Gönderen Konu: Saç Ekimim için görüş ve önerileriniz  (Okunma sayısı 697 defa)

T15

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimim için görüş ve önerileriniz
« : 19 Mayıs 2021, 15:28:30 »
Merhabalar. Uzun zamandır forumu takip ediyorum. Yaşın 28, saç yapım önden açıktı uzun zamandır özellikle ancak son 1.5 senede ön cizgiden daha da kaybım oldu.

Saç yapım ince telli ve kumral. Forumdan gördüğüm kadarıyla bütceme uygun ve en iyi secenek Serkan Aygın’dı. 2 kere görüşme gerceklestirdim. 3500ön+500tepe önerdi. Tepe sakaldan alınacak sekilde. Tepe icin ekimden cok tedavi gerektiğini ancak 500 ekim de yapılabileceğini söyledi.

Foruma soracaklarım, yaz aylarında ekimin dezavantajı olur mu? Dönor alanım cok iyi dendi ancak saç yapım ince telli sizce dezavantaj olur mu? Serkan Bey bana doğrj gibi duruyor ancak baska yerle de görüşmedim. Önerisi olacak olur mu?

baldLion

• Hero Member
Ynt: Saç Ekimim için görüş ve önerileriniz
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2021, 22:16:46 »
Dostum öncelikle konuyu yanlış yere açmışsın onu söyleyeyim.
Saçlarına gelince söylenen sayılar bana oldukça yüksek geldi bence senin açıklığı 2000 greft kapatmaya yeter.

T15

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2021, 23:12:33 »
Dostum öncelikle konuyu yanlış yere açmışsın onu söyleyeyim.
Saçlarına gelince söylenen sayılar bana oldukça yüksek geldi bence senin açıklığı 2000 greft kapatmaya yeter.

Tesekkür ederim, moderatör ile nasıl iletişime gecebilirim konuyu tasıması icin? Fotoda tam net cıkmamıs ama aslında gözüktüğünden daha geride cizgi.

T15

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 21 Mayıs 2021, 08:14:04 »
Arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 21 Mayıs 2021, 09:21:25 »
Öncelikle geçmiş olsun 3500 greft oldukça fazla Max 2000-2500 yeterli  . Sakala ne gerek var anlamadım donor yeterlli  bence tepeye ektirme doktor tavsiyesi ile tedavi deneyebilirsin
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

T15

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 21 Mayıs 2021, 10:47:33 »
Öncelikle geçmiş olsun 3500 greft oldukça fazla Max 2000-2500 yeterli  . Sakala ne gerek var anlamadım donor yeterlli  bence tepeye ektirme doktor tavsiyesi ile tedavi deneyebilirsin

Fotoğrafta cizgi olduğundan daha önde gözüküyor. Yani kaşım ve cizgi arasında epey mesafe var. Yine cizginin arkasında kalan kücük alan ve şakak kısımlarına da sıklaştırma olacak. Tepede tedavi gerekli dedi Serkan Bey ancak sakaldan takviye yapabiliriz dedi. Yaz aylarında ekimin dezavantajı olur mu sizce? Bir de benim tipim ekimlerde Serkan Bey iyi bir secim midir?

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 21 Mayıs 2021, 16:48:00 »
Fotoğrafta cizgi olduğundan daha önde gözüküyor. Yani kaşım ve cizgi arasında epey mesafe var. Yine cizginin arkasında kalan kücük alan ve şakak kısımlarına da sıklaştırma olacak. Tepede tedavi gerekli dedi Serkan Bey ancak sakaldan takviye yapabiliriz dedi. Yaz aylarında ekimin dezavantajı olur mu sizce? Bir de benim tipim ekimlerde Serkan Bey iyi bir secim midir?

Merkezin kendine has bir ön çizgi tasarımı var. Temple dediğimiz şakak bölgesine ekim yapmıyorlar. Eğer orayla ilgili bir beklentiniz varsa bunu tekrar düşünün derim.

Bu merkezin oldukça fazla sayıda konusu forumda mevcut. Özellikle ön çizgi ve ekim başarılarına bakın bence. En doğru kararı siz vereceksiniz.

Bu arada bahsedilen greft sayısı bence de fazla. İleriki yıllara donör bırakmanız faydanıza olur.

T15

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 21 Mayıs 2021, 17:30:20 »
Şakak kısmında doldurma olacak. Forumdan bakarak görüşmeye karar vermiştim zaten. Cizgiden cok sonuc oranı yüksek olması beni cezbediyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Mayıs 2021, 19:06:17 »
Sık bir ekim için sayı güzel geriye doğru geçişlerle birlikte.
Zaten sık ekim yapıyorlar serkan aygın  güzel gidiyor ekimleride

Ekime uygunsun yazın ya da kışın hiç fark etmez operasyondan çıkıp kumsalda güneşlenmeyeceksin sonuçta.
Global Moderator

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 22 Mayıs 2021, 14:48:13 »
Ekime uygunsunuz bencede merkezi de kendiniz araştırıp güzelce karar verin derim.

ayse yagiz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 24 Mayıs 2021, 10:17:20 »
Sık bir ekim için sayı güzel geriye doğru geçişlerle birlikte.
Zaten sık ekim yapıyorlar serkan aygın  güzel gidiyor ekimleride

Ekime uygunsun yazın ya da kışın hiç fark etmez operasyondan çıkıp kumsalda güneşlenmeyeceksin sonuçta.
merhaba.benim sacim komple ince telli.donör alanimda ince telli.benim icin yapilabilecek birsey var mi?ince telli olup basarili ekim yaptiran yok mu?asuman hair dusunuyorum.henuz hic sac ektirmedim.üye likte sorulunca yazdigim bilgi ysnlis.rica etsem o bilgileri silebiliyormusunuz?ve tecrubenizden faydalanmak istiyorum.vereceginiz bilgiler cok degerli benim icin
  • Ekim Tarihi: 01.01.2020
  • Ekim Merkezi ismi estemed
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 48
  • Medikal Tedavi kullanmiyorum

Facebook Twitter Instagram