Gönderen Konu: Uzun vade sepetinizdeki yatırımlarınız nelerdir?  (Okunma sayısı 1600 defa)

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
Uzun vade sepetinizdeki yatırımlarınız nelerdir?
« : 08 Mayıs 2021, 22:34:36 »
Altının parayı, bırak arttırmasını enflasyona karşı bile koruyamadığını anladığımdan beri hisse, coin vesaire kovalıyorum. Bistteki halka arzları değerlendirirdik ama artık onlarda taban taban açmaya başladı güven kalmadı. Coin olarak bir miktar eteryum ve bir miktar npxs (pundix) tutuyorum şimdilik elimde. 500₺lik yatırımıyla 2 sene hodl yapan ve sonrasında kendisine geçtiğimiz ay 70.000₺lik araba satın alan öğrenci arkadaşımdan sonra trade etmeyi bıraktım. Uzun vade yatırımı düşünenler dolsun buraya.  ;D

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
Ynt: Uzun vade sepetinizdeki yatırımlarınız nelerdir?
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2021, 23:29:05 »
Dolara yatırdım enflasyona karşı var olan parayı korumak için, bir de vadeli hesabım var sanırım sadece bu kadar
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2021, 23:39:15 »
Dolara yatırdım enflasyona karşı var olan parayı korumak için, bir de vadeli hesabım var sanırım sadece bu kadar
Globalde dolar endeksi düşerken bile burada yükseliyorsa endeks yukarı yönde olduğunu zaman kaç dolar olur düşünemiyorum. Hiç yoktan iyidir kanka.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2021, 01:23:23 »
Dolar dünya da değerleşiyor. Şu an en büyük şansımız bu yoksa 11 tl olurdu tabi şimdilik böyle.
Global Moderator

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2021, 01:37:33 »
Şu zamanda en mantıklı yatırım otomobil gibi görünüyor. Maddi imkan varsa 0 km piyasada tutulacak bi araç alıp mümkünse garajda bekletip 2-3 yıl sonra ciddi karla satılabilir. Battı çıktı kaçtı derdide yok ekmek su istemez dursun garajda  :D

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2021, 15:01:49 »
Dolar dünya da değerleşiyor. Şu an en büyük şansımız bu yoksa 11 tl olurdu tabi şimdilik böyle.
Temmuz ayında birkaç ülkenin kripto parayı merkezileştirme kararı olumsuz sonuçlanırsa kıymetli maden ve doların o fiyatı göreceğini düşünüyorum abi.
Şu zamanda en mantıklı yatırım otomobil gibi görünüyor. Maddi imkan varsa 0 km piyasada tutulacak bi araç alıp mümkünse garajda bekletip 2-3 yıl sonra ciddi karla satılabilir. Battı çıktı kaçtı derdide yok ekmek su istemez dursun garajda  :D
Araba alacak sermayem olsaydı bu kadar ince hesap yapmazdım kanka 97 model şahin aldı tanıdık 30 bin liraya.  :D

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2021, 03:37:54 »
Nasılsın iyi misin neler yapıyorsun 😀
İnsanlar geçim sıkıntısı çekmekten ay sonunu zor getirmekten yatırımı düşünmüyor ki daha doğrusu düşünemiyor.  Büyük şehirlerde yaşayan insanların çoğu aman aman bir işi yok ise hepsi geçim sıkıntısı çekmekten işten eve evden işe derken hayatta kalmaya çalışan insanlara dönmüş hepsi. Gidişat kötü . Bence dolar iyidir 2-3 yıl önce kenarda olan paramı dolar yapsaydım diyorum keşke.
Xpecia alıp kenara koymak da bence güzel bi yatırım aylık 10 tl zam geliyor 🤣🤣🤣

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 11 Mayıs 2021, 05:45:22 »
Nasılsın iyi misin neler yapıyorsun 😀
İnsanlar geçim sıkıntısı çekmekten ay sonunu zor getirmekten yatırımı düşünmüyor ki daha doğrusu düşünemiyor.  Büyük şehirlerde yaşayan insanların çoğu aman aman bir işi yok ise hepsi geçim sıkıntısı çekmekten işten eve evden işe derken hayatta kalmaya çalışan insanlara dönmüş hepsi. Gidişat kötü . Bence dolar iyidir 2-3 yıl önce kenarda olan paramı dolar yapsaydım diyorum keşke.
Xpecia alıp kenara koymak da bence güzel bi yatırım aylık 10 tl zam geliyor 🤣🤣🤣
Teşekkür ederim kardeşim şükür sen nasılsın? Öyle gerçekten malesef özellikle şu devirde evlenenlere ekstra üzülüyorum umarım mutlu olmayi başarıyorlardir geçim sıkıntısını aşıp. Herkesin kaşları çatık zor hayat. Pet şişe alıp koysan daha iyidir şuan para tutmak yerine elinde her gün değer kaybediyor paramız.  :D

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 11 Mayıs 2021, 06:50:33 »
Altının parayı, bırak arttırmasını enflasyona karşı bile koruyamadığını anladığımdan beri hisse, coin vesaire kovalıyorum. Bistteki halka arzları değerlendirirdik ama artık onlarda taban taban açmaya başladı güven kalmadı. Coin olarak bir miktar eteryum ve bir miktar npxs (pundix) tutuyorum şimdilik elimde. 500₺lik yatırımıyla 2 sene hodl yapan ve sonrasında kendisine geçtiğimiz ay 70.000₺lik araba satın alan öğrenci arkadaşımdan sonra trade etmeyi bıraktım. Uzun vade yatırımı düşünenler dolsun buraya.  ;D

Link ve ltc uzun vade düşünüyorsan seni zengin etme ihtimali en çok olan iki coin

Ytd
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 11 Mayıs 2021, 07:20:25 »
Birçok coinde az çok bişeler var ama ama dogekiller olarak adlandırılan shiba'dan da yükseliş bekliyorlarmış. Ondan da biraz aldım. Binancede yeni listelendi.

YTD
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 11 Mayıs 2021, 18:32:15 »
Teşekkür ederim kardeşim şükür sen nasılsın? Öyle gerçekten malesef özellikle şu devirde evlenenlere ekstra üzülüyorum umarım mutlu olmayi başarıyorlardir geçim sıkıntısını aşıp. Herkesin kaşları çatık zor hayat. Pet şişe alıp koysan daha iyidir şuan para tutmak yerine elinde her gün değer kaybediyor paramız.  :D

Çok şükür bende iyiyim sağolasın .evet üzülmemek elde değil

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 11 Mayıs 2021, 18:32:37 »
Birçok coinde az çok bişeler var ama ama dogekiller olarak adlandırılan shiba'dan da yükseliş bekliyorlarmış. Ondan da biraz aldım. Binancede yeni listelendi.

YTD
Pump coinleri kanka yalnız Elon dogenin altını doldurmaya başladı yinede dikkat etmek gerekiyor arzının %90ı sahiplerinin elinle olan coinler ben yinede orta-uzun vade de iş göreceğini düşünüyorum ytd.
Link ve ltc uzun vade düşünüyorsan seni zengin etme ihtimali en çok olan iki coin

Ytd
Abi bence önemli olan kârı realize edip coin sayısını arttırmak zengin etmesine bakmaksızın kâra odaklanmak gerek bu coinlerin yanına temmuz ortası ayı gelmediği takdirde 200$ ı geçeceğini düşündüğüm Neo da eklenebilir ytd.  |-onayisareti-|

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 11 Mayıs 2021, 18:45:14 »
Sorun yok hocam. Hot btt doge hepsi birden patladı üçünde de treni kaçırmamıştım. Çok büyük miktarlarda oynamıyorum ama benim için bu da yeterli şuan. Shiba da öyle olursa cok iyi olur. Ytd
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 13 Mayıs 2021, 06:46:59 »
Pump coinleri kanka yalnız Elon dogenin altını doldurmaya başladı yinede dikkat etmek gerekiyor arzının %90ı sahiplerinin elinle olan coinler ben yinede orta-uzun vade de iş göreceğini düşünüyorum ytd.Abi bence önemli olan kârı realize edip coin sayısını arttırmak zengin etmesine bakmaksızın kâra odaklanmak gerek bu coinlerin yanına temmuz ortası ayı gelmediği takdirde 200$ ı geçeceğini düşündüğüm Neo da eklenebilir ytd.  |-onayisareti-|

Bu neoyu beklediğim kadar hiçbir şeyi beklemedim. Hedefim tp 165 ama bir türlü ulaşmıyor, top gibi sürekli yukarı çıkıp aşağıya vuruyor
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 13 Mayıs 2021, 17:23:46 »
Bu neoyu beklediğim kadar hiçbir şeyi beklemedim. Hedefim tp 165 ama bir türlü ulaşmıyor, top gibi sürekli yukarı çıkıp aşağıya vuruyor
Şuan alt coinler btc düştüğü için düşüşe geçti SOL herşeye rağmen ayakta kaldı Neo için Eylem Cücüloğlunu takip edebilirsin abi, şuan herkes kitaptaki kıyamet senaryosuna odaklandı buraya kadar aynı şekilde geldi sert bir yükseliş gelebilir yakın tarihte umarım. YTD
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2021, 17:36:09 Gönderen: Kıvanç Saçlıtuğ »

Facebook Twitter Instagram