Gönderen Konu: Emphair (Anadolu hastanesi) Ataşehir 06.04.2022 saç ekimi 3690 greft yaş 33  (Okunma sayısı 2492 defa)

volkanay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu da ekim sonrası fotoğraflar.
2. ekimin yapılması gerektiği söylendi. greft sayısı az olduğu için ön bölge arka bölgeye oranla daha sık ekildi.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2022, 20:16:02 Gönderen: volkanay »

Roninn3

• Hero Member
hayırlı olsun kardeşim ön çizgin biraz daha güzel tasarlanabilirdi sanki onun dışında ekim öncesi fotoğrafın net değil tam tepeden çekilmiş bir resmin varsa yüklesen iyi olur.

volkanay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun kardeşim ön çizgin biraz daha güzel tasarlanabilirdi sanki onun dışında ekim öncesi fotoğrafın net değil tam tepeden çekilmiş bir resmin varsa yüklesen iyi olur.

Teşekkür ederim. Çizgi için doktorum çok uğraştı. Benim de ekimden sonra ilk gördüğümde hoşuma gitmedi. Fotoğrafı yükledim. Aslında bir miktar kendi saçım var.

volkanay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
48 saatin sonunda pansuman çıkarmayı ve ilk yıkamayı kendim yaptım. Avesin repair - care losyonu donör ve ekim bölgesini dokun-çek şeklinde uygulayıp 15 dakika bekledikten sonra ılık su ile ufak dokunuşlarla akıttım losyonu. Daha sonra avesin saç bakım şampuanını elimde köpürtüp ekim alanına ufak dokunuşlarla yedirdim. Ilık su ile köpüğü akıttım. Donür alanını da aynı şampuanla ovarak yıkadım. Yıkama sonrası durum fotoğraftaki gibi. Önler sık arkalara doğru seyrelerek bir ekim yapılmış. Hatta arkalarda ekim yapılmamış bile diyebiliriz. 3690 greft için az gibi göründü bana. Bi miktar kendi saçımda vardı. onlar ekim de zarar görmedi ise totalde çok kötü bir sonuç olmaz inşallah.

volkanay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
7. Yıkama sonrası durum bu şekilde. Kabuklar yavaştan dökülmeye ekilen saçlar belli olmaya başladı.
Kafama takılan şey ise ekilen 3700 greft göremiyor olmak. Bu arada saçımın ekim öncesi ince telli olduğu söylenmişti. Sanırım takviye almam gerekecek.

volkanay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
12. Gün itibariyle kabuk dökümü neredeyse tamamlandı. Donörün toparlanması zaman alacak galiba. Bu arada ekim merkezinin önerdiği takviyelere ek finasterid almaya başladım bugün bilgileri dahilinde. Sürecin çok başındayım.

taco_9

• Sr. Member
genel olarak iyi görünüyor üstat belki ön çizgi ve sıklık biraz daha iyi olabilirdi.

volkanay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Yorumunuza kesinlikle katılıyorum. Teşekkür ederim.
Sıklık konusunda başımın ortasında ekim öncesi çizilen çizgi gerisine ekilen tek tük saçların çokta mantıklı olmadığını bu sitede paylaşılan başarılı ekim süreçlerine göz attığımda anladım. Bu greftler ile ön bölgede daha sık bir ekim yapılabilir miydi gibi sorular aklıma gelmiyor değil.
Saç çizgisini çizmek işin can alıcı noktalarından. Maalesef bende ekim sonrası çok sevemedim çizgimi.
Tam saç analizi ve matematiğini yapmadan ekim yapan yer sayısı hiçte az değil. Sonuçlar zaten iyi ekim yapabilen ekip sayısınım parmakla sayılabilir olduğunu gösteriyor. Gerisi maalesef ticari düşünüyor sadece.
Aslında saç deyip geçememek lazım. İnsanın psikolojini bozar kötü deneyimler. Maalesef denetimsizlik var gibi hissettim bu sektörde.
Bundan sonra sabırla bekleyip, süreçle ilgili tavsiyelere uymaktan başka yapılabilecek bişey yok çünkü donör bölgem ilk ekim için bile yeterli değilken ikinci ekim ihtimal dahilinde bile değil.
Sonuç ne olursa olsun paylaşım yapmaya devam edeceğim. Herkese sağlıklı ve saçlı günler.

heprotar

• Sr. Member
ekim öncesi saçların olduğu için şanslısın hocam  bence bu yüzden moralini bozma bahsettiğin kaygılarında haklısın belki ama uygun tedavilerle ekimden güçlenerek çıkabilir saçların.
bunu daha öncede forumda dillendirdim ama her defasında tepki aldım bana göre sadece minyatürleşmeye yüz tutmuş ama azımsanmayacak derecede saçı olan kişiler ekim yaptırdığı zaman uzunca bir süüre saç derisinde kanlanma falalaştığı için bu saçlar çok olumlu etkileniyor ve son durum ekim öncesinden çok daha iyi hale gelebiliyor.
bence sende bugünden itibaren kendin için en uygun tedavileri öğren ve uygula emin ol ekilenler çıkmasa bile eskisinden çok daha iyi bir hale geleceksin.

volkanay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ekim öncesi saçların olduğu için şanslısın hocam  bence bu yüzden moralini bozma bahsettiğin kaygılarında haklısın belki ama uygun tedavilerle ekimden güçlenerek çıkabilir saçların.
bunu daha öncede forumda dillendirdim ama her defasında tepki aldım bana göre sadece minyatürleşmeye yüz tutmuş ama azımsanmayacak derecede saçı olan kişiler ekim yaptırdığı zaman uzunca bir süüre saç derisinde kanlanma falalaştığı için bu saçlar çok olumlu etkileniyor ve son durum ekim öncesinden çok daha iyi hale gelebiliyor.
bence sende bugünden itibaren kendin için en uygun tedavileri öğren ve uygula emin ol ekilenler çıkmasa bile eskisinden çok daha iyi bir hale geleceksin.

Teşekkür ederim yorumunuz için. Uygun takviyeler  ekim sürecini önemli ölçüde etkiliyor. Başarılı sonuçların takviyesinin analizini yaparak kendime en uygun ürünleri kullanacağım.
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2022, 00:20:43 Gönderen: volkanay »

volkanay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar saçlar 18. Gün itibari ile fotoğraflardaki gibi. Beni tanımayan bile saç mı ektirdin vb. sorular soruyor. Yani çok belli oluyor ekim olduğu. Saçlara verilen yönlerden mi, çim adamlıktan mı, saç çizgisinde midir veya 18. Günde ekim olduğunun belli olması normal mi? Anlayamadım. Lütfen saç ektiren arkadaşlar benzer durumu yaşayıp yaşamadığını yazarsa sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Normal çünkü saç yönleri dik ve ön çizgi olumsuz
Kısaca araştırmadan saç ekim merkezi seçersen bunlar normal durumlar kardeşim.
Global Moderator

barbaross

• Sr. Member
biraz dik ekmişler evet ama saçlar çıkınca kendi saçlarının arasından çok sırıtmaz bence .
yalnız benim anlamadığım ekim öncesi durumun kötü değilmiş saç ektirmekle sanki acele etmişsin tedavi ile toparlayabilecek saçların varmış.

Achilles

• Full Member
Hocam merhaba , anestezi süreci ağrılı mıydı?
  • Ekim Tarihi: 29.04.2022
  • Ekim Merkezi ismi AKL klinik
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Aktif kök hücre ,prospecia,booster saç bakım seti.

Facebook Twitter Instagram