Gönderen Konu: For-Est saç ekim kliniği-Yasin Demir-4100 greft  (Okunma sayısı 5195 defa)

gktğ

• Yeni üye
  • *
For-Est saç ekim kliniği-Yasin Demir-4100 greft
« : 21 Eylül 2020, 19:23:04 »
Herkese selamlar...

Bir süredir saç ektirmeyi düşünüyordum, yaptığım araştırmada forestte karar kıldım. Yaptıkları ekim sonuçlarını beğendim ve süreç başladı.

Fotoğrafları paylaşıp yorum ve tecrübelerinizden yararlanmak istedim. Ekim çoğunlukla ön çizge ve şakak kısmına yapıldı. Üst kısımlara doğru da sıklaştırmak için biraz ekim yapııldı.

ekim öncesi

ekim akşamı

3. gün yakınmasından sonra

4. günden

gktğ

• Yeni üye
  • *
Ynt: For-Est saç ekim kliniği-Yasin Demir-4100 greft
« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2020, 15:07:51 »

6. günden resimler. Yıkanmadan önce çekildi.
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2020, 19:15:25 Gönderen: gktğ »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2020, 16:20:40 »
Hayırlı olsun saç ekimin merkez hakında pek bilgimyok instagramdan mı araştırma yaptın?

Ön çizgin biraz daha iyi olabilirmiş fazla yuvarlak olmuş ama kötü de değil ekim alanı sık ve temiz duruyor özenli ekmişler.

Kendi saçlarınızda fena değil ekim öncesi iyi bir sonuç almamanız için bir neden yok geçmiş olsun
Global Moderator

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2020, 21:51:56 »
Hayırlı olsun saç ekimin merkez hakında pek bilgimyok instagramdan mı araştırma yaptın?

Ön çizgin biraz daha iyi olabilirmiş fazla yuvarlak olmuş ama kötü de değil ekim alanı sık ve temiz duruyor özenli ekmişler.

Kendi saçlarınızda fena değil ekim öncesi iyi bir sonuç almamanız için bir neden yok geçmiş olsun
   Katılıyorum. Büyük ihtimal lazerle saç çizgisi belirleyen cihaz ile yapılmıştır. . Hintell üstadın dediği gibi  ekimin iyi görünüyor. Düzenli fotoğraf paylaşırsanız sonucu görmek isteriz .

gktğ

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2020, 23:10:27 »

İki arkadaşım orada ekim yaptırmıştı, sonuçlarını beğendim. Çizgi lazerle belirlendi, umarım güzel sonuç alırız. Düzenli paylaşım yapacağım.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2020, 23:21:03 »
Öncelikle ekiminiz hayırlı olsun. Tepe bölgesine yapılan ufak sıklaştırma bana göre çok gereksiz olmuş. Ama ön tarafa yapılan planlama iyi görünüyor. Tekrardan hayırlı olsun. Umarım beklediğiniz sonucu alırsınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

gktğ

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 23 Eylül 2020, 13:33:24 »
7. gün yıkandıktan sonraki durum.

« Son Düzenleme: 23 Eylül 2020, 19:15:41 Gönderen: gktğ »

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 23 Eylül 2020, 17:56:03 »
selam gecmıs olsun hocam ekim öncesı tepe bölgeyı gösteren fotonuz varmı acaba ?
4100 greftlik bir açıklığınız yokmus bence. umarım hepsı tutar da orman gibi olur.

gktğ

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 26 Eylül 2020, 17:16:46 »
selam gecmıs olsun hocam ekim öncesı tepe bölgeyı gösteren fotonuz varmı acaba ?
4100 greftlik bir açıklığınız yokmus bence. umarım hepsı tutar da orman gibi olur.

Size de geçmiş olsun konunuzu okudum, bütün ayrıntıları yazmışsınız. Umarım istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 26 Eylül 2020, 17:18:45 »
teşekkür ederim hocam. tepeyi görmek isteme sebebım oraya serpiştirilen greftlerdi.
bence de pek gerek yokmus. ama olmuş artık umarım firesiz atlatırsınız takipteyim.

gktğ

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 26 Eylül 2020, 17:23:10 »
10. günden fotoğraflar... Donör bölge tahminimden daha erken toparlıyor. Donör için thiocilline krem kullanıyorum. Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum...

gktğ

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 01 Ekim 2020, 18:31:51 »
15. günden fotoğraflar... Şok dökülme bu kadar erken başlar mı ? 2-3 gün önceye göre seyreklikler başladı.

Asdf

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 01 Ekim 2020, 22:28:02 »
Dönor alımı biraz daha iyi olabilirdi . Ekim güzel gözüküyor. Krem kullanmanıza gerek yok bence boşuna yormuş olursunuz kendinizi . Hayırlı olsun

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 01 Ekim 2020, 22:35:52 »
Hayırlı olsun ekim güzel görünüyor şimdilik umarım başarılı bir sonuç çıkar ortaya.

gktğ

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 02 Ekim 2020, 23:18:04 »
Yorumlarınız için teşekkürler. Bundan sonrası bekleme süresi

Facebook Twitter Instagram