Gönderen Konu: Saç Ektirmek istiyorum fakat Prp,Mezoterapi önerildi.  (Okunma sayısı 691 defa)

Alperciim

• Yeni üye
  • *
Merhabalar 34 yaşındayım. Yaklaşık 3 yıl önce kemoterapi aldım ve sonrası dökülen saçların büyük kısmı çıkmadı. Tabi genetik faktörler de var bir yerde dökülecekti. Üzerine titreyerek masajlar,bakımlar falan ertelemiştim tabi malum hastalık olunca 2. plana düştü her şey. Bir süredir minoxil spreyle kullanıyorum biraz dolmuştu saç diplerim ama son zamanlarda o da fayda etmemeye başladı ve iyice açılmalar başladı. Zaten sabahları özellikle saçı taranamaz bi hale getiriyor dolayısıyla dozu azaltarak bırakmaya karar verdim ve Sonuçta saç ekimine karar verdim ve forumu araştırırken bana en uygun olanın SErkan Aygın olduğuna karar verdim ve fotoğraflarımı yolladım. Cevap olarak mezoterapi,prp öneriyoruz ekimden çok dediler fotografları bırakıyorum aşağıya. Görüşlerinizi bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ektirmek istiyorum fakat Prp,Mezoterapi önerildi.
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2021, 17:23:30 »
serkan aygın evet beğendiğim bir ekimci finasterıd daha mantıklı eger saçlarını güçlendırmek ıstıyorsan daha sonra bakarsın ekıme
Global Moderator

Alperciim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2021, 17:43:36 »
Finasteridin yan etkileri olduğuna dair kafa karıştırıcı yorumlar okudum forumda. Kullanmak istiyorum aslında ama kararsızım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Mayıs 2021, 17:48:42 »
başka çaren yok gibi saçlarına bakılırsa sen bilirsin
Global Moderator

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #4 : 10 Mayıs 2021, 18:53:14 »
donör masallah cok saglam , finasterid illaki yan etki yapacak degil , baslarsan piskolojikmende varmis gibi agrida hissedebilirsin .
ben ilk 10 gün cok tereddüt ettim ama sonra alistim , 10 ay sorunsuz etkisini görerek kullandim .
10 ay sonra yan etkisi oldu ve hemen biraktim .

Alperciim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 10 Mayıs 2021, 19:10:50 »
başka çaren yok gibi saçlarına bakılırsa sen bilirsin
Peki bu aşamada ektirmemin ne gibi sakıncaları olabilir. Kemoterapinin binbir çeşit yan etkisini görmüş birisi olarak ki başta saç ve kaş kaybı, yan etki ihtimali olan her şey beni korkutuyor finasterid vs.

Alperciim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 10 Mayıs 2021, 19:13:12 »
donör masallah cok saglam , finasterid illaki yan etki yapacak degil , baslarsan piskolojikmende varmis gibi agrida hissedebilirsin .
ben ilk 10 gün cok tereddüt ettim ama sonra alistim , 10 ay sorunsuz etkisini görerek kullandim .
10 ay sonra yan etkisi oldu ve hemen biraktim .
Evet yani 1 aydır takılıyorum buralarda sanırım donörlerim iyi ve saç konusunda inanılmaz takıntılıyım bütün imkanlarımı zorlayarak en iyi sonucu almak istiyorum derken merkez prp mezoterapi yaptır diyince yine moralim bozuldu

Facebook Twitter Instagram