Gönderen Konu: Dermaroller bu nedir?  (Okunma sayısı 757 defa)

Penia

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Dermaroller bu nedir?
« : 01 Haziran 2021, 22:37:46 »
Hayirli aksamlar herkeze Uzun suredir kullaniyorum ilk defa dermarol yaptigim esnada boyle kepeklenme ve yaralar oldu nedir bu bilgisinolan var mı

baskan123

• Hero Member
Ynt: Dermaroller bu nedir?
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2021, 20:36:10 »
Bildiğim kadarıyla deriyi tahriş etmişsin. Ben yaparken de oluyor ama sadece önlerde oluşuyor.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2021, 20:40:50 »
bazı zaman oluyor benım de şakaklarda oluşmuştu sorun yok cild yenileniyor
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

erkenekim

• Full Member
« Yanıtla #3 : 18 Haziran 2021, 20:30:43 »
işe yarıyor mu dermarol sence
  • Ekim Tarihi: 2015 - 2021
  • Greft Miktarı 3200 + 3000

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Haziran 2021, 00:00:39 »
Dermarollerdan sonra bir losyon falan kullandın mı? 24 saat kadar kafana losyon mosyon sürme.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Haziran 2021, 04:36:12 »
Hocam sanki egzemaya doğru gidiyor gibi görünüyor cildiniz? Ben mi yanılıyorum acaba? Hiç dermaroller kullanmadım ama üzerine alkol içerikli losyonda kullanıyorsanız dermatit ve egzema yapma ihtimali olabilir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Haziran 2021, 08:21:14 »
Hocam sanki egzemaya doğru gidiyor gibi görünüyor cildiniz? Ben mi yanılıyorum acaba? Hiç dermaroller kullanmadım ama üzerine alkol içerikli losyonda kullanıyorsanız dermatit ve egzema yapma ihtimali olabilir.

yok normal bu duş alınca geçer ,daha sonra cild tahriş olursa gene olabilir fala abartmamak gerek
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 19 Haziran 2021, 15:40:24 »

Evet, sebore gibi olabilir. Egzama daha iltihaplı galiba, fotolar da çok net değil.

Facebook Twitter Instagram