Gönderen Konu: Fotoğraflarımı koydum deneyimli arkadaslar sizce ne yapmalıyım?  (Okunma sayısı 3096 defa)

ibalbayrak

• Jr. Member
  • **
Arkadaslar merhaba birkac yıldır saçlarım dokuluyor
YAS 23
Son 5 aydir minoxidil/gunde 2 kez 5 fis
2 aydir finasterid/gunde 1.25 mg
Ve haftada 2 kez dermaroller 0.5 mm
Gunde 1 kezde trixovell viramin takviyesi kullaniyorum(1 aydır)

Buraya fotograflarimi koydum ışığa göre çok değişken goruntuler max güneş ışıgı fotosu da koydun normal ışık fotosu da birkaç ekim merkeziyle görustum kimisi hemen ekelim diyor kimisi sakın ektirme diyor sizce ne yapmalı forumda çok guzel sonuc alan arkadaslar gordum sadece medikal tedaviler ile bana onerebilceginiz birseyler var mi ya da boyle devam mı etmeliyim ne diyorsunuz
Yorumlariniz için Teşekkürler

MrMabeL

• Full Member

Kullanılcak herşeyi kullanıyorsun nerede ise pek işe yaramamış gibi duruyor
Tedaviye başlamadan önceki resimlerin varsa daha iyi olur
  • Ekim Tarihi: 03.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Hair of İstanbul
  • Greft Miktarı 3900
  • Yaşınız 30

ibalbayrak

• Jr. Member
  • **
Valla eski fotoğraflar yok ama eski hali de neredeyse böyle finasterid ekledikten sonra sanki bir tık saç ağırlığim arttı gibi hissediyorum başka herhangi bir etki/yan etki görmedim
  • Medikal Tedavi Finasterid-trixovell-minoxidil
Medeks saç ekimi sonuçları
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

İnceTellii

• Sr. Member
Hocam 2 aylık fin kullanımı hiç bişey etki görmek için bi süre daha sabretmelisiniz bir miktar dut katmayı düşünürmüsünüz acaba minoxa daha erken sonuç alabılırsınız belki
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

ibalbayrak

• Jr. Member
  • **
Olabilir tabiki dediğiniz gibi bende bekleme taraftarıyım ama yine de öneri almakta fayda var
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Kellikbey

• Sr. Member
Hocam 2 aylık fin kullanımı hiç bişey etki görmek için bi süre daha sabretmelisiniz bir miktar dut katmayı düşünürmüsünüz acaba minoxa daha erken sonuç alabılırsınız belki
katiliyorum minoxa dut katmak ve günlük fini yan etki olmaması için 0.5 e indirmek çok çabuk ve daha iyi sonuç saglicaktir

Unkownnn

• Full Member
Bu saçın toparlaması 1 yıl kadar sürer

Kellikbey

• Sr. Member
Bu saçın toparlaması 1 yıl kadar sürer
minoxil dut losyonu ve biotinle 3. Ayda saçlar kendini gösterir ufak ufak

ibalbayrak

• Jr. Member
  • **
Evet arkadaşlar 1.25 mg finasteride i 2 ye böldüm günde 1 kullanıyorum
10 adet avodatı minox içine attım
Eğer sonuç alırsam buraya güncelleme yaparım teşekkürler yorumlaınız için
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Thescript

• Hero Member
Evet arkadaşlar 1.25 mg finasteride i 2 ye böldüm günde 1 kullanıyorum
10 adet avodatı minox içine attım
Eğer sonuç alırsam buraya güncelleme yaparım teşekkürler yorumlaınız için
o avodart ile minox etkilesimden kafada sac fiskirtir ölmemiş bütün kökler tavana fırlar grupta pesetmemelisin denilen arkadasin paylasimina bakın hocm

bohemian

• Hero Member
sonucu merak ediyorum. umarım topikal dut etki eder.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Kellikbey

• Sr. Member
Ben şunun kanaatindayım finasterid dıştan bakınca saçları seyrelmis tüy gibi olmuş cansız güçsüz kişilerde ise yariyor mesela konu sahibi arkadasin saçlar dokulmuş ama olanlar halâ siyah canlı gözüküyor belki bundan dolayı pek yaramamış olabilir emin değilim

revengoa

• Jr. Member
  • **
Valla eski fotoğraflar yok ama eski hali de neredeyse böyle finasterid ekledikten sonra sanki bir tık saç ağırlığim arttı gibi hissediyorum başka herhangi bir etki/yan etki görmedim
Bu tedaviye dermastamp ekleyin. Çok faydasını görürsünüz. Ayrıca duşta scalp masajı da yapın min. 5 dk. olacak şekilde.

ibalbayrak

• Jr. Member
  • **
evet bunları yapıyorum hocam dermastamp değil ama dermaroller ayrıca kafa masajı da yapıyorum
bakalım 2 3 ay sonra tekrardan foto yüklerim finasterid e başladığımdan beri çok saçım döküldü (finasteridden dolayı olsa gere başlangıçta böyle yapıyormuş) şu aralar baya azaldı dökülme etki ederse bu 3 ay içinde edecektir diye tahmin ediyorum
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

ibalbayrak

• Jr. Member
  • **
Evet arkadaslar yaklasik 4 ay 10 gun oldu dokulmem durdu finasterid sayesinde.Fakat tepeden dokulmeler kendini gostermeye basladi sanirim benim çok agresif hormon sistemim var.
Şu an çok kararsız durumdayım acaba saç mı ektirsem yoksa dutasteride mi gecsem diye sizin fikirlerinizi merak ediyorum

Not=finasteridden baslangicta birkac psikolojik yan etki dışında yan etki görmedim

Kullandıklarım güncel=çinko+vitc+biotin 4000mikrogr
Minoxidil(dutaslı)=ünde 2 kez 5 fıs(bunu 2 aydir bu sekilde kullaniyorum ondan once 4 5 ay katkisiz minox kullandim
Proscar/4= 4 ay 10 gün
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Facebook Twitter Instagram