Gönderen Konu: masaja şans vermeliyiz  (Okunma sayısı 558 defa)

orientis

• Hero Member
masaja şans vermeliyiz
« : 29 Haziran 2021, 22:51:28 »
az önce bi foruma denk geldim eleman uyanınca ve yatarken 10ar dakika her gün boyunca 4 ay kadar masaj yapıp saçlarında kalınlık ve artış yaşadığını söylüyor.

henüz saçları norwood 1-2,5 skalasında olan arkadaşların denemesini öneririm onlarda gelişme daha iyi olacaktır

tabii mucize beklememek gerekiyor ama bariz faydası olacağını düşünüyorum
istikrar ve süreklilik önemli min 5 ay yapmak gerekiyor

alttaki fotoğraf da farklı bir araştırmaya yönelik çalışma

kaynak
https://forums.sherdog.
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2021, 00:18:59 Gönderen: Hintell »
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

emekli kel

• Hero Member
Ynt: masaja şans vermeliyiz
« Yanıtla #1 : 29 Haziran 2021, 22:58:19 »
 bir sürü işe yaramaz ilaçtada boyle resim koyuyorlar ne kullandığını gormuon resim sadece.ama masaj boş değil çokta beklenti içinede girmemek gerek.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2021, 23:21:53 »
Masaj ana tedavi olamaz zaten ama sağlam bir yan tedavidir

losyon tarzı ilaçların etkinliğini arttıracaktır
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Haziran 2021, 23:42:53 »
 dermollerlede arttırırsın masajı fazla kaçırıp saçını yıpratanlarda oluyor kararında yapmak gerek .masajı en iyi burdan hiçbişi kullanmayan saçındaki minyaturleşme normal olan 5 6 kişinin saçına masaj uygulamasıyla anlarız.oncesi sonrası aynı ışıkta aynı makineyle cekilen resimlerde masajın etkisi çıkar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 02 Temmuz 2021, 11:38:08 »
O resimlere o kadar inanmayın kesinlikle etkisiz değil ama mucize falan beklemeyin ben şu mantıkla yapıyorum masajı benim kafamın üstünde yanma olduğu zaman saçım dökülüyor sadece yanmayı gidermek için tarak ve elle sert masaj yapıyorum saç kökleri kanlanıyor o an iyi hissettiriyor çok beklentiye girmeyin ama faydası var tabi

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Temmuz 2021, 17:52:16 »
O resimlere o kadar inanmayın kesinlikle etkisiz değil ama mucize falan beklemeyin ben şu mantıkla yapıyorum masajı benim kafamın üstünde yanma olduğu zaman saçım dökülüyor sadece yanmayı gidermek için tarak ve elle sert masaj yapıyorum saç kökleri kanlanıyor o an iyi hissettiriyor çok beklentiye girmeyin ama faydası var tabi
B
Foruma kayıt olmadan önce saç derisinde yanma vardı. Xpecia ya başladığımdan beri yok

Facebook Twitter Instagram