Gönderen Konu: Kullanacağım bu 2 takviyenin çakışma ihtimali var mı sizce?  (Okunma sayısı 516 defa)

mHmT34

• Yeni üye
  • *
Bu soruyu soracağım bir doktor yok çevremde. Olanların da bileceğini sanmıyorum

Ekim yaptıracağım ama ekim yaptırdıktan sonra 15 gün sırt üstü yatacağım. Uyku sorunu olan biriyim bu yüzden Desyrel 50 mg kullanıyorum. Sırt üstü o özel yastıkta uyurken iyicene zor uyuyabilirim

Daha ekimin ilk gününden takviyelere başlamayı düşünüyorum fin+vitamin. Gece yatmadan ortalama 1,1.5 saat önce Kolajen 5000mg kullanmak istiyorum. Galiba en çok faydayı gece kullanınca alıyormuşuk bunda, emin değilim. 1,1.5 saat önce bunu kullansam sonra uykuya yarım saat kala da Desyrel 50 mg alsam sizce çakışma ihtimali var mı yorumunuz nedir?

explosen

• Hero Member
Ynt: Kullanacağım bu 2 takviyenin çakışma ihtimali var mı sizce?
« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2021, 03:49:33 »
ekim sonrası kullanıcağın ilaçlar ve ekimde yapılan takviyeler ve sonrası böbreklerini oldukça yorar ,en azından aşırı bolca su tüket
• Ameliyat öncesi, anestezik madde ve kas gevşetici uygulanmadan önce doktorunuza
trazodon kullandığınızı söyleyiniz.
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2021, 11:50:03 »
Finasterid in hiç bir ilaçla etkilemişi yoktur kısaca çakışmaz.
Ekimin ilk gününden itibaren başlaman iyi ama neden simdi başlamıyorsun ? Da ekimi bekliyorsun ilacı kullanmak öncesinde daha faydalıdır.

Ekim yapınca başlarım mantığı kullanacak arkadaşlar için doğru bir mantık değil
Global Moderator

Alex Hales

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 25 Mayıs 2021, 11:18:58 »
Finasterid in hiç bir ilaçla etkilemişi yoktur kısaca çakışmaz.
Ekimin ilk gününden itibaren başlaman iyi ama neden simdi başlamıyorsun ? Da ekimi bekliyorsun ilacı kullanmak öncesinde daha faydalıdır.

Ekim yapınca başlarım mantığı kullanacak arkadaşlar için doğru bir mantık değil https://testmyspeed.onl/

Pekiştirme teorisi, istenmeyen davranışları ortadan kaldırmak için iki yöntem sağlar. Biri olumsuz ceza, diğeri ise olumlu cezadır.
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2021, 11:53:17 Gönderen: Alex Hales »

Facebook Twitter Instagram