Gönderen Konu: Finasterid sorusu  (Okunma sayısı 369 defa)

leo1903

• Yeni üye
  • *
Finasterid sorusu
« : 05 Mayıs 2021, 15:57:56 »
Finasteridi bayadır kullanıyorum ama hala pek fazla bir değişiklik görmedim. Belki genetik dökülmeye maruz kalmayan veya fazla incelmemiş saçlarımı koruyor olabilir

Ama özellikle tepe ortasında çok incelen saçlar var. Koray Erdoğan bir videosunda sanırım Finin en az 30micron kalınlıkta fayda ettiğini yazmış

Eğer fin benim bu çok ince saçlarımı kurtaramazsa o zaman finlik olay yok değil mi Koray Erdoğana göre? 30microndan incedir belki oralar

Yani benim yapmam gereken normal saçlarımı korumak ve sonra ekim yaptırmak dimi?. O fena incelmiş saçları kurtarmadı diye hapı bırakmam yanlış mı olur? Zaten yan etki de görmedim sanırım, ilacıda bırakmam sanırım. Bu arada 9-10 aydır kullanıyorum. Aralıklarla 1,1.5 ay aksatmış olabilirim tabi bu ardı ardına değil, en fazla 3 gün ara vererek. Toplam 8-9 ay arası kullanmışımdır o zaman herhalde

Bide bazılarında fin daha geç cevap verebiliyormuş diyorlar ama bilmiyorum. Genel söylenen en az 6 ay galiba hatta ekimden önce 1 sene kullan bile diyen var sanırım. Ben zaten ekim yaptırmayı düşünüyorum şakaklar biraz seyrek ve temple falan açık biraz. ön çizgi de ileri alınabilir

Facebook Twitter Instagram