Gönderen Konu: Ataşehir Acıbadem Hastanesi EmpHair Saç Ekimi 5477 greft  (Okunma sayısı 2486 defa)

aytuga

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar, öncelikle belirteyim saç ekimi bana ait değil, yıllardır takip ettiğim teknoloji forumunun editörü. Sitedeki birçok kişide tanıyor diye düşünüyorum.
İsmi mesut çevik, bu adam kim diye merak edenler google'da aratabilirler.

Kasım ayında saç ekimi yaptırdı ve gerçekten herkese faydalı olabilecek bir video serisi haline dönüştürdü. Şayet konu silinmez ise bir çok kişiye faydalı olacağını düşünüyorum.

Bana donör alandan çok fazla saç alındı gibi geldi ilk etapta. Ama günler geçtikçe açıkçası ekim başaralı olabilir diye düşünmeye başladım ve konuyu buraya taşımaya karar verdim.

Ekimi yapan firma için Şikayet sitelerinde birçok kötü yorum mevcut, Ama mesut çevik ekim sürecini  güzel anlatmış.

1. Bölüm:
2. bölüm:
3. Bölüm:

Saç ekiminin şuan 6. ayında 4. bölümü 1 sene tamamlanınca çekeceğini söylemişti. Resimler ekim yapılan gün 27 Kas 2018   ve 3 May 2019 günü yayınlanan videolardan alınmıştır.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ataşehir Acıbadem Hastanesi EmpHair Saç Ekimi 5477 greft
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2019, 19:29:08 »
Yalnız adamın ekim orta seviye olmuş sonuç olarak ve kısa kullandığı içinde baya seyrek duruyor,instagramdan baktım

fenerist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2019, 20:06:47 »
Henüz 5 ay olmuş seyrek  durması normal yalnız şunu da söyleyeyim bu reklam amaçlı bir ekim herlkese aynı özeni gösrerirler mi aynı tecrübeye sahip bir ekip denk gelirmi soeu işarwti

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2019, 21:15:40 »
Reklam amaçlıysa o zaman bu konunun kaldırılması gerekir zaten ne alaka adam youtubede paylaşım yapmış buraya aktarmanın ne anlamı var.

magar

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2019, 17:59:53 »
iy olmamış

Facebook Twitter Instagram