Gönderen Konu: Yaş 27 dökülme süreci  (Okunma sayısı 561 defa)

Erolkara

• Sr. Member
Ynt: Yaş 27 dökülme süreci
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2021, 21:06:01 »
Gayet güzel bir dökülme çeşidi  :) tedaviye net yanıt verebilir Bence sen tedavi bölümünü iyice araştır bu konularda bilgi sahibi ol Sonrada kafana uyan tedaviye başla geç olmadan.

Vio

• Full Member
« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2021, 21:12:15 »
Bu nasıl bir dökülme çeşidi ne yapmak gerekir ?
Benimle aynı dökülme şekli bu finasterid bıçakla keser gibi kesti 3 aydır tek tel görmedim kendi saçımda bazılarının finasterid durdurmuyor ama bizde direkt işe yarıyor proscar alıyorsun eczaneden 4-5 e böl ben ucundan az bi parça ısırıp atıyorum. Yan etkilerini fazla araştırma psikolojik olarak yan etki yaptığına inanıyorum çoğu insanda en az 2-3 ay kullan baktın yan etki yaptı can sıkacak derecede bırak ama ufak tefek libido düşüşü vs normal olduğunu düşünüyorum benim için çok sorun yok.
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

Yasin Gökmen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 01 Haziran 2021, 03:53:44 »
Benimle aynı dökülme şekli bu finasterid bıçakla keser gibi kesti 3 aydır tek tel görmedim kendi saçımda bazılarının finasterid durdurmuyor ama bizde direkt işe yarıyor proscar alıyorsun eczaneden 4-5 e böl ben ucundan az bi parça ısırıp atıyorum. Yan etkilerini fazla araştırma psikolojik olarak yan etki yaptığına inanıyorum çoğu insanda en az 2-3 ay kullan baktın yan etki yaptı can sıkacak derecede bırak ama ufak tefek libido düşüşü vs normal olduğunu düşünüyorum benim için çok sorun yok.

Hocam ben mixoxidil kullanıyodum geçen sene. xpecia tabletle kullanıyodum. sonra tableti bıraktım dudasteride hap kullandım ama onuda düzenli kullanmadım. yan etki var gerçekten erektasyon problemi yaratıyo

Facebook Twitter Instagram