Gönderen Konu: Duş yıkama  (Okunma sayısı 1002 defa)

Ankaralı

• Sr. Member
Duş yıkama
« : 30 Nisan 2022, 17:41:58 »
 Az önce Hacı şakirle yıkayım üstüne 3-4 damla cam tereebentii  damlattım. Ferahlatı ama hale bak psikoloji daha çok bozuyor. Saçların her yeri ince ve yorgun cılız cansız. Ben bunu çözemedim aga mı başka bir şeyi tarak ile taradım bu bölgeleri hissetmiyorum. Tuhaf

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Duş yıkama
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2022, 19:49:43 »
Planladığın tedavi var mı?
İlaç, minoksil, ekim, kök hücre falan gibi.
Bunlar olmazsa son çare protez saç deneyebilirsin. Olumsuz yorumlar var da denemekten zarar gelmez. Tek kaybedeceğin para olur, o da psikolojiden önemli değil.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2022, 20:16:43 »
Bunlar olmazsa son çare protez saç deneyebilirsin. Olumsuz yorumlar var da denemekten zarar gelmez. Tek kaybedeceğin para olur, o da psikolojiden önemli değil.
Valla abi hiç bir tedavi yok. Tek yaptıgım arada sırada masaj yapmak bu tepenin arkadaşında bir sivilce vardı arada  bazen kanıyor kabukları alınca..esjidne full yanıyordu oluk oluk dökülüyor du. Şimdi eskisi gibi olmasada arada sırada yanıyor. Yıkadıktan sonra taradım. Kendimi çok kötü hiss diyorum gördükçe. Dışarıda olsam illa biri diyecek jel olmuşun bu sefer pwkilokş kalmayacak buda tarafından sonra

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2022, 20:21:12 »
Eczanecinin birine sormuştum. Saçların var ama çok ince demişti. Bemix eviqen minox karışımı bir şişe satıyormuş. Kullananlar olmuş toparlıyor demişti. Dedim ben  çalışmıyorum kaldı ki her ay buna bin tl nası vereyim. Bırakınca düzelecek mi dedim tok hep kullanacan demişti.. Offf off yeter ki düşme

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2022, 20:23:06 »
Bak abi buda önden çekim

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2022, 20:23:59 »
Soruna karşı çözüm aramak bile insana iyi geliyor. Yazdığım tedavileri araştır, mutlaka biri sana göredir.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 30 Nisan 2022, 20:27:23 »
eskiden böyleydik yine stresli arada işsiz güçsüz çalkantılı  bir hayattı oluyordu ama  ama takip bu adam böyle olunca mahvolduk psikoloji vs kalmadı saçlarda gitti

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 30 Nisan 2022, 20:33:32 »
Soruna karşı çözüm aramak bile insana iyi geliyor. Yazdığım tedavileri araştır, mutlaka biri sana göredir.
Bilmiyorum abi. Eczanecini minox tarzı bişey önermişti. Burda kafası yanan egzama yapan vs oluyordu. Zaten benim deride yanma batma acıma oluyor yaralar sivilce vs şimdilik yok ama. Kafa box gibi. Hayatımı mahvetti vallahi. Hayatta çok şey zoruma gitti. Ama 1 baba öldü en çok zoruma giden o 2 saçlar gitti ben bittim. Yaşta geçti bunun yüzünden kendimi toparlayamıyorum seneler geçiyor.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #8 : 30 Nisan 2022, 20:40:28 »
İkinci attığın deden mi?
Allah şifa versin.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 30 Nisan 2022, 21:05:07 »
İkinci attığın deden mi?
Allah şifa versin.
yok abi babam karaciger kanseriydi. Beynine sıçramış ameliyat oldu beyinden 1 sene kemoterapi gördü. Dayanamadı en  son hastaneye yatırdık. İşi gücü bıraktım 2 hafta yanında yattım bende enfeksiyon  kapmışım orda altına yaptıgı için zor oluyordu bakım. O gün bugundır çalışamıyorum. Elimdeki tüm parayı harcadım ama olmadı işte sonuç 5 kuruş siz kaldık saçta dökülünce psikoloji felan kalmadı.
Yalan yok Dedem olsa bu kadar üzülmem.ben ne ölümler gördüm askerde terörist ölüsü akraba ölümü  vs vs ama  baba başkaymış beni bu kadar etkileyeceğini hiç düşünmezdim.
Şimdi daha çok psikoloji bozuk saçlar bu hale gelince :(((.. Aslında daha güçlü olmam gerekiyor bunu biliyorum ama saç olayı beni çok engelliyor hep ruhsal bunalım 

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 30 Nisan 2022, 21:13:33 »
Kimseden destek yok. Zaten destek isteyende yokta dedikodu laf cok oluyor. Bende biliyorum kaç yıl geçmiş ölenle ölünmüyor. Birde işsiz güçsüzlük  bu saç olayı psikoloji felan kalmadı.. Ama saçların mı dökülüyor aa kel mi oluyorsun haha haha hii hiii.kimdeyld konuşmuyorlar  rum. Anneannemin cenazesine bile gitmedim saçım yüzünden.. Beni çok aşağılayıp küçük gördüler halada öyle. Bende kimseyi arayıp sormuyorum.. Burda bi abi demişti toksit insanlardan uzak dur diye öyle zaten.. Ana şu saç beni mahvetti yaa her gün dua dua ediyorum.. Masaj tapıyorum. Yag olunca yıkıyorum vs. Bir an önce kurtul am lazım olmuyor olmayacakta giden geri gelmiyor ne yapacam bilmiyorum

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 30 Nisan 2022, 21:17:05 »
İkinci attığın deden mi?
Allah şifa versin.
Bİ BİRDE SİZ daha iyi bilirsiniz yanma batma sivilce vs vs sonucu böyle oldu halada öylede. Diyecegim.. Benimki  aga mı yoksa başka bişey mi sizce

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 30 Nisan 2022, 21:37:30 »
Dostum ben de bilemem ki. Yani teşhis koyamam.
Allah kolaylık nasip etsin.

Benim dökülmem de hayatımda birini kaybetmemle başladı.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 01 Mayıs 2022, 01:24:40 »
Dostum ben de bilemem ki. Yani teşhis koyamam.
Allah kolaylık nasip etsin.

Benim dökülmem de hayatımda birini kaybetmemle başladı.
Başınız sağolsun. Abi peki sizinde böyle başlamış muhtemelen de girmişsinizdir. Ne dedi. Aga mı yoksa yaşadığınız kayıptan dolayı mı sorun oluştu dedi

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #14 : 01 Mayıs 2022, 02:11:20 »
Başınız sağolsun. Abi peki sizinde böyle başlamış muhtemelen de girmişsinizdir. Ne dedi. Aga mı yoksa yaşadığınız kayıptan dolayı mı sorun oluştu dedi
Ilki Telogen Effluvium dedi sonrakiler AGA dedi

Facebook Twitter Instagram