Gönderen Konu: Evet Serkan Aygın İle Görüştüm  (Okunma sayısı 526 defa)

Alibey

• Yeni üye
  • *
Evet Serkan Aygın İle Görüştüm
« : 21 Haziran 2021, 23:42:19 »
Merhaba Sanırım 1-2 senedir forumdayım.Forum sayesinde bir çok bilgi öğrendim.

21.06.2021 17.00 de Serkan Aygın ile görüştüm.Ekimi ay sonu yasa ay başı yaptıracağım.Sürecide paylaşmayı düşünüyorum.

Ekim çalışması olarak ön bölgeye odaklandı.Tepe bölgesi için Finasteride %0.2 jel kullanmamı önerdi.Onun öncesinde daha öncesi bakım yaptığımı bu saç için en iyi 2 haptan biri olan 4 e bölünen hapı kullandığını yan etkisini gördüğümü kullanmayı bıraktığımı soyledım.

Evet kendisi o hap bu jel jelde sorun yok herkes kullanıyor amerikada 20 yıldır var hapsa 30 yıldır dedi.Herkese öneriyorum hiç bir şey olmaz dedi.

Evet doktor serkan aygına güveniyorum lakin her ilaçın yan etkisi var küçük yada büyük.Grip ilaçı bile riskli bakarsan.

Benim sorunum proscarmıdır nedir onu kullandım yan etkisini gördüm.Çok korkarak bakıyorum.Bilgisi olan yardım.

Yaşım ve sacım hakkında bilgi vermedim ektirince detaylı süreci paylaşırım.

baldLion

• Hero Member
Ynt: Evet Serkan Aygın İle Görüştüm
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2021, 23:46:51 »
proscardan yan etki gördüysen bundanda yan etki görme ihtimalin var demektir ,kendi saçlarını korumak için kullanacaksan devam et ama ekime faydası olur diye düşünüyorsan boş ver hiç bir faydası olmaz.

Alibey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2021, 23:59:36 »
Bana dedi ki ister yarın ister 5 yıl sonra ektir.Saç bakımını bence hemen yarın başla dedi.

Benimde yaşantım çok rahat ne yattığım saat belli ne kalktığım.Ne yediğim belli.malesefki bundan rahatsızım bu düzensizlikten faydalıda olabilir bilmiyorum bir doktora görünecem saç ekiminden 1 ay filan sonra.

Birde biz bizeyiz sadece deneyimlerim açısından paylaşıyorum ben askerdeyken bu sayfayı bulmuştum bu ilaçlarıda o zamanşarda duymuştum.Askerde yattığım yediğim düzenim herşey belliydi.Çavuş o zamanşar her zamankinden hızlıydı.

Sonra eve geldim 1 ay içinde ektiririm diye proscara basladım corona yüzünden ekim yaptırmadım.O süreçten beri düzenli bir yaşantım yok.İlaçtanmı düzensizliktenmi bilmiyorum.Bu yorumu okuyup fikir yürüteceklere bir fikir olur umarım.

x_X_x

• Full Member
« Yanıtla #3 : 22 Haziran 2021, 13:12:29 »
finasteridin jeli nasıl oluyor hocam. Jeli kafaya sürüyorsak daha mantıklı aslında haptansa. En azından karaciğere falan zarar vermez heralde o skeılde
  • Ekim Tarihi: 10.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 33

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Haziran 2021, 13:31:40 »
hap ya da jel fark etmez