Gönderen Konu: Yol haritasi?  (Okunma sayısı 972 defa)

ibonline

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yol haritasi?
« : 03 Eylül 2018, 13:12:09 »
Yanlar aciliyor ust tarafta seyrelme var. Goruntu bu arkadaslar. Yas 29.
Genetik bir durum yok. Babamin saclari saglam.
Ankara' da alaninda uzman tavsiye edebileceginiz nereler var?
Sac ektirme vs hic bilgim yok ilk defa forumu gordum sizden yol haritasi rica ediyorum sevgi ve saygilar.

Cenk49

• Full Member
Ynt: Yol haritasi?
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2018, 13:42:58 »
ön kısım ve şakaklara ekim gerekiyor .ankarada şahin çelik ile bir görüş istersen hem güzel ekim yapıyor hemde fiyatı çok uygun.serdar gökrem ve hlc de var ama benim favorim şahsen ankarada şahin çelik olur özellikle bu açıklık için.

ibonline

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2018, 13:52:49 »
Hocam gorus icin tesekkurler. Traslama vs olmadan yapiyorlarmi. Isimden dolayi kapali bir yontem olmasi gerekiyo.

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2018, 13:59:00 »
traşsız fue dedikler yöntemi yapabilirler ,her ekim merkezi yapıyor bunu.sadece ekilecek alan ve enseden alım yapılacak alan 3 numara traşlanıyor gerisi olduğu gibi kalıyor .bu yöntemle biraz daha rahat edersin ama özellikle ilk bir hafta ekim yaptırdığın genede  belli olur.

ibonline

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Eylül 2018, 14:33:57 »
Oncelikle tavsiye ettigin kisiyi arastirayim. Fua yintemi icin assagi yukari fiyat bilginiz varmi?
Siz uzmanmisiniz yoksa sizdemi ektirdiniz hocam?

asensio

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Eylül 2018, 18:10:09 »
alt şakaklara ekim olacağı için dikkatli olmak lazım her ekim merkezinin yapabileceği bir iş değil.şahin çelik i bende beğeniyorum ama öncelikle öngörüşme yapmadan karar vermemek lazım.siz önce bir liste belirleyin kendinize sonra görüşmelere gidin hangisi kafanıza yatarsa onda ekim yaptırırsınız.

Facebook Twitter Instagram