Gönderen Konu: Forumda Küfür Yiyorum  (Okunma sayısı 453 defa)

Atibaba

• Full Member
Forumda Küfür Yiyorum
« : 20 Haziran 2021, 12:20:13 »
Saçlarım aşırı dökülüyor ve 6 ay öncesiyle fark var.Ama foruma ne zaman fotoğraf atsam açıklık olmadığı için küfür yiyorum.Kel olmadan erken önlem almaya çalışmak suç herhalde anlamadım.
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2021, 17:36:41 Gönderen: Atibaba »
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride,Minoxidil,Aga-E Tablet
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Alpha

• Hero Member
Ynt: Forumda sürekli küfür yiyorum
« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2021, 12:34:46 »
Tedavi bölümüne attığımız zaman sorun olmuyorda saç ekimi bölümüne attığımız zaman acaip tepki geliyor Sırf bu yüzden bende bir kaç mesajımı sildim.
Saç ekimi aşamasına gelen arkadaşlar geçmişlerini unutuyorlar hatta bu arkadaşlar herkesin kendileri gibi kel olmasını istiyorlar.
Ayrıca üç beş tel saç gördülermi saçlandıklarını zannediyorlar genelde .artık nasıl bir saç anlayışları varsa  :) bu arkadaşlara tavsiye günlük hayatta hiç saçı dökülmemiş kişilere dikkatli baksınlar belki o zaman olayı daha mantıklı idrak etmiş olurlar.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2021, 12:46:19 »
 zaten zurnanın zırt dediği yer işin en basında onlem almak.tabi bazı arkadaslarda makara yapıyor ondan en basta onlem almak isteyenler tepki goruyor.ama tedavinin en basında ilacında işe yaramadığı kısımda var eğer kodlanmış genetik dokulmeniz agresifse once goturceğini goturcek buda bir gercek agresif değilse en basta tutar saçı.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Haziran 2021, 13:56:40 »
Gitmiş bide konu açmış mızmız çocuklar gibi. Mesajın altında 'moderatöre şikayet et' diye bi tik var oradan şikayet edersin gereğini yapar zaten. Ati senin saçtan daha önemli sorunun var bi foto atıyon tepki gelince direk kaldırıyosun fotoları yorumları falan. Bu hayatta hep dengesizler olacak sanal da gerçek hayatta sen herkesin yorumuna tavrına göre kendini şekillendirmeye kalkarsan işin zor.

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #4 : 20 Haziran 2021, 14:27:54 »
Gitmiş bide konu açmış mızmız çocuklar gibi. Mesajın altında 'moderatöre şikayet et' diye bi tik var oradan şikayet edersin gereğini yapar zaten. Ati senin saçtan daha önemli sorunun var bi foto atıyon tepki gelince direk kaldırıyosun fotoları yorumları falan. Bu hayatta hep dengesizler olacak sanal da gerçek hayatta sen herkesin yorumuna tavrına göre kendini şekillendirmeye kalkarsan işin zor.
Haklısın
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2021, 14:34:30 Gönderen: Atibaba »
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride,Minoxidil,Aga-E Tablet
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah

Facebook Twitter Instagram