Gönderen Konu: Arıtmalı duş başlığı önerisine ihtiyacım var !  (Okunma sayısı 711 defa)

dejavuu86

• Sr. Member
Merhaba arkadaşlar bulunduğum şehirdeki sular çok kireçli akıyor duştan sonra saçlarım ve cildim sert oluyor  arıtmalı duşa başlığı almayı düşünüyorum ama nette bir çok ürün var 30 lirayada var 200 tl ye de var 30 luklar bana güven vermedi duşa başlıkları dandik görünüyor hemen bozulacak gibi görünüyor bir tek şu marka bana güven verdi gibi  : https://urun.n11.com/dus-takimlari/joy-swan-aritmali-dus-basligi-dus-filtresi-40-su-tasarruflu-P337825080   bu markayı kullanıp memnun olan varmı  yada şuan kullandığı markadan memnun olanlar bana yazabilir mi  ona göre bir seçim yapayım  .

Armaan

• Hero Member
Ynt: Arıtmalı duş başlığı önerisine ihtiyacım var !
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2021, 13:21:21 »
Ben kullanıyorum bunu çok iyi ama haftada bi tıkanıyor bıktım artık temizlemekten.

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2021, 13:26:12 »
Ben kullanıyorum bunu çok iyi ama haftada bi tıkanıyor bıktım artık temizlemekten.
bu markayımı kullanıyorsunuz  ve suyu yumuşatıyormu ? duş başlığının su çıkışı az mı iğne gibi oluyor bazıları zor oluyor öyle duş almak bunun nasıl tazyik durumu birde filtresi ne kadar süre dayanıyor  alınır mı yani bu ürün

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2021, 13:37:28 »
Evet o marka joy swan. Suyu yumuşatıyo 0 klor kokusu yüzüm kadife gibi oldu klor saçı cildi kurutuyor. Su çıkışı gayet güzel ama dediğim gibi bir haftada tıkanıyor maalesef. Cif banyo ürünü var kireç çözücü ya da porçöz ile haftada bi temizlemek zorunda kalıyorum bayağı pislik çıkıyor içinden 3-4 aydır kullanıyorum. Yedek filtresi 65 TL galiba kullanım ömrü 24,000 lt imiş

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 12 Mayıs 2021, 13:41:44 »
Evet o marka joy swan. Suyu yumuşatıyo 0 klor kokusu yüzüm kadife gibi oldu klor saçı cildi kurutuyor. Su çıkışı gayet güzel ama dediğim gibi bir haftada tıkanıyor maalesef. Cif banyo ürünü var kireç çözücü ya da porçöz ile haftada bi temizlemek zorunda kalıyorum bayağı pislik çıkıyor içinden 3-4 aydır kullanıyorum. Yedek filtresi 65 TL galiba kullanım ömrü 24,000 lt imiş
peki son bir şey daha  kendi hortumu ile aldın yoksa evdeki hortum ile kullansak olur mu ? aynı performansı verir mi ?

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Mayıs 2021, 13:47:25 »
peki son bir şey daha  kendi hortumu ile aldın yoksa evdeki hortum ile kullansak olur mu ? aynı performansı verir mi ?
Evdeki hortuma taktım hocam hortumların hepsi aynı zaten önemi yok. Tavsiye ederim ben en kötü arada bi temizlersin

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 12 Mayıs 2021, 13:52:46 »
Evdeki hortuma taktım hocam hortumların hepsi aynı zaten önemi yok. Tavsiye ederim ben en kötü arada bi temizlersin
tamamdır teşekkürler alayım ben bunu o zaman hatta yedek filtresi ile birlikte alayım

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Mayıs 2021, 14:01:48 »
tamamdır teşekkürler alayım ben bunu o zaman hatta yedek filtresi ile birlikte alayım
Filtre kısa sürede tıkanırsa hemen değiştirme hocam dediğim gibi kireç çözücü ile temizle ilk günkü gibi oluyo

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 12 Mayıs 2021, 14:09:17 »
Filtre kısa sürede tıkanırsa hemen değiştirme hocam dediğim gibi kireç çözücü ile temizle ilk günkü gibi oluyo
  6 ay filtre  garantisi yazıyor ama 6 ay dayanır mı bilemiyorum ama dediğin gibi hemen kirlenirse dediğin gibi temizleyip kullanıcam

Facebook Twitter Instagram