Gönderen Konu: Saç ekimi için beklemem gerekiyor mu?  (Okunma sayısı 1125 defa)

genç

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi için beklemem gerekiyor mu?
« : 03 Mayıs 2021, 22:52:06 »
Merhaba,
23 yaşındayım saçlarım ırsi olarak dökülüyor babam ve amcalarım kel. Saç ektirmek istiyorum ama ektirdikten sonra kalan saçlarım dökülmeye devam eder mi? Ya da şu anlık ekime ihtiyacım var mı biraz daha beklemeli miyim? Burda araştırdıktan sonra asuman hanıma karar verdim ancak aklımda soru işaretleri var.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi için beklemem gerekiyor mu?
« Yanıtla #1 : 03 Mayıs 2021, 22:56:32 »
 bu dokulme surcek.saçı doken hormon dht ile içerden dısardan mucadele edip saçını guclendirip oyle ektirmelisin.ektirdikten sonrada tedaviye devam etmen gerekir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

genç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2021, 20:20:58 »
bu dokulme surcek.saçı doken hormon dht ile içerden dısardan mucadele edip saçını guclendirip oyle ektirmelisin.ektirdikten sonrada tedaviye devam etmen gerekir.

Dht ile nasıl mücadele edebilirim. Son 6 ay içerisinde testesteron değerlerim gayet normal çıkmıştı.
  • Yaşınız 23

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2021, 21:01:28 »
 finasterid kullanırsın.ama 24 25 yas daha uygun.yan etki yaparsa bırakırsın.dısardanda bloker losyon kullanılırsın.ru spiro falan arastır bunları
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 18 Mayıs 2021, 18:49:26 »
ön orta bölgeye makul bır greft sayısı ıle ekım yaptıra bılırsın

saç ekımıne uygunsun ılerıde dokulme devam ederse tekrar ılıgılı alanlara bır ekım daha dusunursun

su an senı çok mutsuz ve rahatsız edıyorsa
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram