Gönderen Konu: Yaş 25 4947 greft Emphair Saç ekimi  (Okunma sayısı 4684 defa)

naperva

• Yeni üye
  • *
Yaş 25 4947 greft Emphair Saç ekimi
« : 30 Haziran 2021, 18:27:59 »
17.06.21 Tarihinde saç ekimimi gerçekleştirdim. Şu an 13. günüme girmiş bulunuyorum 8. ve 9. gün tüm kabukları döktüm. Sonucundan şu anlık memnunum şok dökülme sürecini bekliyorum. Bu süreç nasıl geçer bilmiyorum ani bi dökülme mi yoksa yavaş yavaş mı dökülecek bilmiyorum. Kullandığım herhangi bi hap vitamin vs yok şimdilik sadece ekimden öncede aylardır aldığım kendi takviyelerime devam ediyorum,elbet saça tırnağa vs etkisi var. Bunlar harici maalesef sigara ve alkol kullanıyorum fakat alkol sigara kadar sık değil. Ama işlem sonrası azalttım yinede tamamiyle bırakmış değilim. Ekim merkezim arayıp bi serumdan bahsetti, prp için gittiğim zaman bakıcam. Onun dışında formlarda xpecia tablet kullandığını gördüm çoğu kişinin. Nasıl bi yol izleyeceğim bende emin değilim,bu siteden bilgi edinmeye çalışıyorum yorumlarınızı bekliyorum. İlerleyen zamanda süreci daha da detaylandırırım fotoğraflarla.

naperva

• Yeni üye
  • *
Ynt: Yaş 25 4947 greft Emphair
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2021, 18:30:17 »
Anlık olarak donör bölgem ve yan profilden görünüşünüde eklemek istedim;
  • Ekim Tarihi: Haziran 2021
  • Ekim Merkezi ismi Emphair
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 25

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2021, 18:32:12 »
Kendi saçlarınızda incelme var finans arastirin derim onun dışında ekimi beğendim on çizgi hoşuma gitti şuanda her şey sağlıklı hayırlı olsun
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

naperva

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2021, 18:39:11 »
Evet kendi saçlarımda baya incelmeler var artık kıldan ziyade tüye döndüler ekimi onları yok sayarak planladık o yüzden. Ama takviyemi önlemimi almaya başlıyorum artık ne olursa olsun tamamen kaybettim gözüyle bakmıyorum. Çok teşekkür ederim bu arada sağ olun.
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 25

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Haziran 2021, 18:51:28 »
Hocam öncelikle hayırlı uğurlu olsun ciddi bi kök sayısı çalışılmış insallah beklediğinden de güzel bir sonuç alırsın merak ettiğim neden emphair? Forumu yeni mi keşfettiniz ?
Yoksa forumu daha önceden bilmenize rağmen mi emphair de karar kıldınız?
Mesut çevik bu klinikte saç ektirmişti , baya sağlam reklamını yaptılar. Acaba diz de buradan mı etkilendiniz merak ettim.

naperva

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 30 Haziran 2021, 19:14:03 »
Hocam öncelikle hayırlı uğurlu olsun ciddi bi kök sayısı çalışılmış insallah beklediğinden de güzel bir sonuç alırsın merak ettiğim neden emphair? Forumu yeni mi keşfettiniz ?
Yoksa forumu daha önceden bilmenize rağmen mi emphair de karar kıldınız?
Mesut çevik bu klinikte saç ektirmişti , baya sağlam reklamını yaptılar. Acaba diz de buradan mı etkilendiniz merak ettim.

Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için öncelikle. Saç ekiminden sonra keşfettim,ertesi günü kayıt oldum forum'a. Emphair'de araştırarak yorumlara bakarak ekimlerine bakarak karar kıldım. Benim için yaptıkları önceki ekimler büyük etken oldu ayriyeten işin %50'lik kısmı kişinin kendisinde,saç kalitesinde bittiğini hesaba katarak çok çok detaylı araştırmasına girmeden burada karar kıldım. Mesut Çevik videosunuda ekimden 1 ya da 2  gün önce izledim daha öncesinde görmemiştim.
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 25

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Haziran 2021, 19:59:05 »
Anladım dostum. Hakkında hayırlısı olsun insallah güzel sonuç alırsın.

naperva

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 30 Haziran 2021, 22:40:20 »
Anladım dostum. Hakkında hayırlısı olsun insallah güzel sonuç alırsın.

Çok teşekkürler umarım bütün arkadaşlar güzel sonuçlar alır.
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 25

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Temmuz 2021, 10:37:58 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz umarım güzel sonuç alırsınız donör bölgenizin ekim öncesine bakınca kaliteli ve güçlü görünüyor greftlerinizin kaliteli olduğunu düşünüyorum ekilen.
Ön çizgileri daha estetik yapabilselere iyi olur .

Süreci sonuna kadar lütfen paylaşın

Medikal olarakta bölümleri konuları araştırıp kullanan insanların ne kullandığına bakarak karar verirsiniz doktorunuza da danışıp
Global Moderator

naperva

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 01 Temmuz 2021, 13:48:06 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz umarım güzel sonuç alırsınız donör bölgenizin ekim öncesine bakınca kaliteli ve güçlü görünüyor greftlerinizin kaliteli olduğunu düşünüyorum ekilen.
Ön çizgileri daha estetik yapabilselere iyi olur .

Süreci sonuna kadar lütfen paylaşın

Medikal olarakta bölümleri konuları araştırıp kullanan insanların ne kullandığına bakarak karar verirsiniz doktorunuza da danışıp

Çok teşekkür ediyorum.Evet donör bölgemden şans yüzüme gülüyor gayet sık ve kaliteli olduğunu söylediler ekim esnasındada. Şok dökülme sürecine girdiğim zaman güncelliycem fotoğraflarla konuyu. Tekrardan sağ olun.
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 25

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 01 Temmuz 2021, 14:02:15 »
Çok teşekkür ediyorum.Evet donör bölgemden şans yüzüme gülüyor gayet sık ve kaliteli olduğunu söylediler ekim esnasındada. Şok dökülme sürecine girdiğim zaman güncelliycem fotoğraflarla konuyu. Tekrardan sağ olun.
Sonuc kötü olsa da güncelleme yapın mutlaka
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

naperva

• Yeni üye
  • *
Ynt: Yaş 25 4947 greft Emphair Saç ekimi
« Yanıtla #11 : 02 Temmuz 2021, 01:05:44 »
Evet gün içerisinde şok dökülmenin ilk adımları gerçekleşti sanırım. Duştan önce krem ile saçlarıma masaj yaparken ve anlık elimi atıp hafif masajlar yaparken tel tel gelmeye başladı.
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 25

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 02 Temmuz 2021, 02:09:08 »
Evet gün içerisinde şok dökülmenin ilk adımları gerçekleşti sanırım. Duştan önce krem ile saçlarıma masaj yaparken ve anlık elimi atıp hafif masajlar yaparken tel tel gelmeye başladı.

iki haftadan sonra meydana gelen dökülmeler gayet normal ama genelde ilk bir hafta içerisinde düşenler kanal deliklerine yerleşmeyen saçlar olduğu söyleniyor.

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 02 Temmuz 2021, 11:46:37 »
Dökülmeler normal kardeşim

naperva

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 02 Temmuz 2021, 15:44:05 »
iki haftadan sonra meydana gelen dökülmeler gayet normal ama genelde ilk bir hafta içerisinde düşenler kanal deliklerine yerleşmeyen saçlar olduğu söyleniyor.

2. Haftamın içerisindeyim. Her gün duşumu alıyorum,tabi öncesinde kremle ve duş esnasında şampuanla parmak uçlarımla 5-10 dakika aralıklarla masaj yapıyorum. İlk defa dün elime geldi 4 5 tel. Dediğiniz doğru olabilir bugün hiç dökülme yaşamadım çünkü. Teşekkür ederim
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram