Gönderen Konu: Saç ekim boşluk ve prp  (Okunma sayısı 606 defa)

Onur Yüzer

• Yeni üye
  • *
Saç ekim boşluk ve prp
« : 14 Ekim 2021, 14:22:39 »
Merhabalar
4 ekim günü ekim gerçekleşti ve 14 ekim günü kabuklar temizlendi. Aklıma takilan 2 sorum var.
Fotoğrafta yuvarlak içine aldığım yerlerde hafif boşluklar var bu boşluklar kabuk nedeniyle saçların kırılmasından dolayı mi olustu yoksa ekimde atlandı veya tutmadı mı?
Diğer sorum ilk prp'yi ekimden ne kadar zaman sonra yaptırmalı.
Teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekim boşluk ve prp
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2021, 15:23:01 »
selamlar uygun bölüme ( Saç ekimi sonuçları) konu açıp düzenli güzel açıklayıcı bir paylaşım yapmalısınız sürecinizi paylaşarak tüm süreç hem forum tarafından takip edilip hem saç ektirecek kişilere deneyimlerinizi aktarıp fayda sağlamak adına
Global Moderator

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2021, 16:58:45 »
Kime ektirdiniz saçınızı? Konu açın takip edelim hocam

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2021, 17:15:34 »
2 ay sonra yaptırın
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2021, 17:51:19 »
Çok seyrek bir ekim yapılmış ayrıca saçların yönleri bozuk bu şekilde ekim yapılmış olması hiç doğru gelmiyor bana.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Ekim 2021, 15:52:15 »
bendede ayrıca böyle boşluk vardı önlerde sizi 2 inci ekim için beni de ayrıca gelsin diye bakıyorlar diye düşünüyorum artık sonucumdan memnunum ama keşke tek seferde olsaydı
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram