Gönderen Konu: Şok Dökülmede Kökle Gelen Saç Kökleri  (Okunma sayısı 3091 defa)

Otoklav

• Yeni üye
  • *
Şok Dökülmede Kökle Gelen Saç Kökleri
« : 30 Ağustos 2019, 12:40:13 »
Arkadaşlar merhaba. Sac ekiminin 25.gubundeyim.15.gunden sonra saclarimi normal yikama duzenune gore yikadim ve biraz da baskiyla surturerek sampuani yedirdim ovalamadim. 2 veya 3 gun sonra dokulmeler basladi her gun daha fazla dokulme olmaya basladi ama dikkatimi ceken sey ilk baslarda kirik sac gibi dokulen saclar şimdi l tipi ve uclarinda kök veya kök gibi gorunen seylerle dokuluyor. Resimlere bakarak yorum yapabilir misiniz normal bir dokulme mi yoksa tehlikeli sey mi bu?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Şok Dökülmede Kökle Gelen Saç Kökleri
« Yanıtla #1 : 30 Ağustos 2019, 12:42:31 »
Normal dökülmeler bunlar kıl sana kök ekildi kıl değil o yüzden dökülen saç tellerine kafanı takma kökler derinin 5mm altında güvende.
Global Moderator

Otoklav

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 30 Ağustos 2019, 12:48:26 »
Normal dökülmeler bunlar kıl sana kök ekildi kıl değil o yüzden dökülen saç tellerine kafanı takma kökler derinin 5mm altında güvende.
Hocam haklisin da senin yorumlarini okudugumda sanki sac kestirilir ya oyle dokuluyordu bende demistin hep. Ucunda yuvarlak yuvarlak seyler beni kök endisesine itti. Peki o yuvarlagimsi seyler nedir bilgin var mi merak ediyorum. Dah net fotolar ektedir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Ağustos 2019, 12:53:11 »
:)) dostum saçın yapısı öyle. takma kök değil o saç kılının köke tutunma ve beslenme yeri diyelim kısaca:)
Global Moderator

Otoklav

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 30 Ağustos 2019, 13:18:23 »
Tamam hocam cok teşekkür ederim bilgi için, rahatladım sayenizde

Facebook Twitter Instagram