Gönderen Konu: Şok dokulme  (Okunma sayısı 346 defa)

Berman21

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şok dokulme
« : 13 Haziran 2021, 22:59:33 »
ARKADAŞLAR ŞOK DOKULMENİN COK OLMASİ İYİ Mİ KÖTÜ MU?YİNE SOK DOKULMENİN ERKEN YASANMASİ İYİ MİDİR ?BUGUN 20 GUN  SAC EKİMİMİN SACİMİ YIKAYINCA SAC TELLERİ ELİME GELİYOR ÖZELLİKLE TEPE BÖLGESİNE YAKİN YERLERDEN EKİLEN SACLAR .SERT YIKAMAYA BAŞLAMALI MİYİM SİZCE?AYRİCA SPREY OLARAK EVOCAPİL KULLANIYORUM EKİLEN YERLERE KULLANSAM SİZCE MİNOX GİBİ SONRADAN DOKULME OLUR MU TEŞEKKÜRLER..

erkenekim

• Full Member
Ynt: Şok dokulme
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2021, 08:58:53 »
Arkadaslar niye bu kadar evhamlısınız tuttu tutmadı olayı zaten ilk 1 hafta icinde oluyor 1 haftadan sonra zaten sizin elinizden gelen bisey yok normal yasamınıza devam edin stres yapmayın hayatı akışına bırakın
  • Ekim Tarihi: 2015 - 2021
  • Greft Miktarı 3200 + 3000

Berman21

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2021, 12:18:10 »
Ehvamla alakalı değil dostum öğrenmek istediğimizden soruyoruz .yoksa kimse buraya soru sormasina gerek yok o zaman ?sen belki bu dönemi atlattigin için normal geliyor ama öğrenmek lazim çünkü farklı bir durumla.karsilasirsak tedbir alalim

erkenekim

• Full Member
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2021, 13:13:49 »
Yok atlatmadım iki hafta oldu benim daha ekileli. Bu hafta ya da sonraki hafta ben de sok dökülme evresine giricem.

Benim fikrim işte dedigim gibi kabuk dökümünden  sonra normal yasama dönmek normal yıkama vs

Haklısın pardon. Bakalım diger arkadaslar ne diyecekler
  • Ekim Tarihi: 2015 - 2021
  • Greft Miktarı 3200 + 3000

Facebook Twitter Instagram