Gönderen Konu: DHİ mi Safir Fue mi?  (Okunma sayısı 1558 defa)

Kriksus

• Yeni üye
  • *
DHİ mi Safir Fue mi?
« : 27 Mayıs 2021, 19:37:49 »
Merhaba dostlar,
Uzun zamandır forumu takip etmekle birlikte bugün üye oldum.
Bundan 4-5 yıl evvel ön çizgim kaybolmaya başladığı için 1250 greft saç ekimi yaptırmıştım. Ekimden pişman mıyım hayır. Ama geçen seneden beri dökülme yaşıyorum. Ekilen saçların arasındaki kendi saçlarım ve ekilen bölgenin hemen ardında kalan kısım (yine kendi saçlarım) döküldü. Tam bir açıklık olmamakla birlikte epey bir seyrek görüntü var ve bu da beni rahatsız ediyor.
Birçok yerle görüştüm diyebilirim, İstanbul / Şişli'de ikamet ediyorum. Yöntem konusunda kafam karıştı. Şimdi diyeceksiniz ki yapacak ekibin niteliği önemli. Kesinlikle katılıyorum lakin benim sorum şu:
DHI tekniği ön çizgide sık ekim için ya da küçük alanları kapamak için tercih edilebilir deniyor. DHI tekniği ile yapılmış ekimlere baktığımda "Wow ne kadar da sık, bayıldım!" diyemiyorum. Aksine daha doğal bir görüntü bile gelmiyor bana. Bu tamamen benim şahsi fikrim. Fue ekimlere baktığımda daha sık ekim gibi geliyor. Sorum şu: Ekibin aynı kaldığını düşünürsek; DHI tekniğinde köke zarar verildiği  ve bu yüzden o dedikleri "daha sık ekim"in oluşmaması, üstüne üstlük fue'ye göre daha pahalı olması saçma değil mi? Ben mi yanlış düşünüyorum?
Hem yöntem konusunda hem de merkez konusunda hala kararsızım. Araştırmaya devam ediyorum ama görüştüğüm merkezlerin çoğu  sürekli bana DHI yöntemini öneriyor. Sizin fikrinizi almak istedim. Teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: DHİ mi Safir Fue mi?
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2021, 20:45:22 »
Sorunun cevabı işini iyi yapan kimse o teknik değil.

Pek saç ekimine uygun durmuyorsun daha beklemelisin
Global Moderator

Kriksus

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2021, 21:11:32 »
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim bay Hintell. Galiba bekleyeceğim. Hem kararsızlıktan hem de dökülen dökülsün bakalım diye.
  • Yaşınız 34

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Mayıs 2021, 21:42:33 »
aynen beklemelısınız bu zaman diliminde de forumu iyice araştırın konulara yorum yazın saç ekimine hakim olun sonra doğru adımları atarsınız
unutmayın saç ekimi yorum yazdıkça öğrenilir
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Mayıs 2021, 00:08:51 »
Sapphire blade olayı çok önemli ekimde olmazsa olmaz . Özellikle dhi Sapphire blade fue max verim alırsın :))

Dostum bunlar reklam lafları boşver fotoğraf çok net değil sanki önde seyreklik var gibi . Tam açılma yok gibi biraz daha bekleyebilirsin
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Mayıs 2021, 00:12:16 »
 minyatürleşmeyi hallet dokulmeyi frenle ondan sonra ekimi dusun bence.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 28 Mayıs 2021, 01:10:55 »
minyatürleşmeyi hallet dokulmeyi frenle ondan sonra ekimi dusun bence.

|-onayisareti-|

Facebook Twitter Instagram