Gönderen Konu: 39 yaşında birinin saç dökülmesi yoksa ekimde Fin kullanmasına gerek var mı?  (Okunma sayısı 195 defa)

Galeci

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tahmini 3500 greftlik bir ekim olacak. Yaş 39. Dökülme durduysa buna rağmen yine de ekim sürecinde Fin kullanmaya gerek var mı?

Bu arada eskiden 2 yıl falan kullanmıştım ve yan etki görmemiştim sanırım yani bir sorun hissetmedim, tahlil yaptırmadım hiç. Dökülmemi durdurmuştu o zamanlar.

Manifold

• manifold
  • Full Member
Tahmini 3500 greftlik bir ekim olacak. Yaş 39. Dökülme durduysa buna rağmen yine de ekim sürecinde Fin kullanmaya gerek var mı?

Bu arada eskiden 2 yıl falan kullanmıştım ve yan etki görmemiştim sanırım yani bir sorun hissetmedim, tahlil yaptırmadım hiç. Dökülmemi durdurmuştu o zamanlar.
Bence gerek yok 39 yaşında birinin artık saçı daha fazla gerilemez. Ekimden sonra desteklemek amaçlı vitaminler kullanılabilir.ama dine bence gerek yok
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

Facebook Twitter Instagram