Gönderen Konu: Saç Ekim Sonrası Kullanılması Gerekenler  (Okunma sayısı 620 defa)

Bkc

• Yeni üye
  • *
Saç Ekim Sonrası Kullanılması Gerekenler
« : 01 Mayıs 2021, 00:48:11 »
Merhaba öncelikle simdiden tesekkur ederim yardimlariniz icin.

Ben 7 temmuz tarihinde  sac ekimi yaptirdim. Ekim ve süreçten gayet memnunum aslinda ama kafama takilan birkac husus var. Ocak ayında sanki şuankinden daha iyi bir goruntuye sahiptim gibi hissetmeye basladim galiba ekim oncesi var olan saclarda hizli dökülme gerceklesti gibi geliyor. Subat ayi gibi xpecia tableti kullanmamı birakmami istediler sadece proscar a devam ediyorum. Benim sorum şu hem ekim öncesi var olan saçlarimi korumak ve güclendirmek hem sacımda cok kırıklar olusuyor bunu engellemek icin destekleyeci hangi ilac sampuan veya vitimainler kullanmaliyim ?

hyperKel

• Hero Member
Ynt: Saç Ekim Sonrası Kullanılması Gerekenler
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2021, 01:07:30 »
Merhaba öncelikle simdiden tesekkur ederim yardimlariniz icin.

Ben 7 temmuz tarihinde  sac ekimi yaptirdim. Ekim ve süreçten gayet memnunum aslinda ama kafama takilan birkac husus var. Ocak ayında sanki şuankinden daha iyi bir goruntuye sahiptim gibi hissetmeye basladim galiba ekim oncesi var olan saclarda hizli dökülme gerceklesti gibi geliyor. Subat ayi gibi xpecia tableti kullanmamı birakmami istediler sadece proscar a devam ediyorum. Benim sorum şu hem ekim öncesi var olan saçlarimi korumak ve güclendirmek hem sacımda cok kırıklar olusuyor bunu engellemek icin destekleyeci hangi ilac sampuan veya vitimainler kullanmaliyim ?

dostum proscar kullanıyorsun ya daha başka ilaca ne hacet ,saç derisini ve saçları sağlıklı tutmak için şampuan seçimine dikkat et gerisine çok takılma.
şampuan için tedavi bölümüne takıl.

Facebook Twitter Instagram