sol tarafım çok güzel oldu sağ taraf nekrozdan dolayı çok kötü oldu 2ci ekimi yaptılar şuanda boşu boşuna zaman ve strest kaybı yaşıyorum. ama seninkinde nekroz vs olaylar yaşanmazsa çok güzel olur ondan eminim

nekroz nedir hocam bilgi verebilir misiniz neden yaptılar.

Facebook Twitter Instagram