Gönderen Konu: Ekimin 12. Ayında saçların elle çekilip zarar görmesi ihtimali  (Okunma sayısı 575 defa)

the411

• Yeni üye
  • *
Merhabalar, umarım sorum sizlere saçma gelmez  :)

2020 Nisan ayında saç ekimi yaptırdım, geçen hafta yani ekimden tam 1 yıl sonra kaldığım otelde vücut masajı yaptırdığım sırada masör masaj sonunda ekilen bölgedeki saçlara elleriyle baya bir baskı uyguladı.

O an şaşkınlık içinde uyaramadım fakat bu aralar bir dökülme de var acaba mevsim geçişinden midir yoksa o hareketin bir zararı olmuş mudur diye fikrinizi almak istedim iyi günler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Merhabalar, umarım sorum sizlere saçma gelmez  :)

2020 Nisan ayında saç ekimi yaptırdım, geçen hafta yani ekimden tam 1 yıl sonra kaldığım otelde vücut masajı yaptırdığım sırada masör masaj sonunda ekilen bölgedeki saçlara elleriyle baya bir baskı uyguladı.

O an şaşkınlık içinde uyaramadım fakat bu aralar bir dökülme de var acaba mevsim geçişinden midir yoksa o hareketin bir zararı olmuş mudur diye fikrinizi almak istedim iyi günler.

bır sorun olmaz merak etme :D
Global Moderator

the411

• Yeni üye
  • *
bır sorun olmaz merak etme :D

Cevabınız için teşekkürler :) Son bir sorum daha var bu dönemde gerçekten yoğun diyebileceğim bir dökülme fark ediyorum ve 12. Ay olmasına rağmen sanki ekilen saçların yoğunluğu azalmaya devam ediyor gibi. Sizce bu mevsimsel bir dökülme midir yoksa fireler hala devam ediyor olabilir mi ?

Anchar

• Sr. Member
Kuruluktan  yani mevsimsel olabilir bulabilirsen aloe vera jel temin et arada saç derine yedir çok faydasını görürsün.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bir şey olmaz kesinlikle . Masaj iyi miydi bari :)
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram