Gönderen Konu: tahlilleri neden yaptirmaliyiz, saç ekimin tutmama ihtimali varmıdır?  (Okunma sayısı 941 defa)

beyto44

• Yeni üye
  • *
Herkese iyi akşamlar,ekim yaptırmayı düşünüyorum.Saçlarım ince telli olduğunu dusunuyorum.Sizce tutmama gibi durum olur mu ? Veya dökülmem demir çinko eksikliğinden de kaynaklanıyorsa ekince sorun olur mu bilgisi olan yardımcı olursa benim için iyi olacak :)  Bu saça ekimi şuan yaptirmalimiyim acaba

kelboy85

• Hero Member
Dostum bu cinko filn degil erkek tipi dokulme. Donorun uzun hali varmi

beyto44

• Yeni üye
  • *
Hep silmişim kardeşim baktım ama bulamadım inanki,resim gönderdiğim yerler olur diyor ama sebebini bilmiyorum gerçekten iyi olacağını bilsem gidip yaptıracağım ama sosyal hayatta özgüven eksikliği yapıyor gerçekten bıktım artık eskisi kadar çok dökülmede yok sanırım azaldığı için saçlar,medeks hair diye bi yer buldum burayı incelerken aklıma o yattı ama antalyadan istanbula gideceğim uğraştıracak sonrasında bu ışlem sizlere danışmak istedim hepimiz aynı dertten muzdaribiz sanirim :)

LegendTR

• Full Member
Dostum forumu iyice incele erken karar verme saç ekimi ciddi bir operasyon şakaya gelmez. Antalyada da çok iyi merkezler var istanbulda da kimse sana git orada burada yaptır demez o vebale girmek istemez kendin karar verip bulacaksın bol sans:) 

beyto44

• Yeni üye
  • *
Sağol dostum araştırıyorum antalya da yapanlar varsa da çok para istiyorlar o yüzden bütçem elvermiyor :)

Gregor59

• Hero Member
Vitamin eksikliğinden dökülmüş gibi duruyor

kelboy85

• Hero Member
Vitamin eksikliğinden dökülmüş gibi duruyor
Nerden vardin bu kaniya. Adamin sakaklar acilmis NW6 olmus, hangi vitamin yapiyor bunu

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam sizde erkek tipi dökülme var vitaminle alakası yok bunu kafanızdan silin iyi bir merkezde yüzde yüz olmasa da kel denmeyecek seviyede bi kapatıcılık oranına ulaşırsınız diye düşünüyorum ama vitamin olayı hikaye bu arada yaş kaç ?
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

beyto44

• Yeni üye
  • *
Yaş 28 hocam çocukluğumdaki gibi bir sac beklentim yok ama bu operasyona girdikten sonra da biseyler olmasını istiyorum tabiki kalan kısmını da topik mobil hallederiz bi şekil ama sormak istediğim soru şu sizce saçım seyrek mi ekimden bir sonuç alınır mı ve ayriyeten bunu ben mutlaka bir hastanede mi yaptırmalıyım veya böyle güzellik merkezi tarzı bir klinik tarzı işletmelerden de memnun kalırmıyım? Iyi geceler öncelikle:)

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam size iki isim öneriyorum Serkan aygın ya da Asuman hair macera aramanıza lüzum yok buraya fotolarınızı gönderin size net cevap verirler adı sanı duyulmamış bi merkeze gitmeyin iyi ku burayı bulmuşsunuz güzellik merkezine felan gidip olan saçınızı da perişan eder sonra psikolojik olarak birde onunla uğraşırsınız saç ekim işi ucuza gelmez ciddi bi estetik operasyondur forumu da iyice araştırın .
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

beyto44

• Yeni üye
  • *
Allah razı olsun kardesim işin gücün rast gelsin yarın iletişime geçeceğim takibimde bu kişiler zaten de konuşmadım daha

Leonidas

• Hero Member
üstad benim size önerim forum da 1 hafta takılın.
ekimlere bi göz atın zaten hangi kliniği seçeceginize kendiniz karar verirsiniz.
hem böylece içiniz de rahat etmiş olur kendi kararınızı kendiniz vermiş olursunuz.
zaten forum da kendini öne çıkaran ekim merkezleri var , fiyat performans açısından da çok uçuk değiller.
ve bu ara da ekimin tutmama ihtimali de var malesef. her ekilen çıkmayabiliyor.

Facebook Twitter Instagram