Gönderen Konu: Dr Kaan Pekiner Ankara  (Okunma sayısı 2685 defa)

Mutsuz vaka

• Yeni üye
  • *
Dr Kaan Pekiner Ankara
« : 18 Haziran 2021, 02:23:52 »
Merhaba arkadaslar Dr Kaan Pekiner hakkinda gorüslerinizi yazarmisiniz ..
Kendisi Muttalip Keserin yaninda calismis ve daha sonra Hlc de calismis ..
Hlc de su an ekimlerw giren 3 doktor gibi oda ekimlerw girmis boyle dusundugumuz zaman hlc den bir farki yok gibi ..Yada yanlis mi dusunuyorum ? 
Kendisi secenek olarak dusundugum bir doltor  , bir italyan forumunda cok meshur ama bizim forumumuzda fazla konusu gecmiyor o yuzden bu basligi attim bilgisi olanlar yazarsa sevinirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Kaan Pekiner Ankara
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2021, 10:29:14 »
Çok ekimi yok canlı hasta paylaşımı olarak.
Ama düzgün işini yapan bir doktor tabi senin fazla şansın yok diye hatırlıyordum doner kısıtlı Asmed kabul etmemişti herhalde ?

Pek şansın yok hlc ya da kaan pekineri tercih edebilirsin ekerim dedilerse
Global Moderator

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 18 Haziran 2021, 21:04:01 »
O bahsettiğin italyan forumunda reklamla var oluyorlar çok ciddiye alma derim Kaan pekinermi hlc mi dersen dr özgür altan yapacaksa ekimi hlc derim.

Mutsuz vaka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Haziran 2021, 21:57:56 »
Çok ekimi yok canlı hasta paylaşımı olarak.
Ama düzgün işini yapan bir doktor tabi senin fazla şansın yok diye hatırlıyordum doner kısıtlı Asmed kabul etmemişti herhalde ?

Pek şansın yok hlc ya da kaan pekineri tercih edebilirsin ekerim dedilerse

Asmed yuzyuze gorusmeye cagirdi kabul etmediler demedim sadece sokme islemi yapmiyoruz dedi bilge hanim bende o yuzden  sac ekimiyle beraber ayni anda on cizgiyi o ilk ekimden kalan kokleri geri alip oyle ekim yaptirmak istedigim  icin asmedi seceneklerden su an icin cikardim ama ekim yapmadan yinede gorusmeye gitmek istiyorum Koray hocanin gorusunu merak ediyorum belki bambaska bir sey soyleyecek belkide durum sandigimdan iyidir .
Bu son kursunum oldugu icinde acele etmeden forumu guzel kullanarak gorustugum ve aklima yatan herkezi  arastiriyorum ama Kaan Hocanin cok ekimine rastlayamadim forumda

Mutsuz vaka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Haziran 2021, 23:29:52 »
Arkadaslar yorumlrinizi bekliyorum

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Haziran 2021, 15:36:18 »
Evet forumda fazla ekimi yok. Daha çok İtalyan forumlarında çok sayıda örnek mevcut. Yüz yüze görüşmekte fayda var. Benim incelediğim kadarıyla düşük greft ile yüksek başarı ve doğal görünüm sağlıyor. Hem sakal hem saçtan manuel alım yapıp tüm süreci (günde 1000 greft civarı) kendi gerçekleştiriyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Haziran 2021, 22:06:31 »
Asmed yuzyuze gorusmeye cagirdi kabul etmediler demedim sadece sokme islemi yapmiyoruz dedi bilge hanim bende o yuzden  sac ekimiyle beraber ayni anda on cizgiyi o ilk ekimden kalan kokleri geri alip oyle ekim yaptirmak istedigim  icin asmedi seceneklerden su an icin cikardim ama ekim yapmadan yinede gorusmeye gitmek istiyorum Koray hocanin gorusunu merak ediyorum belki bambaska bir sey soyleyecek belkide durum sandigimdan iyidir .
Bu son kursunum oldugu icinde acele etmeden forumu guzel kullanarak gorustugum ve aklima yatan herkezi  arastiriyorum ama Kaan Hocanin cok ekimine rastlayamadim forumda

Anladım hocam o zaman tüm merkezlerle görüşün tabi sakal desteği iyi olur donör güçlü değilse asmed sakal alımı yapmıyor. Donör yeterli ise alır hayırlısı olsun
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram