Gönderen Konu: Ekim alanındaki boşluk ve asimetrik saç büyümesi normal mi?  (Okunma sayısı 2536 defa)

bay merak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekiminden sonraki yaklaşık 80. gündeyim. Fakat iki temel problemle karşı karşıyayım;

1. Alnımın sol tarafı hem daha az döküldü, hem de daha yoğun bir şekilde çıkıyor şu an. Ama sağ tarafında hem çok dökülme oldu, hem de hala neredeyse ekim öncesi gibi. Ufak tefek hareketlenmeler vra, ama diğer tarafa göre çok yetersiz. Bu durum normal mi? Zamanla toparlayacak mı? Şok saç dökülmesinden önce böyle bir asimetrik görüntü yoktu.

2. Daha seyrek çıkan sağ alın bölgemde hiç hareketlenmenin olmadığı bir santimetre kadar bir çapta alan var. Burada tüylenme dahi yok şu an. Acaba zamanla toparlar mı? resmen saç kıran bölgesi gibi duruyor. Yaklaşık 90. güne yaklaşıyorum, hala tatmin edici bir görüntüden uzak saçlarım, toparlayacak mıdır?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim alanındaki boşluk ve asimetrik saç büyümesi normal mi?
« Yanıtla #1 : 26 Haziran 2017, 17:43:55 »
130-150 günlere kadar yapılan yorumlar tahminden öteye gidememktedir.şok dökülmenin çok yada az olmasının çıkış miktarı ile hiç alakası Yok.
Şimdilik kafanıza şapkadan başka birşey takmayınız...

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Haziran 2017, 22:26:53 »
dostum ekilen saçlar bazen belli yerden toplu dokulur sonra gene çıkar ekildikten çok zaman sonra bile olabiliyor bu sana çıkarken o durum denk gelmiş sanırım sorun yok
saçları ekmeydi dersin

bay merak

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Haziran 2017, 01:27:56 »
Bu konuda bahsettiğim ekimi şurada başlık olarak açtım, değerlendirmelerinizi beklerim:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2184.0

Facebook Twitter Instagram