Gönderen Konu: Arkadaşlar ne yapmalıyım...akıl verin...yol gösterin  (Okunma sayısı 21377 defa)

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
 Arkadaşlar yaşım 32  tavsiyelerinize ihtiyacım var . Birkaç saç ekim merkezinle görüştüm  Ama hiç içime sinmedi bu formu da yıllardan beri takip ediyorum bir çok şeyde bir bilgi sahibi oldum bu yüzden bu firmalara güvenemedim.hiçbir şekilde ilaç kullanmak istemiyorum İlaçların fayda özelliği var ama  Ben kendimi biliyorum sürekli olarak kullanamam  O zaman da döngüye girer yine aynı tas aynı hamam olur.sizce benim bu kafaya kaç greft lazım ve hangi kliniğe gitsem hangi doktora ektirsem  fayda görürüm.saç kalitem nasıl,ektirsem çıkar mı. Saç çünkü tarama yetisini kaybetti.yardımcı olursanız çok sevinirim

hardcore

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arkadaşlar ne yapmalıyım...akıl verin...yol gösterin
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2016, 03:33:00 »
Hocam bana kalırsa bu saçın ekimlik bi durumu yok ben saçlarımın böyle olması için herşeyi verirdim. Ama illaki ekim yaptırıcam diyosan ve durumun iyiyse koray erdoğan diyorum. Çok çok iyi sonuçlar alırsın

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2016, 11:33:24 »
hardcore;koraya verecek o kadar param malesef yok.o yüzden altarnatif arıyorum.

sence kaç greft lazım.

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 13 Şubat 2016, 12:31:37 »
Bence bu saca ekim yapacak en basarili doktor koray erdogan olur .. sac aralarana girmek  diger saclara zarar verir ve zaten senin icin bence ekim sacini mahfeder diye dusunuyorum suan gereksiz sana ekim

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Şubat 2016, 13:13:18 »
Onurd;ön tarafa ekim yapmayı düşünüyorum.Bir kaç doktorla görüştüm 2500 greft ekeriz dediler.Bilemedim
ideal ekim doktorun söyledigi sayımı yoksa tamamen ticarimi davranıyor anlamadım

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 13 Şubat 2016, 14:00:19 »
Tepeye ekim yaptirmaya kalkarsan var olan saclarin gider diye dusunuyorum

Morcun

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Şubat 2016, 15:21:48 »
Kardeş saçlar gayet güzel bende ektiren biri olarak tavsiyem ekime gerek yok gayet sık ve güzel duruyor

dtnc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Şubat 2016, 15:41:40 »
Yapma etme saçlar iyi.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Şubat 2016, 16:56:39 »
Morcun ve dtnc arkdşlar ön tarafı ektirmeyi kafama koydum ama dediklerinizide dikkate alıyorum ve ektirme işini 2 yıl erteliyorum. diger ektirmemem tafsiyesinde bulunan arkadaşlarla bilen ve tecrübeli kişilersiniz anladıgım kadarıyla.İki yıl boyunca araştıracam vakit buldukca.
Bu süre zarfı içerisinde medikal olarak ilaç kullanmayı istemiyorum.sürekli kullnamam ama vitamin olarak neyi tavsiye edersiniz veya bir döngüye maruz kalmıyacak sekilde saçlarımı nasıl canlandırırım.SAYGILAR

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 13 Şubat 2016, 20:02:52 »
Hocam 2500 çok değil mi yaw

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 13 Şubat 2016, 20:11:54 »
 Doktora millet 3000 ne kompile kapatıyor cok fazla dedim ama onlar yine sık ekim şöyle böyle dedi.bende anlamadım.En cok korkumda ticari kaygıları ön planda tutmaları.
sizce ne kadar  ekim lazım

hardcore

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 13 Şubat 2016, 20:46:12 »
Hocam anladığım kadarıyla açık kısımların varolan saçlarınız gibi olmasını istiyosunuz... Bence 2000 greft yeterli olur diye düşünüyorum ama ekim yaptıracağınız yer çok önemli.

dtnc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Şubat 2016, 00:24:20 »
Senin saçların dökülüyor mu?

Benim gördüğüm kadarıyla saçların sağlıklı ve yaşına bakıldığında o saçlar bu halini çok uzun süre korur, ama şakakları kapatayım dersen çok doğal ve sık bir ekim gerekir bunun için de bence 2 yılda güzelce düşünürsün. Bana kalırsa gerçekten gerek yok.

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Şubat 2016, 11:12:32 »
Saçlarım dökülür ama ben bunu minimun seviyeye indirdim.Baharat ve attar işi yapıyorum 18 bitkisel yagı karıştırdım cok faydasınıda görüyorum

Aslan888

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 14 Şubat 2016, 13:26:13 »
Hocam senin saclar dokulse bile 10 sene sonra dokulur gibi geliyor oyuzden mutlu degilsen ekim yaptir sana en fazla 2500 ekip kaparlar.

Facebook Twitter Instagram