Gönderen Konu: Dr. Kaan Pekiner  (Okunma sayısı 10928 defa)

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dr. Kaan Pekiner
« : 22 Kasım 2017, 20:37:40 »
Bu doktor hakkında bilgisi olan var mı? İtalyan forumlarında bir kaç ekimi var. Manuel alım yapıyormuş galiba. Klinik de Ankara'daymış.

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Kaan Pekiner
« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2017, 12:24:36 »
Hlc de çalışıyor bu doktor.bellicapeliye niye üyelik açmışki.önüne gelen dr bellicapeliye post atıyor yakında hatta şimdiden türk dr ların reklam forumu oldu bellicapeli.

supersonic

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2017, 23:30:00 »
HLC den ayrılarak kendisi klinik açmış diye duydum.

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2018, 15:00:01 »
Saç ektirmeyi planlayan arkadaşlar bence bu doktoru takip etsin. 2 yıldır buradayım kimsenin reklamını yapmak gibi bir amacım yok. Ben bu doktora ektirecektim ancak Ankara'da olduğu için gidemedim. Evden çalışıyordum ve işlerim çok yoğundu. Açıkçası kendisine ektirmediğim için pişmanım. Çünkü kasım ayından bu yana yabancı forumlarda yaptığı işleri takip ediyorum ve çok temiz. Bunun nedenleri; ekim her aşamasını başından sonuna kadar kendisi yapıyor. Teknisyen kullanmıyor. Manuel alım yapıyor ve inanılmaz homojen çalışıyor. İğneli ekim dediğimiz 'stick and place' tekniğini kullanıyor. Bence bu teknik kanalların daha dar açılmasından ötürü iyileşme ve erken sonuç açısından çok daha avantajlı. 'Teknisyen kullanmıyor' derken kimseyi aşağılamak gibi bir niyetim yok. Ama her kliniğin de ASMED çalışanları gibi profesyonel ekibi yok.

Kaan Peker ismini yeni duysak da oldukça tecrübeli bir doktormuş. Background'ını yeni araştırdım. Daha önce Muttalip Keser ve HLC ile çalışmış. 5-6 ay önce de kendi kliniğini açmış. Keser bana göre ülkenin en iyi iki ekimcisinden biri. HLC de elit bir klinik. Zaten bu doktorun ekim ve çalışma tarzı Muttalip Keser'e inanılmaz benziyor. Birlikte çalıştıkları belli. Ayrıca sakaldan da ekim yapması donör bölgesi zayıf olan veya ikinci/üçüncü ekimini yaptıracak olan insanlar için ilgi çekici olabilir.

Arkadaşlar dediğim gibi doktor beyi şahsen tanımıyorum. Kendisine ekim yaptırmadım. Dolayısıyla 'Bu doktora saç ektirin' gibi bir tavsiyede bulunamam. Geçen kasım bellicapelli forumunda kendisinin temsilcisine mail atmıştım. Gece geç saat olmasına rağmen geri dönüş yapmış ve şahsi telefon numarasını vermişti. Arayıp konuşmuştum gerçekten realist ve hayal satmayan bir doktor. Yaklaşımı bana çok samimi gelmişti. Görüştüğüm diğer doktorların aksine ticari hiçbir kaygı hissetmemiştim. Yaptığı ekimleri ilk mesajımdaki linkten takip edebilirsiniz. Henüz hiçbiri tam olarak sonuçlanmamış 4-5 aylık sonuçlar ama gidişatlar çok iyi.  Yakından takip etmekte fayda var.

Fiyatını maalesef hatırlamıyorum ama sanki bana graft başı ya 1.25 euro ya da 1.5 euro demişti. Geçen bir yabancı forumda 2 euro diye gördüm. Belki de yabancılara fiyatı budur, bilmiyorum. Umarım zam yapmamıştır. Kendisiyle görüşüp teyit etmek lazım. Manuel alım ve ekim de dahil operasyonun tüm aşamalarını kendisinin yaptığı göz önüne alınınca 1.5 euro abartı değil gibi. Ama bize de 2 euro ise riske girmeyip ASMED'i seçmek daha mantıklı.

Dediğim gibi ileride ekim yaptırmayı düşünen arkadaşlar bence bu doktoru takip etsin. Ben 1-2 yıl içerisinde olumlu anlamda patlama yapacağını ve adını elit doktorların arasına yazdıracağını düşünüyorum. Tamamen şahsi tahminim. Tam tersi de olabilir tabii  ;D İnşallah iyi olur da Dr. Keser ve ASMED'e gücü yetmeyenler kendisini değerlendirebilir. Bu söyleyeceğime katılmayanlar olacaktır ama ben kendisinin şimdiden Zekeriya Kul'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bence Hakan Doğanay'a da iyi bir alternatif.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2018, 09:53:13 »
Konuyu inceledim ekimler dediğiniz gibi Muttalip hocayı andırıyor takipte olacağım bir doktor. 1,25 ten ekerse düşünülebilir.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

corosman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2018, 23:09:10 »
kaan hoca nın yeri nerededir ve fiyat bilgisine sahip olan var mıdır?

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Mart 2018, 09:49:12 »

Ankarada , yabancılara 2,5 euro yerli hastalara 1,5 euro ...

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 30 Mart 2018, 18:25:53 »
Yurtdışı forumlarda ekimleri çok iyi..mutalip keserin yanında 1 yıl çalışmış vede hlc de 5 yıl çalışmış..anlaşamayınca ayrılmış..çok ilgili bir doktor...takibe aldım

corosman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 30 Mart 2018, 22:15:37 »

Ankarada , yabancılara 2,5 euro yerli hastalara 1,5 euro ...

teşekkürler

muhammedali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 18 Nisan 2018, 00:54:07 »
Kaan Pekiner in ne sitesi ne de ülkemizde yapmış olduğu ekim sonucu var. Yabancı sitelerde ekim sonuçları var ama bunları ne kadar referans olarak görmeliyiz???
SAÇ EKİMİNDE BAŞARI BAZEN ŞANSDIR..

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Nisan 2018, 11:03:41 »
Şuan için referansları çok güçlü ama bence biraz takip edip sonuçları görmekte yarar var.

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 21 Nisan 2018, 15:15:27 »
Yabancı siteler bence referans olarak almak doğru değil.çoğu ordaki forumlara hastalarını yönlendiriyor yada bir temsilci aracılığıyla oraya konu açtırıyor.orda konusu oldumu yabancılar umursamıyor ama bizim yerliler maşallah sazan  gibi atlıyor hemen iyi ekimci algısı  oluşuyor kafalarında.tam denyoluk bir durum yani  ;D burda adam saç ekmiş saçı çıkmamış oraya atmış bir kaç resimli konu sahibi bile kim olduğu belli olmayan hemen bir şey sanılıyor.bence zaten yabancıyı değil yerliyi avlama teknikleri bunlar.
Eskiden o sitelerde türkiyenin en iyi ekimcileri olurdu.şimdi adı şanı olmayan her kes orada.zaten o sitelerinde türk doktorlar bokunu  çıkarmış ve kimse girmiyor o sitelere.şimdi yeni bir furya başlamış healt travel siteleri avrupada saç forumu anlayışı bitmiş türk doktorların reklam forumu olmuş.orda saç ektirmek isteyenler healt travel sitelerine bakıyor orda doktorların kendi attıkları örnekler daha çok onlara bakıyorlar.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 21 Nisan 2018, 17:27:46 »
Yabancı siteler bence referans olarak almak doğru değil.çoğu ordaki forumlara hastalarını yönlendiriyor yada bir temsilci aracılığıyla oraya konu açtırıyor.orda konusu oldumu yabancılar umursamıyor ama bizim yerliler maşallah sazan  gibi atlıyor hemen iyi ekimci algısı  oluşuyor kafalarında.tam denyoluk bir durum yani  ;D burda adam saç ekmiş saçı çıkmamış oraya atmış bir kaç resimli konu sahibi bile kim olduğu belli olmayan hemen bir şey sanılıyor.bence zaten yabancıyı değil yerliyi avlama teknikleri bunlar.
Eskiden o sitelerde türkiyenin en iyi ekimcileri olurdu.şimdi adı şanı olmayan her kes orada.zaten o sitelerinde türk doktorlar bokunu  çıkarmış ve kimse girmiyor o sitelere.şimdi yeni bir furya başlamış healt travel siteleri avrupada saç forumu anlayışı bitmiş türk doktorların reklam forumu olmuş.orda saç ektirmek isteyenler healt travel sitelerine bakıyor orda doktorların kendi attıkları örnekler daha çok onlara bakıyorlar.

Forumda okuduğum en saçma görüşlerde ilk 10'a girer bu .

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 21 Nisan 2018, 19:02:49 »

Neden acaba? Senin fikirlerine ters düştüğü için olabilirmi.ben yurt dışında yaşıyorum buraya gelmeden önce yabancı sitelere bakıyordum.bir haftadır forumu alt üst ettim halende işin içinden çıkamadım çünkü çok fazla konu var ve hepside gerçek şahıs paylaşımı.burası gerçekten çok büyük bir forum ve çok aktif.sen o siteleride bura gibi sanıyorsan çok yanılıyorsun.o eskidendi bence burasıda bitecek bir zaman sonra ama şimdilik şaşırtıcı şekilde aktif.
O senin iyi referans dediğin sitelere giriyormusun gerçekten çok merak ediyorum.girseydin zaten anlardın.in cin top oynuyor ne kimse paylaşım yapıyor nede online adam falan var.sen kalkmış referans diyorsun .sen zannediyormusunki avrupalı birine türk doktor saç ekti o da gitti o bahsettiğin forumlarda konu açtı.hepsi kendi yönlerdikleri anlaşmalı hastaları.millet buralarda face instagram takılıyor yada realself tarzı sitelere takılıyorlar ..önce aç o sitelere bir bakta sonra saçma de ,kulaktan dolma şeylerle gelme.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 21 Nisan 2018, 21:18:01 »

Neden acaba? Senin fikirlerine ters düştüğü için olabilirmi.ben yurt dışında yaşıyorum buraya gelmeden önce yabancı sitelere bakıyordum.bir haftadır forumu alt üst ettim halende işin içinden çıkamadım çünkü çok fazla konu var ve hepside gerçek şahıs paylaşımı.burası gerçekten çok büyük bir forum ve çok aktif.sen o siteleride bura gibi sanıyorsan çok yanılıyorsun.o eskidendi bence burasıda bitecek bir zaman sonra ama şimdilik şaşırtıcı şekilde aktif.
O senin iyi referans dediğin sitelere giriyormusun gerçekten çok merak ediyorum.girseydin zaten anlardın.in cin top oynuyor ne kimse paylaşım yapıyor nede online adam falan var.sen kalkmış referans diyorsun .sen zannediyormusunki avrupalı birine türk doktor saç ekti o da gitti o bahsettiğin forumlarda konu açtı.hepsi kendi yönlerdikleri anlaşmalı hastaları.millet buralarda face instagram takılıyor yada realself tarzı sitelere takılıyorlar ..önce aç o sitelere bir bakta sonra saçma de ,kulaktan dolma şeylerle gelme.

Senin tahmin ettiğinden çok fazla biliyorum o siteleri rahat ol seninle trtismayacagim çünkü konuştuğun lafların altını dolduramiyorsun kulaktan dolma sizin yaptığınız. Bir şeyden haberiniz yok .Bu arada burası bilgi paylaşım platformu denyolar , bokunu çıkarmak vs buraya uygun kelimeler değil .

Facebook Twitter Instagram