Gönderen Konu: Ekimin 15. Günü kafamı duvara çarptım greftler zarar görmüş müdür?  (Okunma sayısı 1249 defa)

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
1 ay kümesten uzak dursan iyi olur mikrop kapabilirsin. Kanama olmadıysa birşey olmaz.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
15. gün erken ama kanama olmadıysa sorun olmaz diye düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Fikri

• Yeni üye
  • *
Valla ben ekimden sonra gomlegimi giyerken kolumla carptim kafama. Sonra otele geldim, asonsore binecekken kartimi bulamadim acaba cantamda mi diye egilip bakacakken sert sekilde duvara vurdun kafami. Sonra odaya ciktim bir nedenden dolayi kolumu yukari kaldirmisken yine carptim. Nerdeyse oturup aglayacaktim. Butun bunlar ekim oldugu gun oluyor. Anastezin etkisiyle herhalde tam kendimde degildim.
Bugun 69. gun. Henuz ekilenler cikmis degil. O carpmalardan dolayi midir bilmiyorum :)

Recaizade

• Yeni üye
  • *
Saçlarınız çıktı mı? Ben 16.gündeyim, kafama darbe aldım, kanama yok ama endişeliyim. Çıkmaz diye korkuyorum.
Klinik: estecenter
Greft: 3700
Takviye: Kerozan

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
resım ekleyin çarptığınız alanı
Global Moderator

Recaizade

• Yeni üye
  • *
Hintel hocam foto atıyorum, kanama yok.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
bir sorun görünnmüyor kime saç ektirdin seyrek bir saç ekimi gibi duruyor gerçi şok ta başlamış

kanallarda sıralı açılmış
Global Moderator

Recaizade

• Yeni üye
  • *
İstanbulda estecenter'da ektirdim. 3700 greft ekildi. Kötü mü ekilmiş?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
kötü diyemem ama çok kaliteli birsaç ekimi gibi değil benim tercih edeceğim bir kalite değil saç ekiminde
umarım senin güzel olur
Global Moderator

Recaizade

• Yeni üye
  • *
Abim orada ektirmişti ve gayet güzel sonuç aldı. Referansla gittim, umarım güzel olur. Hele ki aldığım darbeden sonra her gün dua edicem. Bir sorun olmaz dimi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Abim orada ektirmişti ve gayet güzel sonuç aldı. Referansla gittim, umarım güzel olur. Hele ki aldığım darbeden sonra her gün dua edicem. Bir sorun olmaz dimi?

Umarım güzel sonuç alırsın
Darbeden bir sorun olmaz
Global Moderator

Recaizade

• Yeni üye
  • *
Teşekkür ederim hocam

Ömür Muti

• Full Member
Birini gördüm güzel ekmis orada onerirnmisin arkadaş memnun burda

berat güvenç

• Yeni üye
  • *
Valla ben ekimden sonra gomlegimi giyerken kolumla carptim kafama. Sonra otele geldim, asonsore binecekken kartimi bulamadim acaba cantamda mi diye egilip bakacakken sert sekilde duvara vurdun kafami. Sonra odaya ciktim bir nedenden dolayi kolumu yukari kaldirmisken yine carptim. Nerdeyse oturup aglayacaktim. Butun bunlar ekim oldugu gun oluyor. Anastezin etkisiyle herhalde tam kendimde degildim.
Bugun 69. gun. Henuz ekilenler cikmis degil. O carpmalardan dolayi midir bilmiyorum :)

Hocam tüm aksilikler sizi bulmuş inş en güzel şekilde sonuç alırsınız . Hakkınızı helal edin okurken gülmekten kendimi alıkoyamadım

Facebook Twitter Instagram