Gönderen Konu: Şok dökülmede ikili ya da üçlü kök dökülür mü?  (Okunma sayısı 862 defa)

Weallchange

• Yeni üye
  • *
Merhabalar. Saç ekimi işlemini yaklaşık 40 gün önce yaptırmış bulunmaktayım. Ekilen saçların dökülmesi ikinci haftanın sonlarında başlamış olmakla beraber şu an yoğun bir dökülme yaşıyorum. Dökülen saçlarımda L ve J şeklinde dökülme oranı biraz fazla ve çoğu dökülen saçların dibinde nokta gibi siyahlıklar oluyor. Bu şekilde dökülmenin olumsuz bir etkisinin olup olmadığı konusunda pek bir fikrim yok, bilgilendirebilirseniz sevinirim. Danışmak istediğim bir diğer önemli konu ise saçlarım dökülürken bazı saç kökleri ikili ya da üçlü halde ve sanki ekim yapılırkenki görüntüsüyle dökülüyor. Yani ortası beyaz (kepek ya da kuruyan bir deri parçası da olabilir gerçekten bulunduğum ortam çok kuru ve cildim çok soyuluyor) ve beyazlığın altında ikili, üçlü köklerin uçları gözüküyor. Saç ekiminden yaklaşık 40 gün geçti ve bu kadar süre sonra köklerin tutmayıp yerinden çıkma ihtimali var mı? Dökülen bu saçlarım temelli gitmiş olabilir mi? Konuları forumda arattım ancak bir sonuca ulaşamadım. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Mehmet64

• Full Member
Ynt: Şok dökülmede ikili ya da üçlü kök dökülür mü?
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2021, 16:37:49 »
Aynı olay bendede oldu bugün toplamda 2 tane 2'li greft şeklinde dökülme gördüm,bahsettiğiniz gibi konu hakkında bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim
  • Ekim Tarihi: 25.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Prozinc Plus Şampuan,Proscar

Facebook Twitter Instagram