Gönderen Konu: For-est saç ekim 3500 greft 22 yaş  (Okunma sayısı 280 defa)

papazzas123

• Yeni üye
  • *
For-est saç ekim 3500 greft 22 yaş
« : 27 Şubat 2021, 04:49:03 »
Merhabalar. 22 yaşımdayım ve saçımın dökülmesini kompleks haline getirmiştim. 6 gün önce ankara for-est saç ekim merkezinde eyüp beyle ekim işlemini gerçekleştirdik. Ekimden önceki orta ve kısa uzunluktaki saçlarımın halini ve 3. Yıkama günümdeki saçımın haline göre yorumlarınızı yaparsanız çok memnun olurum. Genel olarak ekimden memnunum ön bölgede yoğun bir ekim var ve kabuklar dökülmeye başladı ancak üst kısımların hala seyrek olmasından endişeliyim
  • Ekim Tarihi: 21.02.21
  • Ekim Merkezi ismi: For-est ankara
  • Greft Miktarı: 3500
  • Yaşınız: 22

Fikret Öztürk

• Full Member
Ynt: For-est saç ekim 3500 greft 22 yaş
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2021, 09:30:55 »
Donorun resmini atarmisjn bakalım burada 3500greft yok gibi gözüküyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2021, 09:43:56 »
Hayırlı olsun saç ekimin tepen zaten kapanmaz 1 ekimle alan geniş
Kendi saçların çok incelmiş ve üzerine ekim yapılmış umarım az kayıpla süreci atlatırsın kendi saçların içinde medikal tedavi uygula araştırıp istersen. 2 ekim planlansaymış keşke

Donör nasıl ince telli mi?
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2021, 10:02:08 Gönderen: Hintell »
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

Dr.hair

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2021, 09:55:40 »
    Saç Ekim’ini yaptıracak  kişi öncelikle yaşına -donörkapasitesine -genetik  açıklığına bakıp ekime öyle karar verilir .
    Ekiminiz hayırlı olur inşallah .
     25-28 yaşına geldiğince üstte hiç saçın kalmayacaktı . Şimdi sadece ekilenler kalacak .
    Moralini bozmak için yazmadım yanlış anlamayın . Plansız bir ekim yapılmış. Bu kadar açıklığı önde 2 parmak yere sık geçilmiş geri kalan tel tel kalacak . Bu söylediklerim 6 ay sonrası için değil gelecekti durumun . O yüzden plansız dedim

Münir

• Full Member
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2021, 21:29:10 »
    Saç Ekim’ini yaptıracak  kişi öncelikle yaşına -donörkapasitesine -genetik  açıklığına bakıp ekime öyle karar verilir .
    Ekiminiz hayırlı olur inşallah .
     25-28 yaşına geldiğince üstte hiç saçın kalmayacaktı . Şimdi sadece ekilenler kalacak .
    Moralini bozmak için yazmadım yanlış anlamayın . Plansız bir ekim yapılmış. Bu kadar açıklığı önde 2 parmak yere sık geçilmiş geri kalan tel tel kalacak . Bu söylediklerim 6 ay sonrası için değil gelecekti durumun . O yüzden plansız dedim

|-onayisareti-|

aynen katılıyorum bu saça ön taraf ekim yaptırmakla hata yapmışsın kardeşim keşke sadece ön kısma ufak bir miktar ekim yaptırsaydın.
ama bu senin değil ekim merkezinin suçu.

Facebook Twitter Instagram