Gönderen Konu: Saç ekim merkezlerinde kararsız kaldım  (Okunma sayısı 1060 defa)

koraysahinn

• Yeni üye
  • *
Saç ekim merkezlerinde kararsız kaldım
« : 03 Mayıs 2021, 13:55:41 »
Merhaba, ön şakaklardan, arka tepe bölgesine kadar olan bir saç dökülmem var. En kısa zamanda bir ekim yaptırmak istiyorum fakat ekim merkezleri arasında kararsız kaldım.

Arenamed
Bilgehan Aydın
Hasan Akil
İsveç klinik
Fi clinic
Anatolia saç Yeliz Damar
Estepol
Ali Polat
Neopital

Bu ekim merkezlerinden aldığım fiyatlar birbirine benzer. Sizlerin önerisi nelerdir bilgi vererek paylaşır mısınız ?

sskarakus

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç ekim merkezlerinde kararsız kaldım
« Yanıtla #1 : 03 Mayıs 2021, 14:34:58 »
Araştırmalarına medeks i de ekle derim. Ben cumartesi ekim yaptırdım ve konu açıp tüm görselleri ekledim.İnceleyebilirsiniz

koraysahinn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Mayıs 2021, 14:50:40 »
Araştırmalarına medeks i de ekle derim. Ben cumartesi ekim yaptırdım ve konu açıp tüm görselleri ekledim.İnceleyebilirsiniz

Kendileriyle iletişime geçtim ve bilgi aldım çok teşekkür ediyorum öneriniz için. Forum üzerindeki konunuzu inceleyeceğim.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 03 Mayıs 2021, 15:15:21 »
Bildiğin  hersey  unut ☺ Asuman Hair +medeks Hair araştır  iki merkez  birini seçin

koraysahinn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Mayıs 2021, 17:30:10 »
Bildiğin  hersey  unut ☺ Asuman Hair +medeks Hair araştır  iki merkez  birini seçin

Asuman hair bütçemi biraz zorlayacak ama medeks hakkında forumda epey bir öneri var gerçekten. 6000 grefte kadar çıkacaklarını söylediler. Öneriniz için çok teşekkür ediyorum

Facebook Twitter Instagram