Gönderen Konu: Ankara Elmas Est.Plas.Cer.Tıp.Mer. 3200 greft 10.02.2018  (Okunma sayısı 1691 defa)

Emrep

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba.

Uzun zamandır saç ektirmeyi düşünüyordum ve tabi herkes gibi uzun süredir araştırma yapıyordum. Gerek tekefonla gerekse yüz yüze görüştüğüm bir kaç  merkez oldu, kimisi gereksiz pahalı geldi, kimi güven vermedi.(isimlerine gerek yok sanırım) son olarak bi arkadaşımın tavsiyesiyle, tabi görüşmem ve güven alma sebebimle bu merkezde ekim yaptırmaya karar verdim.hem donörü yıpratmamak hem daha sık ekim olması adına, verteksi ekilen saçlar kendini toparladıktan sonra olması kaydıyla 2 seans olarak plan yaptık. 06.02.2018 tarihinde ekimim yapıldı.

Kendimle ilgili bilgi vermek gerekirse 29 yaşındayım ve askerlikten sonra saçlarım dökülmeye başladı 5 yılda yeterince döküldü ver artık durdu diyebilirim ( öyle umuyorum tabi :) ) dökülmenin hızlı sürdüğü süre zarfında durdurmak için elimden geleni yaptım(tahliller, mezoterapi, kazıtmak ve sarımsak kürü kullanmak dahil) ama engel olamadım. Bugün ekimden sonraki 3.günüm İlk yıkamam yapıldı ve herhangi bir aksilik yok şükür.

Aklıma takılan sorulara cevap bulabilmek ve siz değerli arkadaşlarımın-abilerimin de tecrübelerinden yararlanmak adına paylaşım yapmaya karar verdim. Resimleri Aşağıya eklicem.

Saçlarım aşırı yağlı bu aşamada herhangi bir sorun yaşarmıyım, kullanırsam iyi olur diyebileceğiniz herhangi bi ilaç tavsiyeniz var mıdır?

Herkese sağlıklı, bol saçlı günler...

(Ekim öncesi saçlı foroğraflarım)

Emrep

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara Elmas Estetik Plastik Cer.Tıp.Mer. 3200 greft
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2018, 03:50:28 »
Ekim öncesi saçsız ve ekim sonrası resimler. Bu arada iki seans derken ikinci seans ilk ekim toparladıktan sonra yapılacak.

Emrep

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara Elmas Estetik Plastik Cer.Tıp.Mer. 3200 greft
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2018, 04:00:16 »
3.gün ilk yıkama sonrası resimler. (Saçlarım sabah yıkanmasına rağmen bu kadar yağlı malesef :( )

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara Elmas Est.Plas.Cer.Tıp.Mer. 3200 greft 10.02.2018
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2018, 10:06:58 »
hayırlı olsun. dönor sıkıntısı yaşamazsınız. ancak ön çizgi çok anlamsız olmuş. doğal dursun diye zig zag vermişler ama biraz abartılı olmuş.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2018, 10:58:10 »
Hayırlı olsun ekımınız tepe bölgesı açık kalmıs 2 ci bir operasyon planlayarak yapıldı sanırom ekım öm cizgiye gelınce bencede fazla zikzak olmuş.
Global Moderator

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Şubat 2018, 11:10:09 »
İyi sonuçlar olsun. Sıklık olarak iyi görünüyor. Daha iyi bir ön çizgi yapılsa belki daha iyi olurmuş.

Facebook Twitter Instagram