Gönderen Konu: Propecia yetkilileri ile görüştüm  (Okunma sayısı 870 defa)

iambestbaddest21

• Yeni üye
  • *
Propecia yetkilileri ile görüştüm
« : 12 Ocak 2022, 17:56:44 »
Birçoğımuz bulmakta zorlanıyoruz. Hatta bazıları üretimin durduğunu iddia etmiş. Kaynağı olmayan, spekülatif bilgilerle insanları tedirgin etmeyi çok seviyorlar.
MSD firmasını aradım ben bölge müdürüne yönlendirdiler. Depolara yakında ulaşabileceğini, geldiğinde haber vermelerini isteyebileceğimi söyledi. Bunun dışında büyük şehirlerde işlek cadde veya avmlerdeki eczanelere sormam gerektiğini belirtti. (Daha fazla depo ile çalışıyorlarmış) Dediğini yaptım ve ilk denememde bir yerde iki tane sipariş ettim. Üretimin durması söylentisini sordum. Öyle bir şey yokmuş.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Propecia yetkilileri ile görüştüm
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2022, 18:13:50 »
 bende tersini dusunuyorum bu tarz ilaçları hep kohne mahallelerdeki eczanelerde bulmuşumdur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Faruk yb

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2022, 20:28:54 »
Proscardan propeciaya geçme nedenin nedir?

iambestbaddest21

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2022, 20:54:04 »
Proscar biraz fazla yan etki yaptı bende. (Ağrı)
 Bir de onu denemek istedim. Aynı madde fakat kullanımı daha basit ve garanti. Eşit bölemiyorum Proscar'ı. Ama her ay 240tl vermek  de istemiyorum. Propecia ile vücudumu finasteride alıştırıp Proscar'a dönmeyi düşünüyorum.

Karantina21

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2022, 22:17:40 »
Proscar ve propecia farkı nedir anlamadım hala kullananlar  fikir verebilir mi?

iambestbaddest21

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2022, 22:42:01 »
Aynı firmanın iki ilacı. Farkı Propecia kapsülü 1mg, Proscar 5mg. Proscar'ı bölmek gerektiğinden kullanımı biraz daha zor. Ancak Proscar çok daha ucuz.

Karantina21

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 12 Ocak 2022, 22:52:25 »
Aynı firmanın iki ilacı. Farkı Propecia kapsülü 1mg, Proscar 5mg. Proscar'ı bölmek gerektiğinden kullanımı biraz daha zor. Ancak Proscar çok daha ucuz.
Propecia ve solgar nasıl olur ekimden itibaren

iambestbaddest21

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 12 Ocak 2022, 23:01:01 »
Elimle ilgili pek bilgim yok ne yazık ki. Tek bildiğim saç ekimi yapan yerlerin Finasteride'i şart koştuğu.

Facebook Twitter Instagram