Gönderen Konu: Emphair Acıbadem Ataşehir, 3630 greft, Safir Slit+DHİ, 20 Şubat 2019  (Okunma sayısı 4796 defa)

volkand

• Yeni üye
  • *
Merhabalar arkadaşlar. 37 yaşındayım. 20 Şubat tarihinde Acıbadem Ataşehir'de Safir Slit (2930 greft) +DHİ (700 greft) olmak üzere toplam 3630 greftlik traşsız saç ekim işlemim gerçekleşti. 
Sadece donör bölgesi traş edildi. Ama sonradan bu şekilde yaptırdığıma çok pişman oldum (ağaçkakana döndüm :)) ve operasyondan 2 gün sonran gidip diğer saçları da kestirdim.

Şuan kabukları döktük ve 11. gündeyim. Finasterid+Biotin 5000mcg ile devam ediyorum.
Operasyon öncesi fotoğraflarla başlıyorum. Sonrasında ekim sonrası ve kabuk dökümü sonrası mevcut durum fotolarıyla devam edeceğim.

Kıymetli yorumlarınız ve sorularınız için şimdiden teşekkür ederim.

volkand

• Yeni üye
  • *
Aşağıda da ekim sonrası günün fotoları var.

Ve bir gün sonrasının donör durumu.

volkand

• Yeni üye
  • *
Ekim Sonrası ikinci gün gidip ağaçkakana dönen saçları kestirdim hemen :)

volkand

• Yeni üye
  • *
Ve kabuk dökme sonrası son durum da aşağıda.

Kabuk dökerken Epey de saç döküldü kabuklarla birlikte (kanımca %20 kadar).

Ama şok dökülmem henüz başlamadı. Kaçınılmaz sona sanırım yavaş yavaş yaklaşıyorum :)

Şuan tek  sıkıntım maalesef bi tarafın diğerine göre biraz daha seyrek görünüyor olması. Belki de kabuklarla birlikte o taraftan daha fazla saç dökülmüştür diye ummak istiyorum...

volkand

• Yeni üye
  • *
Benim ekim pek ilgi çekmedi gibi  ;D

ne yorum ne soru ;D ;D

bu konuda bile bu kadar sabırsızken bakalım nasıl 8-10 ay bekleyeceğiz sonuç için  ;)

iyi geceler herkese

volkand

• Yeni üye
  • *
bir de arkadaşlar, bu ekim bölgesindeki uyuşukluk ne kadar sürer ortalama?

hala belli ölçüde hissizlik yaşıyorum ekim bölgesinde

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hayırlı uğurlu olsun. Donörünuz ve mevcut saçlarınız çok kaliteli gözüküyor. Uyuşukluk bir kaç ay sürebiliyor bile. O yüzden çok kafaya takmayın derim.
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim güzel görünüyor sıklığı fena değil zaten yoğun bir ekim için gerekli greft sayısı kullanılmış.kabuk dökümünde dökülmeler olması normal bir şey ,simetrik olmayan bir şekildede olmuş olabilir.
Benim ekimde tek beğenmediğim şey alt şakak yapılmayıp direkt bir ön çizgi yapılmış olması. Alt şakaklara doğru inilerek oralarada inilseydi daha doğal bir görünüm olabilirdi.
Ekimin hayırlı olsun bu arada umarım istediğin sonucu alırsın kardeşim.

volkand

• Yeni üye
  • *
Ekim güzel görünüyor sıklığı fena değil zaten yoğun bir ekim için gerekli greft sayısı kullanılmış.kabuk dökümünde dökülmeler olması normal bir şey ,simetrik olmayan bir şekildede olmuş olabilir.
Benim ekimde tek beğenmediğim şey alt şakak yapılmayıp direkt bir ön çizgi yapılmış olması. Alt şakaklara doğru inilerek oralarada inilseydi daha doğal bir görünüm olabilirdi.
Ekimin hayırlı olsun bu arada umarım istediğin sonucu alırsın kardeşim.

Çok teşekkürler. Aynı şeyi söyledim aslında operasyon öncesi ekibe ama oralara girmeyi çok uygun bulmadılar tam anlayamadığım sebeplerden ötürü.

Sonucu göreceğiz bakalım hayırlısıyla

volkand

• Yeni üye
  • *
Hocam hayırlı uğurlu olsun. Donörünuz ve mevcut saçlarınız çok kaliteli gözüküyor. Uyuşukluk bir kaç ay sürebiliyor bile. O yüzden çok kafaya takmayın derim.

operasyon sonrası yapmışlardı bu uyarıyı aslında ama masaj yaparken tam hissedememek bi tuhaf geliyor  ;D

son gohan

• Hero Member
saçların kaliteli duruyor hocam uyusukluluk geçer zamanla takılma ona hayırlı olsun şimdiden

volkand

• Yeni üye
  • *
saçların kaliteli duruyor hocam uyusukluluk geçer zamanla takılma ona hayırlı olsun şimdiden

teşekkürler, çok sağolun

şahin56

• Yeni üye
  • *
ÖNCELİKLE HAYIRLI OLSUN EKİMİNİZ.NE KADAR ÖDEDİĞİNİZİ YAZABİLİRMİSİNİZ.,

volkand

• Yeni üye
  • *
ÖNCELİKLE HAYIRLI OLSUN EKİMİNİZ.NE KADAR ÖDEDİĞİNİZİ YAZABİLİRMİSİNİZ.,

Teşekkürler. Ben operasyonu ekim bölgesi için traşsız istediğimden ötürü 8 bin TL ödedim. Traşlı olsaydı tahminimce 6 bin TL gibi bir rakam tutacaktı

lavinia

• Full Member
hayırlı olsun ekiminiz.

Facebook Twitter Instagram