Gönderen Konu: Muhammet Özgehan Tripaesthetic 4700grft 3700 Saç+1000 Sakal /Yaş 32/01.05.2021  (Okunma sayısı 2486 defa)

kmlyklmz

• Yeni üye
  • *
Merhabalar, 2-3 yıldır forum takipteyim saç nakil kervanına bende katıldım. 3700 saçtan 1000 adet sakaldan alındı.
Sırayla;
1-Ekim Öncesi
2-Ekim Bitiş Anı
3-1.gün
4-9.Gün
5-9.Gün Donör Saç- Sakal

kmlyklmz

• Yeni üye
  • *
12. Gün kapuk döküldü ve donör saç-sakal son durum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ön çizgi planlamanızı pek estetik bulmadım kaliteli bir saç ekimi planlaması gibi durmuyor umarım güzel sonuç alırsınız size yakışan doğal bir sonuç olur
Global Moderator

Cihandoğan

• Hero Member
Ön çizgi şakaklar çok düz gelmiş biraz daha içeriye doğru kavisli olmalı saçlar çıkınca duvar gibi olur kaldıramazsın bunu ön görmesi gerekirdi merkezin çizgi tasarlarken biz bile görüyor ken hocam umarım memnun kalırsın işlemden süreç sonu.

Dr.hair

• Hero Member
Ön çizgi planlamanızı pek estetik bulmadım kaliteli bir saç ekimi planlaması gibi durmuyor umarım güzel sonuç alırsınız size yakışan doğal bir sonuç olur
   Muhammet hoca ya birileri saç çizgisi nasıl olması gerektiğini anlatması lazım . Forumda kaç tane ekimi ve hepsinin çiziğisi çok kötü.
  Hatta biri vardı kaşları ile birleştirmişti nerdeyse .
  Ekiminiz güzel olması dileğiyle . Paylaşımlara devam edin bizde sonuçlarını görelim

kmlyklmz

• Yeni üye
  • *
Ön çizgi konusunda haklısınız bende çok mutlu değilim inşAllah sonuç iyi olur. Hiltell hocam 13. Gündeyim takviye olarak neler önerirsiniz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ön çizgi konusunda haklısınız bende çok mutlu değilim inşAllah sonuç iyi olur. Hiltell hocam 13. Gündeyim takviye olarak neler önerirsiniz.

Forumu senelerce takip edip bu sekilde neden karar verdin dostum?
Global Moderator

kmlyklmz

• Yeni üye
  • *
3. arkadaşımda orda yaptırdı ve sonuçlardan çok memnunlar ve canlı olarak gördüm bi an çok hızlı karar aldım hayırlısı çokta morelim kötü değil aman aman kötü değil saçlı halime uygun çıkardı simetrik değil oda belki doğal görüntü sağlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
3. arkadaşımda orda yaptırdı ve sonuçlardan çok memnunlar ve canlı olarak gördüm bi an çok hızlı karar aldım hayırlısı çokta morelim kötü değil aman aman kötü değil saçlı halime uygun çıkardı simetrik değil oda belki doğal görüntü sağlar

Anladım inşallah seninde güzel olur
Global Moderator

kmlyklmz

• Yeni üye
  • *
Takviyeler hakkında çok karıştı kafam varmı önerin hocam

kmlyklmz

• Yeni üye
  • *
Biraz ara verdik 90 günlük fotoğraflarla arayı kapatmaya çalışalım.

kmlyklmz

• Yeni üye
  • *
100 günlük durumda şu şekilde

kmlyklmz

• Yeni üye
  • *
120. gün şuanki durum artık

kmlyklmz

• Yeni üye
  • *
Ekim öncesinide gönderiyim yorumlarınızı beklerim