Gönderen Konu: saç dökülmesi hk ekime gerek varmıdır takviye ilaç vs  (Okunma sayısı 3374 defa)

pegasus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç dökülmesi hk ekime gerek varmıdır takviye ilaç vs
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2017, 20:28:42 »
Yokmu fikri olan ?

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2017, 20:38:21 »
Hocam saclarin su an normal ama ekim yaptirmak istiyorum illede dersen ön hat cizgiye yaptirabilirsin ama ust bolgelere gerek yok resimde goruldugu kadar.dokulmeye gelince sana bilgi verebilirim o konu da bir doktor kadar bilgim var genetik dokulmeye birsey yapamazssin herseyi kullandim ârastirdim minoxil de hikaye finas arti vitamin kullanabilirsin saclarin hacim kazanir hafiften sadece dokulme devam eder gene benimkini finas bile kesmiyor dokulmeyi baskada sac icin ne varsa hikaye sadece ekim gercek ondada iyi bir yere yaptirmalisin paran varsa olur bu isler

pegasus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Ocak 2017, 00:12:43 »
Hocam saclarin su an normal ama ekim yaptirmak istiyorum illede dersen ön hat cizgiye yaptirabilirsin ama ust bolgelere gerek yok resimde goruldugu kadar.dokulmeye gelince sana bilgi verebilirim o konu da bir doktor kadar bilgim var genetik dokulmeye birsey yapamazssin herseyi kullandim ârastirdim minoxil de hikaye finas arti vitamin kullanabilirsin saclarin hacim kazanir hafiften sadece dokulme devam eder gene benimkini finas bile kesmiyor dokulmeyi baskada sac icin ne varsa hikaye sadece ekim gercek ondada iyi bir yere yaptirmalisin paran varsa olur bu isler

Eyvallah hocam siteden araştırdığım kadarı ile biotin hap ve sawpoo sampuan siparişi verdim.finans içinde herkes birşey söylemiş çekindim açıkası biotin kısmen işe yararmı? Yoksa solgar vm 75 almak gerekirmi.?

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Ocak 2017, 02:02:38 »
Dokulmeyi kesemezsin ama finansteride kullanirsan belki senin dokulmeyi kesebilir eger genetikse dokulmen doktora gitmen gerek tahlil yaptir bana doktor onermisti ama yan etkileri yuzunden kullanmam diyosun.vitaminlere gelince solgar iyi bir marka. biotin dokulmeyi engellemez kullanirsan hafif saclarin hacim kazanir bunun disinda beklentin olmasin vitaminlerden hocam.bana prof doktorun soyledigini sana soyluyorum hocam bunlarin hic biri ile ugrasma zamani gelince git ektir!! Gecici cozumler senelerdir kullanirsin biraz iyilesme oluyor gibi olur saclarda.bir yerde canina tak eder birakirsin tedaviyi yillardir üc bes tel kurdacagim diye emegin 1 ay olmadan kayip edersin

ermancakman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2017, 23:32:59 »
Ben, neler kullandım 8 seneden beri ,hiç bi faydasını görmedim, Özellikle Pro-pecia kullandım tam 1 sene saçlarım hacım kazadi ama yine döküldü ,kel kalmadan ektirdim
İyi ki saç ekimi yapmışım:)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 15 Mart 2017, 10:17:06 »
zamanında yakalamışsın işi yüzde 99 genetik dökülme var ama sen git bir doktora tehşisi koydur genetik dicetir ama emin ol bundan sonra içerden finasterid kullanabilirsin tabi yan etki yapar bloker losyon kullanırsın minoxidile gerek yok bence dermollerlede kan dolaşımını hızlandırıp saçı daha iyi beslersin baktın sonuç tatmin etmio öç öizgiye ve tepeye ufak bir ekim yaptırırsın bu saç toplarlanır yeetrki dökülmen agresif olmasın ileride
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram