Gönderen Konu: Cok kararsız kaldim. Yardımcı olursanız sevinrim.  (Okunma sayısı 515 defa)

bayram111

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bir ekim merkeziyle anlaştık. Lakin biraz pata kute giriyorlar gibi geldi. Eski goruntumu aramaktan korkuyorum. Sizce bu sac baka ekilir mi ? Yorumlarınız benim icin onemli. Hatta yarın yola cikicam. Merkeze gidince karar vericem.

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Cok kararsız kaldim. Yardımcı olursanız sevinrim.
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2023, 00:52:27 »
Ön ortaya ekilir kalırsa 2. Ekim de bir daha girilir
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

bayram111

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2023, 00:58:07 »
Donor durumu nedir sizce

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Nisan 2023, 01:30:50 »
 donor zayıf.6 ay finasterid kullanıp ektirsen daha iyidi.one bir çizgi yaparlar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

bayram111

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Nisan 2023, 01:39:20 »
donor zayıf.6 ay finasterid kullanıp ektirsen daha iyidi.one bir çizgi yaparlar

Sanırım gittiğim yer donor zayif değil diyecek. Telefon görüşmesinde bu şekilde konuştular. Bende biraz sağlık konusunda pinpirikli bir kişiliğe sahibim. Buda kararsızlık ve mutsuzluga sebep oluyor. Yarın 5 saat yol gideceğim. Ayni merkezde ektiren 3 kisi var çevremde. bu kişiler surkeli gördüğüm ve sohbet ettigim kişiler. Sonuctan cok memnunlar ki arkadaşrin saçları gerçekten guzel gorunuyor. Temmuz da da düğünümüz var. Tek derdim düğünde ortaya kötü görüntü çıkmaması. Arkadaşlarla sohbet ederken kotu olursa gibi bi karamsar konusmama cevaben daha ne olabilir ki seklinde konusma geçince ektireyim diyip ani karar aldım. Ani kararin kararsızlığındayim. :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Nisan 2023, 01:46:01 »
 yaparlar bir ön çizgi gerisinede ekerler yollarlar.temmuzda yeni yeni çıkar saçlar.bişi olmaz olmadı temmuzda hepsini iyice kısaltırsın.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

bayram111

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Nisan 2023, 01:51:06 »
yaparlar bir ön çizgi gerisinede ekerler yollarlar.temmuzda yeni yeni çıkar saçlar.bişi olmaz olmadı temmuzda hepsini iyice kısaltırsın.

Bundan daha kotu ne olabilir ki ye geliyoruz. Sanırım doğru yoldayim   :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Nisan 2023, 02:27:54 »
donör zayıf ilk etap bu şekilde bir planlama düşünebilirsiniz
ikinci çizgi ye kadar 1 ekim 1 de sıklaştırmanız daha doğru
tepe tamamen kapanmaz ama bu ikinci çizgiye kadar 1 ekim bir de aynı alana sıklaştırma sakal destekli bir şeyler ortaya çıkar
Global Moderator

bayram111

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 08 Nisan 2023, 01:41:35 »
Teşekürler onerileriniz icin. Bugün merkeze ulastim yarın 12 de baslicaz. Sureci burdan yazarim.

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 08 Nisan 2023, 02:17:21 »
Sanırım gittiğim yer donor zayif değil diyecek. Telefon görüşmesinde bu şekilde konuştular. Bende biraz sağlık konusunda pinpirikli bir kişiliğe sahibim. Buda kararsızlık ve mutsuzluga sebep oluyor. Yarın 5 saat yol gideceğim. Ayni merkezde ektiren 3 kisi var çevremde. bu kişiler surkeli gördüğüm ve sohbet ettigim kişiler. Sonuctan cok memnunlar ki arkadaşrin saçları gerçekten guzel gorunuyor. Temmuz da da düğünümüz var. Tek derdim düğünde ortaya kötü görüntü çıkmaması. Arkadaşlarla sohbet ederken kotu olursa gibi bi karamsar konusmama cevaben daha ne olabilir ki seklinde konusma geçince ektireyim diyip ani karar aldım. Ani kararin kararsızlığındayim. :)

kusura bakma üstat ama dost acı söyler misali yorum yazmadan geçemeyeceğim .bana göre şu durumuna ve yazdıklarına bakılırsa saç ekimi mağduru olmak için çok ciddi bir adaysın .
donör zayıf check
ekim alanı çok geniş check
arkadaş çevresine bakıp saç ektirme check
ne olduğu belirsiz saç ekimi merkezi tercihi check

şimdiden geçmiş olsun

bayram111

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 08 Nisan 2023, 13:23:16 »
kusura bakma üstat ama dost acı söyler misali yorum yazmadan geçemeyeceğim .bana göre şu durumuna ve yazdıklarına bakılırsa saç ekimi mağduru olmak için çok ciddi bir adaysın .
donör zayıf check
ekim alanı çok geniş check
arkadaş çevresine bakıp saç ektirme check
ne olduğu belirsiz saç ekimi merkezi tercihi check

şimdiden geçmiş olsun

Baska zamana biraktim. Son dakika vazgecişi oldu. Bu karara bu form etkili oldu. Kararim son olarak . Once sac güçlendirme sonra ekim. Sadece prp yaptirdim. Cunku bu profilimi geri aramak beni daha cok mutsuz edebilridi. Sac ekimi kesinlikle insanın kendi psikolojisi ile alakalı. Yasayarak net bis şekilde anladım. Hazir hisetmediginiz bu yola cikmak dogru değil. Belkim var icimde ama keske dememek daha agir basti.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 08 Nisan 2023, 17:30:39 »

Baska zamana biraktim. Son dakika vazgecişi oldu. Bu karara bu form etkili oldu. Kararim son olarak . Once sac güçlendirme sonra ekim. Sadece prp yaptirdim. Cunku bu profilimi geri aramak beni daha cok mutsuz edebilridi. Sac ekimi kesinlikle insanın kendi psikolojisi ile alakalı. Yasayarak net bis şekilde anladım. Hazir hisetmediginiz bu yola cikmak dogru değil. Belkim var icimde ama keske dememek daha agir basti.

en doğrusunu yapmışsınız şu halde saç ektirirseniz yüzde 90 olasılıkla pişmanlık yaşayacaktınız  |-onayisareti-|

donörü güçlendirirseniz belki ilerde saç sakal karışık bir ekimle önden ortaya kadar iyi bir sonuç alabilirsiniz vertexi ise kafanızdan çıkartın.

bayram111

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 08 Nisan 2023, 17:39:59 »
en doğrusunu yapmışsınız şu halde saç ektirirseniz yüzde 90 olasılıkla pişmanlık yaşayacaktınız  |-onayisareti-|

donörü güçlendirirseniz belki ilerde saç sakal karışık bir ekimle önden ortaya kadar iyi bir sonuç alabilirsiniz vertexi ise kafanızdan çıkartın.

Suan daha iyi hisedi kendimi. Belki sac olayını tamamen kafamdan çıkartırım. Cok rahatsiz hisedersem protezler var onlara bakarım. Yorumlariniz için teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 08 Nisan 2023, 20:34:14 »
kime saç ektirecektiniz hocam?
Global Moderator

bayram111

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 09 Nisan 2023, 00:43:01 »
kime saç ektirecektiniz hocam?

Firma ismi doğru olmaz diye düşünüyorum hocam. İslem yaptirmadim cunku. Hastane ortaminda olacaktı. Bugün beraber geldigim arkadaş ektirdi. Gayet guzel görünüyor. Tabiki donoru iyidi arkadasin. bana gore açıklığıda  azdi. Bende de yeterli donor olsaydi kesin ektirirdim.

Facebook Twitter Instagram