Gönderen Konu: bu forumda SAÇ LOBİSİ var. Evet.  (Okunma sayısı 5410 defa)

bu forumda SAÇ LOBİSİ var. Evet.
« : 07 Ağustos 2020, 02:36:16 »
şimdi yine trollüyor felan diceksiniz ama yeminle böyle bi saç lobisi olduğunu  hissediyorum. Kimsenin günahını da almk istemem ama İsmini vereceğim üyelikler şuana kadar lobide keşfettiklerim.

KaiserSs
Salvador
Sloocer
Dinodin11
Hintell
Secret115
Quandoria

Bunlar kendi aralarında bi birliktelik oluşturmuşlar.
Öneriler, gelişmeler, yorumlar hep kendilerine takılıyorlar. emin olun whatsap gruplarıda vardır. Hatta real hayatta görüşüyorlardır ve birbirlerine yatırım tavsiyleri bile veriyorlardır.
Bizi aralarına almıyorlar. Biz nasıl girecez?
Biz bişey soruyoruz geçiştiriyorlar. Kendi başlıkları altında binlerce yorum oluyor. bilgi alışverişi yapıyolar.

Yakında burdada ötekileştirmeler başlar.
Lütfen forumda bizimde başlıklarımızın altına uygun yorumları yapın. Emin olun üyeliği olmayıpta sizden daha çok takılanlae vardır bu foruma

Salvador

• Hero Member
Ynt: bu forumda SAÇ LOBİSİ var. Evet.
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2020, 02:42:14 »
şimdi yine trollüyor felan diceksiniz ama yeminle böyle bi saç lobisi olduğunu  hissediyorum. Kimsenin günahını da almk istemem ama İsmini vereceğim üyelikler şuana kadar lobide keşfettiklerim.

KaiserSs
Salvador
Sloocer
Dinodin11
Hintell
Secret115
Quandoria

Öneriler, gelişmeler, yorumlar hep kendilerine takılıyorlar. emin olun whatsap gruplarıda vardır. Hatta real hayatta görüşüyorlardır ve birbirlerine yatırım tavsiyleri bile veriyorlardır.
Biz bişey soruyoruz geçiştiriyorlar. Kendi başlıkları altında binlerce yorum oluyor. bilgi alışverişi yapıyolar.

Lütfen forumda bizimde başlıklarımızın altına uygun yorumları yapın. Emin olun üyeliği olmayıpta sizden daha çok takılanlae vardır bu foruma
Foruma geleli 10 gün oldu olay üstüne olay aksiyon üstüne aksiyon :D gençler ben işinde gücünde bir insanım.Derdiniz ne benle? Başlığa bakar bakmaz kesin adım vardır dedim yanilmamisim.Listedeki kimseyle sohbetim yok muhtemelen tedavilere ilişkin yaptığım yorumlar ve önerilerimden dolayı konularım çok okunuyor ayriyeten sana da burada cevap verdim sorularını cevapsız bırakmadım.Neyse iyi yaptın gülmem gerekiyordu gece gece Allahta seni güldürsun.Bir de yatırım yazmış :D
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2020, 07:28:49 »

KaiserSs
Salvador
Sloocer
Dinodin11
Hintell
Secret115
Quandoria

Doğru tespit 7 tane sallamışsın 6 sı tutmuş.
Bizim aitlik ve sadakat esasına dayalı bir lobimiz var. Bu lobiyede herkesi kabul etmiyoruz .bu lobiye girmek ise bazı fedakarlıklar ve emek istiyor.
arada buluşup ayinler yapıyoruz.Son ayinimizde  senden  konuşup senin gibi marjinal fikirlere sahip birini lobiye dahil etme kararı almıştık. Ama sen bizi deşifre ettiğin için bence lobi başqanımız Bu fikre pek sıcak bakmayacaktır!!!

Shelby

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2020, 08:33:23 »
Bu lobinin ayinler esnasında kel kurban ettiğine dair kuvvetli şüphelerim var.
Medikal Tedavi: 2 gün 1 mg proscar, 1 gün Dutasterid.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Ağustos 2020, 08:41:24 »
Ayin yapıp saçı az dökülmüş üyeleri kesiyoruz mübarek aylarda

Bu arada sen güzel bir trolsun seni takipdeyim atacağım yakında

Boş muhabetler  yapan insanlara gerek yok burada
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2020, 17:16:14 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #5 : 07 Ağustos 2020, 08:57:57 »
Ow May Gat.. :o

Lanet Olsun Dostum.. 😂

Beni Neden Eklemedin
Listeye.. ???

Biz, Şehrin Azizleriyiz.. 8)

Not:
Bu Arada, Şehrin Azizleri Filmini
Tavsiye Ederim, Güzel Filmdi.. (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

CooLStyLe

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 07 Ağustos 2020, 09:26:48 »

KaiserSs
Salvador
Sloocer
Dinodin11
Hintell
Secret115
Quandoria

hocam emin ol foruıma sığmayan şu uzun nickini değiştirmedilerse, seni hala banlamadan cevap veriyorlarsa ve açılan tüm başlıklara baktığında en az bu yazdığın ismlerden 2 yada 3 ünün yorumunu görüyorsan, düşündüğün gibi bir oluşum olmadığını fark edersin. boşa kuruntu yapma, ekim yaptırdıysan kendini strese sokma, yaptırmadıysan forumda uzunca zaman geçir, incele, araştır, insanlara nasıl yaklaşırsan aynı şekilde geri dönüşler alırsın unutma. bunları düşünme, hayatı yaşa.
22.06.2020 Asmed / Koray Erdoğan 3507 greft
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15394

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Ağustos 2020, 09:31:57 »
Böyle bir lobi var gerçekten.1-2 sene önce boğazda buluşup yemek yediler ve asıl bombayı söylüyorum....
HEPSİNİN SAÇI VAR.
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Edit:Benim ki finasteride lobisi olduğu için beni dahil etmedin sanırım

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 07 Ağustos 2020, 09:46:12 »
İşin gücün yok oturup bu tarz şeylerle mi ugraşıyosun? Boş insan gördüm ama senin kadarını görmedim daha  ;D

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Ağustos 2020, 10:16:35 »
Böyle bir lobi var gerçekten.1-2 sene önce boğazda buluşup yemek yediler ve asıl bombayı söylüyorum....
HEPSİNİN SAÇI VAR.

Aynen HakLı JUSTİN...
forum lobisi ayinlerini genelde denize yakın  mekanlarda rakı-viski gibi alkolü içecekler tüketerek gerçekleştiriyor..
Daha öncede deşifre olmuştu ama iç mihraklar konuyu ört-bas ederek unutturmuştu bu ayin görüntülerini..

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #10 : 07 Ağustos 2020, 10:37:42 »
hocam emin ol foruıma sığmayan şu uzun nickini değiştirmedilerse, seni hala banlamadan cevap veriyorlarsa ve açılan tüm başlıklara baktığında en az bu yazdığın ismlerden 2 yada 3 ünün yorumunu görüyorsan, düşündüğün gibi bir oluşum olmadığını fark edersin. boşa kuruntu yapma, ekim yaptırdıysan kendini strese sokma, yaptırmadıysan forumda uzunca zaman geçir, incele, araştır, insanlara nasıl yaklaşırsan aynı şekilde geri dönüşler alırsın unutma. bunları düşünme, hayatı yaşa.

Aynen.. +1
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 07 Ağustos 2020, 12:35:54 »
HEPSİNİN SAÇI VAR.
Kırmızı hapı vermişsin damardan :)
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: bu forumda SAÇ LOBİSİ var. Evet.lan
« Yanıtla #12 : 07 Ağustos 2020, 13:49:21 »
1972 yılının Aralık ayında ünlü Hintell ailesine mensup Marie-Hélène de Rothschild, istanbul’da bulunan şatolarında bir parti düzenledi. Her şey böyle başlamıştı

Partinin davetiyesi ise oldukça garipti çünkü metinler tersten yazılmıştı ve okumak için aynaya tutulması ve okunması gerekiyordu.

Partiye katılmak için gerekli olan şartlar da oldukça sadeydi, erkekler için siyah kıravat yahut papyon, kadınlar içinse uzun elbise.

Fakat bu parti, tahmin edeceğiniz üzere sıradan bir partiden çok, aynı kafadan olan insanları bir araya getirmek, örgütsel bağları güçlendirmek amacıyla toplanmış bir ayin tadındaydı. Amaç kelleri kullanarak Dünyayı ele geçirmek.

Bu oluşum o dönemlerde çok da kabul görmeyen fakat eylemlerini gizli bir şekilde de olsa devam ettiren, saç ekimi lobisiydi.

Evet, pek çok yerde duyarız bu örgütün adını saçları gür ve seksi erkeklerdir kadınlar hastadır :)

Üyeleri arasında oldukça ünlü isimlerin olduğu hep konuşulur, Hintell Dali sloocer  Lincoln gibi ..

Çok insan zikreder Saç ekimi örgütünü fakat pek az kişi bilir kim olduklarını, amaçlarını ya daizledikleri yolu.

Fakat gerçek çoğu zaman pek de böyle değildir, şeytana ya da başka herhangi bir dini figüre tapmazlar, kanlı ayinler de düzenlemezler. Kadın kız olabilir cinselliği temel aldıkları ayinler düzenledikleri ve kendileriyle aynı zihin algısına sahip insanları bu ayinlere davet ettikleri. Tabi Örgüt dış dünyaya bu kadar kapalı olmasından ötürü hakkında pek çok söylenti dolanmakta... atıp tutan çok a.

Ya da belki de söylentiden öte olan şeyler, gerçekler... olabilir yani her şeyi söylecek halimiz yok

Örgüt, bugüne kadar John F. Kennedy suikasti, Waterloo Savaşı ve Fransız İhtilali gibi pek çok tarihi olaydan sorumlu tutulmuştur. Ama yalan işimiz olmaz.

Örgüt üyelerinin Hintell Dali gibi bu denli ünlü insanlardan olması, örgüt hakkındaki dedikoduları da en üst seviyeye çekmiş haliyle. İnsanlar da haklı tabi :)

Örgütün elinde bulundurduğu maddi kaynaklar ve güç, örgütün büyümesini ve gizli kalma çabasını da açıklar nitelikte aslında.

Hatta konu üzerinde çalışan bazı isimler, 11 Eylül saldırılarının ardında da sloocerın parmağının olduğunu ve George W. Bush'un örgütün üyelerinden biri olduğunu iddia etmişlerdir.

Sonuç olarak, örgüt hakkında ortaya atılan iddialardan hangileri gerçek hangileri gerçek dışı maalesef bunları anlatamayız.Bu denli gizli bir örgüt hakkında da doğru ve kesin bilgiler edinmek de neredeyse imkansız yakın zaten

Tek blmeniz gereken bu örgütün tüm planlarını ve örgüt içi ayinlerini büyük bir gizlilikle yaptığı ve ara ara da olsa Boğazfa çekilen fotograf sayesinde bu tarihe tanıklık edenler olmuştur

En son ayinlerinde şatolarında cam pencere açık 31 vurdukları da söylentiler arasında bu organizazyonu sloocer ve dinodin düzenlemiş olduğu dedikoduları yayılmıştır ama yalan tabi  gerçek dışı sadece söylenti
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2020, 13:57:46 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #13 : 07 Ağustos 2020, 14:15:29 »
Enterasan  olan  SAÇ LOBİSİ  bulunanlar  hiç  bir  kel değil   😂 

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 07 Ağustos 2020, 14:30:22 »