Gönderen Konu: LIFEHAİR SAÇ EKİM MER.ANKARA( 187 GÜN OLDU)  (Okunma sayısı 34138 defa)

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: LIFEHAIR SAÇ EKIM MERKEZI ANKARA 4000 gervt
« Yanıtla #16 : 02 Temmuz 2017, 02:45:29 »
Ramazan yıldırım o arkadaş kaç aylık sonuç? Şayet sureci bitti de siz ona guzel diyip ektirdiyseniz bence buyuk hüsran.normal bir resimde bile aşırı boşluk var orda.güneş altında sac falan görünmez o kişide..

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 02 Temmuz 2017, 10:17:43 »
Kabukları tam dökülmemesi gibi dokmeniz gerekiyor

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 02 Temmuz 2017, 10:40:40 »
Ramazan yıldırım o arkadaş kaç aylık sonuç? Şayet sureci bitti de siz ona guzel diyip ektirdiyseniz bence buyuk hüsran.normal bir resimde bile aşırı boşluk var orda.güneş altında sac falan görünmez o kişide..

Ramazan Yıldırım ın kafada bildiğin kaymak imiş:) yanı ekilen greft ve açıklık durumu gözönüne alınınca kötü bir sonuc degil gry09. Sen bir incele arkadaşın sürecini.

pecer2001tr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 02 Temmuz 2017, 20:39:43 »
Guzel bir ekim olmus hocam. Hayirli olsun. En az 3 ay gecmesi gerekiyor yeni saclar icin.
Kel kalmak benim tercihim olmadı ama ekim yaptırmak benim tercihimdi.

Nikuru

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 03 Temmuz 2017, 00:41:34 »
Hayırlı olsun inşallah güzel bir sonuç alırsınız 6 Aydan önce konuşmak biraz erken sanırım bekleyip görmek lazım bende ekim yaptıran bir referansı üzerine şahin hocaya gittim yaklaşık 4,5 ay olmasına rağmen net birşey söyleyemiyorum ama şahin hoca ve rakibine teşekkür etmek hakkınız diğer yorum yazan arkadaşların tepkisini anlam veremedim. İnşallah herkes arzuladığı saçlara kavuşur

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 03 Temmuz 2017, 11:08:37 »
Hayırlı olsun inşallah güzel bir sonuç alırsınız 6 Aydan önce konuşmak biraz erken sanırım bekleyip görmek lazım bende ekim yaptıran bir referansı üzerine şahin hocaya gittim yaklaşık 4,5 ay olmasına rağmen net birşey söyleyemiyorum ama şahin hoca ve rakibine teşekkür etmek hakkınız diğer yorum yazan arkadaşların tepkisini anlam veremedim. İnşallah herkes arzuladığı saçlara kavuşur
Temennilerinizde haklısınız. Hayırlı olsun arkadaşlara. Tepki olarak şöyle bi düşünün. Yeni bi ekim yaptırdınız A kişisine şöyle iyi yaptı, böyle ilgili, şu kadar ucuz...v.s.  gibi yorum yaparsanız, sizin kötü bir niyetiniz olmasa da millet reklam yaptığınızı sanır . Doğru haklısınız 6 aydan önce bakalım neler yaşanacak. Bizler buralardayız inş. Sürekli haberdar ederseniz seviniriz. Selamlar

pecer2001tr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 03 Temmuz 2017, 12:48:04 »
Boyle konusmak icin daha erken. Ilerleyen donemde daha net gorulecektir son durum. Durduk yere vehamet yaratmanin da anlami yok. Hepberaber sureci ve fotolari takip edelim.

pecer2001tr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 07 Temmuz 2017, 17:06:36 »
8 inci gun kabuklar yalan oldu😎😎😎😎😎😎
Ekilenler de yalan olacak yakında :-D inşallah 6 ay sonra iyice toparlar.Foto atın ara ara...

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 15 Ağustos 2017, 15:08:21 »
Surec normal ilerliyor isiniz sabır bundan sonra

Terkidiyar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 30 Ağustos 2017, 04:42:35 »
Hayırlı olsun ön çizgi gayet güzel. Eski halinizden foto göremedim. Ben de şahin beye ektirdim sizden 10 gün önce çıkışlar gözlemliyorum kendi saçımda. Eski halizle bir foto paylaşırsanız daha sağlıklı yorumlar yapılır hocam.inşallah güzel olcak.

scorpion

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 30 Ağustos 2017, 21:57:19 »
Ekim oncesi foto yokmu

Nenerdeyimya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 17 Eylül 2017, 11:08:57 »
Neden her fotoğraf attığında lifehair diye belirtiyorsun? Tecrübeli ve sağlıklı bir ekim diye belirtmişsin. Ki daha ekimin ilk süreçleri olmasına rağmen bunları sürekli belirtmen şüphelendirdi beni. Ekim yaptıran kişileri gözlemlediğimde senin ruh halinde insanlara da rastlamadım. Kusura bakma ama  biraz önyargılı yaklaşıyorum sana. Yanlış anlama biraz açık sözlüyümdür, reklam yapıyormuş gibi geliyorsun  bana. Bu benim kendi görüşüm içini bilemem.  Sonucun iyi olması dileğiyle iyi günler..

Esrarlı_gözler06

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 05 Ekim 2017, 00:09:22 »
Slm arkadaslar ekimden 100 gun sonrasi daha çok erken bikiyorum ama simdilk sonuc bu sanki biraz harektikik var gibimi banami öyle geliyor degerli yorumlariniz icin simdiden tsk ark.

pecer2001tr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 05 Ekim 2017, 04:21:35 »
Gerçekten güzel bir ilerleme söz konusu...

Facebook Twitter Instagram