Gönderen Konu: Ekimin 15. Günü kafamı duvara çarptım greftler zarar görmüş müdür?  (Okunma sayısı 236 defa)

Ahmet28

• Newbie
  • *
Orta şiddette kafamı duvara çarptım. Köydeyim sabah kümese indim yumurta aldım çıkarken eğilmek zorundaydım farkında olmadan kafamı çarptım.  Canım çok sıkıldı sizce Ekim alanı çok zarar görmüş müdür

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
1 ay kümesten uzak dursan iyi olur mikrop kapabilirsin. Kanama olmadıysa birşey olmaz.

onizuka eikichi

• Hero Member
15. gün erken ama kanama olmadıysa sorun olmaz diye düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Fikri

• Newbie
  • *
Valla ben ekimden sonra gomlegimi giyerken kolumla carptim kafama. Sonra otele geldim, asonsore binecekken kartimi bulamadim acaba cantamda mi diye egilip bakacakken sert sekilde duvara vurdun kafami. Sonra odaya ciktim bir nedenden dolayi kolumu yukari kaldirmisken yine carptim. Nerdeyse oturup aglayacaktim. Butun bunlar ekim oldugu gun oluyor. Anastezin etkisiyle herhalde tam kendimde degildim.
Bugun 69. gun. Henuz ekilenler cikmis degil. O carpmalardan dolayi midir bilmiyorum :)

Facebook Twitter Instagram